Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lakiery hybrydowe ArtLack

18 sty 2015 - 21:54:41

Ja juz ponad pol roku uzywam, nosze non stop i narazie nie widze zadnych zmian na paznokciach. Dobrze, ze nie znam sie dobrze na chemikaliach bo polowy kosmetykow bym nie uzywala ;) z trwaloscia roznie, zalezy jak ozdobisz i co w nich robisz. Jak duzo sprzatam i pracuje to poltora tyg okolo, czasem jak mam duza ozdobe typu broszka to potrafi po tygodniu odpasc, ale to przez to, ze wszedzie nia zahaczam. A jak mam gladkie paznokcie i malo w nich robie to nawet 3tyg trzymaja, pewnie by i dluzej daly rade ale wygladaja nieestetycznie i zazwyczaj po 2tyg robie nowe. ,)


A tu ponad 3 tygodniowe odrosty. Poprawialam tylko odpadajace kokardki a tak to wssystko ok ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-18 22:05 przez oq0dajmon0po.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

19 sty 2015 - 08:14:23

Ale to powinnaś używać dodatkowo kosmetyków wzmacniających paznokcie. Jakaś odżywka zrobi swoje, paznokcie powinny wyglądać dużo lepiej - o te kwestie zadbaj. Ja również nie mam żadnych problemów z paznokciami przy hybrydowym.

Lakiery hybrydowe ArtLack

19 sty 2015 - 22:29:44


Tak wygladaja po zdjeciu starej hybrydy i zmatowieniu bloczkiem. Dodam, ze lekkie rozdwojenia plytki paznokcia mialam od zawsze nawet przy zwyklych lakierach. Dzieki, zaczne cos stosowac ;)

A teraz mam takie:

Sweeshy, po pomalowaniu juz kolorami nakladam jak zawsze top i naklejam, wsadzam do lampy na 2-4min (diamenciki na 2, kokardki i inne broszki na 4) i daje na wszystko jeszcze jedna warstwe topu i znow do lampy. Zawsze pilnuje, aby pod cala kokardka byl lakier i wazne tez, zeby pokrywal jej brzegi.

Joanna_persyk sprobuj dobrze odtluscic, moze pomocny przy tym bedzie primer ;)

A tu udowadniam, ze da sie przedluzyc na formie hybryda. Juz to robilam i efekt byl idealny, trzymaly sie bdb !





A tutaj moje aktualne, wlasnie przedluzony jeden tak, bo zlamalam ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-31 00:32 przez oq0dajmon0po.

Lakiery hybrydowe ArtLack

19 sty 2015 - 21:46:30

oq0dajmon0po możesz zdradzić jak przyklejasz kokardki i cekinki?? Ja też robię hybrydy,ale jak przyklejam cokolwiek to po 2 dniach odpada :(

Lakiery hybrydowe ArtLack

19 sty 2015 - 21:54:22

zazdroszczę, ja hybrydę robiłam pół roku bez przerwy a teraz nie mogę doprowadzić paznokci do porządku najlepszymi odżywkami.Początkowo utrzymywała się 2/3tyg, idealnie... z czaem jednak zaczęła odpryskiwać i złazić dużo szybciej. Teraz to czasem kwestia 3dni. Paznokcie zawsze miałam bardzo długie naturalnie i bardzo mocne... a teraz jak z papieru :(

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

16 lut 2015 - 22:38:25

Ja nie kupuję tak tanich lakierów, szczerze to w ogóle ich nie kupuję. Wolę iść do kosmetyczki na manicure niż kombinować w domu. Nigdy nie umiałam pomalować ładnie paznokci i to się już raczej nie zmieni. Ostatnio dowiedziałam się, że w tym salonie [Moderacja - nieopłacona reklama] jest promocja 50% zniżki na paznokcie. Z tego co wiem by z tego skorzystać wystarczy pobrać kod ze strony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:44 przez moderator.

Lakiery hybrydowe ArtLack

03 mar 2015 - 14:58:47

Hej! Chciałam troszkę odświeżyć;)Znacie może markę UV Nail Polish Gel? Znalazłam właśnie niedrogie lakiery do hybrydy. Co o nich uważacie? Ktoś korzystał? [Moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

27 mar 2015 - 16:38:46

Z hybrydowych to na pewno new nails - paznokcie robią się ładne, zdrowe, bardziej efektowne. Oczywiście ten efekt widać dopiero po czasie, ale jednak jest. Co istotne - o paznokcie trzeba dbać, bo w przeciwnym wypadku nigdy nie będą zdrowe.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

05 maj 2015 - 15:32:39

A nie lepiej iśc do takiego salonu jak ten [Moderacja - nieopłacona reklama] i zaproponować by oni zrobili Ci taki manicure?

Zauważyłam że teraz jest to bardzo modne. Sama zastanawiałam sie czy nie kupić. W sumie to można też iść na taki manicure do takiego salonu [Moderacja - nieopłacona reklama] Zrobią mi to profesjonalnie i bede miała sie czym chwalić.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:45 przez moderator.

Lakiery hybrydowe ArtLack

07 maj 2015 - 23:39:43

Bardzo fajne kolory, no i cena szczerze powiedziawszy naprawdę niska. Ja jeżeli mogę się podzielić to polecę lakiery z polskiej hurtowni Kate Nails.
Takie mniej więcej kolory mają:
http://www.katenails.pl/produkty/lakiery1-m.jpg
http://www.katenails.pl/produkty/lakiery2-m.jpg
http://www.katenails.pl/produkty/lakiery3-m.jpg

Ja używam ich od jakiegoś czasu i mogę z czystym sumieniem polecić.

Lakiery hybrydowe ArtLack

08 maj 2015 - 07:17:32

oddam lampę uv raz użytą za cene wysyłki 15zł kurierem jeśli ktoś chętny zapraszam:)

Lakiery hybrydowe ArtLack

23 lut 2016 - 15:18:31

Nie wiem jak z trwałością przy tych lakierach, ale z kolei lakiery neonail mogą utrzymać się na paznokciu nawet do miesiąca, więc warto się nimi zainteresować. Najbardziej trzeba uważać przy nakładaniu i zdejmowaniu hybryd bo wtedy paznokcie mogą najbardziej ucierpieć.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

23 lut 2016 - 16:33:35

ja powiem szczerze ,ze pierwszy raz słysze o tych lakierach artlack , wgl powiem szczerze ,ze nigdy nie miałam hybryd , w chwili obecnej mam pomalowane paznokcie zwykłym lakierem . Natomiast co do nowości to słyszałam ostatnio o takich lakierach hybrydowych jak makear( podobno bardzo dobrej jakości, z najbardziej możliwie szeroką paletą kolorów ) , ale nie ma ich jeszcze w Polsce , dopiero wchodzą..

Lakiery hybrydowe ArtLack

23 lut 2016 - 16:53:53

Cytat
sweeshy
oq0dajmon0po możesz zdradzić jak przyklejasz kokardki i cekinki?? Ja też robię hybrydy,ale jak przyklejam cokolwiek to po 2 dniach odpada :(
Ja wtapiam w top, a następnie utwardzam w lampie :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-23 17:11 przez modeliing.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

30 kwi 2016 - 14:30:31

No dokładnie, ja też nie ufam takim lakierom za 4.
Ja mam moje z MakeAr i choć są po 35 zł to uważam, że ze wzglęu na swoją jakość zasługują na każdą cenę



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-30 14:31 przez Kat_Kat_Kat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowości w stylizacji