Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

07 gru 2014 - 11:40:20

Witam Was dziewczyny

Od dłuższego czasu męczę się z problemem bardzo miękkich, elastycznych paznokci.
Gdy już w końcu udało mi się je nieco 'zapuścić' stały się bardzo miękkie i łamliwe.
Przy codziennych czynnościach wyginają się do góry przez co płytki są całe w rysach i nie równe.
Stosuję specjalną odżywczą oliwkę do paznokci 2 razy dziennie jednak nie wiele mi pomogła.
Witamin mi nie brakuje.
Znacie jakieś odżywki do stosowania na zewnątrz oraz jakieś suplementy diety pomagające w tym problemie ?

Proszę o pomoc.

eM.

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

07 gru 2014 - 11:47:37

Mi pomogły preparaty w tabletkach doppelhertz, na opakowaniu jest napisane, że potrzeba brać min. 3 miesiące ale ja już po 2 tyg.widziałam efekty.

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

07 gru 2014 - 12:03:12

Mnie pomogło codzienne smarowanie olejkiem rycynowym,przed pójściem spać po prostu sobie go roztarłam na paznokciach i tyle.Stosuje tą kurację juz trzeci miesiąc,ale po dwóch tygodniach już widziałam różnicę,no i skórki też na tym skorzystały.Tyle ,że nie maluję przez ten czas paznokci i myślę,że to im też trochę pomogło.Kuracja tania i skuteczna,dawno nie miałam takich pazurów...

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

07 gru 2014 - 12:08:49

a ja polecam odżywkę do paznokci eveline 8w1. W życiu nie miałam tak długich i mocnych paznokci jak teraz, kiedy ją stosuję :)

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

07 gru 2014 - 12:15:17

Dobrze napisane o tej odżywce- jak ją stosujesz,ja jak przestałam jej uzywać ,to wszystko niestety wróciło do stanu poprzedniego

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

10 gru 2014 - 11:48:44

Cytat
kejciczek
a ja polecam odżywkę do paznokci eveline 8w1. W życiu nie miałam tak długich i mocnych paznokci jak teraz, kiedy ją stosuję :)

też mi się poprawiły po niej, ale nie uzywam tak, jak zalcea producent tylko stosuje jako baze pod lakier ;)

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

10 gru 2014 - 11:52:46

witamin ci nie brakuje, a żelaza?

Ja z paznokciami nigdy problemów nie miałam, ale właśnie olejek rycynowy pomaga :) tani i skuteczny, i to nie tylko na paznokcie ale też na rzęsy, brwi, włosy (nawet na trądzik) - same korzyści za 5zł :D

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

10 gru 2014 - 13:48:50

Ja zawsze mam pod ręką krem do rąk nie wyobraża sobie, żeby wyjść bez niego z domu, jeżeli paznokcie są mocno przesuszone polecam zabieg parafinowy na dłonie, olej rycynowy też dobrze nawilża.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

20 lut 2015 - 16:47:20

Odżywka new nails, systematyczność, odpowiednie podejście i efekt będzie. Wiadomo, że on nie pojawia się z dnia na dzień, wszystko wymaga czasu, ale te paznokcie na samej odżywce łatwo można wzmocnić.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

24 lut 2015 - 22:15:42

Olejek rycynowy owszem, ale też jest taka odżywka 8w1 , która fajnie wzmacnia paznokcie. Niestety nie pamietam nazwy, ale raczej dostępna w każdej drogerii. Z tej samej serii też jest jakas diamentowa.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

25 lut 2015 - 16:28:29

Ja osobiście z paznokciami akurat nigdy nie miałam problemów, ale wiele moich koleżanek zachwala właśnie odżywkę Eveline 8w1, więc chyba warto spróbować ;)

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

25 lut 2015 - 16:38:01

Również polecam Eveline 8 w 1.

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

25 lut 2015 - 17:19:00

Ja również polecam eveline 8w1 ja ponownie do niej teraz wróciłam ale radzę stosować się do instrukcji, raz trzymałam dużej i paznokieć się wykrzywił, na szczęście ten u stopy i po roku problem zniknął.

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

25 lut 2015 - 17:30:22

Olejek rycynowy + Nail Tek II i często krem do rąk, choć ja osobiście używam kremiku dla dzieci z baby dream z wit E i pantenolem, jest tami, mega wydajny i po prostu rewelacyjny, do rąk, twarzy, stóp, całego ciała:) :) Przy pomocy tych dwóch, właściwie trzech preparatów uratowałam moje paznokcie po 4 latach noszenia tipsów:) Zdjęłam je miesiąc temu i już teraz moje wyglądają świetnie, są twarde i mocne, a akrylowe nosiłam właśnie ze względu na to, że zawsze były miękkie, rozdwajały się, łamały, a eveline 8w1 spowodowała u mnie onycholize. W końcu mam piękne paznokcie :)

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

26 lut 2015 - 15:51:10

A ja polecam odżywkę-serum Eveline 9 w 1. Używam dopiero od około dwóch tygodni, ale już widzę dużą różnicę - paznokcie są twarde i mocne. :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lakiery hybrydowe ArtLack