Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

28 lut 2015 - 08:16:53

Na łamliwe paznokcie to niebieskie cudo jest moim zdaniem najlepsze


Mega miękkie i łamliwe paznokcie

05 mar 2015 - 09:27:10

ja ostatnio oglądałam na tvn style jakiś program i się dowiedziałam, że na łamliwe paznokcie dobra jest cytryna i miód, które wciera się w płytkę, ale nie stosowałam osobiście, a powinnam, bo ledwo co mi trochę urosną to od razu się rozdwajają, łamią i ogólnie beznadziejaaaaaa:///

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

08 mar 2015 - 18:58:42

Podpisuje się obiema rękami pod tym co mówi MickyMK :) sama miałam problem z miękkimi i łamiącymi się pazurkami. Do czasu aż któregoś dnia jak odwiedzałam kumpele w domu pokazała mi tą odżywkę :) i dała na przetestowanie. I byłam naprawdę zdziwiona bo pomogło i problem znikł :P

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

15 mar 2015 - 22:27:16

Serio nie ma co w tej sytuacji czekać. Też tak kiedyś miałam. Nawet jak pomalowałam paznokcie to mi wschodził lakier razem z płytką. Stanowczo zaryzykuj tą odzywkę, bo nie zawiedziesz się nią. Nie wiem czy takie domowe środki pomogą i do tego to wtedy długi termin, aż zobaczysz rezultaty.

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

15 mar 2015 - 22:52:25

a gdzie można kupić tą odżywkę?

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

15 mar 2015 - 22:53:01

też uzywalam tej odżywki i widziałam efekty ;)

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

16 mar 2015 - 00:40:20

Spróbuj tabletki Mega Krzem :)

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

16 mar 2015 - 07:49:27

Tez mialam takie paznokcie,az moj narzeczony kupil mi tabletki revalid.Biore je juz 3 tydzien,a juz sa w lepszej kondycji:)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

18 mar 2015 - 19:24:17

Cytat
Madzioreczeks
a gdzie można kupić tą odżywkę?

Jeśli pytasz o Jessica to normalnie na ich stronie http://jessicacosmetics.pl/ poszperaj troszeczkę a na pewno znajdziesz. Ja osobiście tylko tak kupuje od nich rzeczy :) właśnie niedługo mam zamiar znowu zamówić odżywkę i kilka lakierów.

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

21 mar 2015 - 12:21:56

Ja polecam odżywkę Eveline z Rossmanna za ok 10 zł SERIO pomaga efekty szybko się pojawiają

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

22 mar 2015 - 17:10:51

Również słyszałam pozytywne opinie o odżywce Eveline 8w1, wiele znajomych chwali sobie efekty. Poza tym, warto też zadbać o prawidłowa, zróżnicowaną dietę.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

14 maj 2015 - 15:49:41

Też polecam wszystkie odżywki Eveline, ale nie można ich stosować zbyt długo, w moim przypadku przy dłuższym stosowaniu paznokcie stały się bardziej łamliwe niż były. :) Ale jak na miesięczną kurację jak najbardziej polecam.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Mega miękkie i łamliwe paznokcie

18 maj 2015 - 00:44:56

Wszyscy tak polecają tę odżywkę Eveline, a mi jakoś nie pomogła za bardzo... W ogóle żadna odżywka do paznokci mi nigdy nie pomogła niestety. Problem bowiem tkwił w mojej diecie :( Na szczęście istnieją suplementy, które pomagają szybciej niż sama zmiana żywienia. Brałam Bio silicę max i pazurki urosły mi niesamowicie. W ogóle się nie łamały i nie rozdwajały, a stan ten się utrzymuje do tej pory, 2 miesiące od ostatniej tabletki. Polecam wypróbować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co powinien zawierać zestaw do robienia paznokci?