Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na wrastający paznokiec??

07 gru 2014 - 15:36:04

no ale co Gocha decydujesz sie na to? ja umowilam sie na wizyte na przyszly tydzien jak wroce z urlopu. Znasz juz jakies szczegoly?

Co na wrastający paznokiec??

08 gru 2014 - 12:42:07

o rety, to ja nie działam tak błyskawicznie jak Ty! ale decyduję się, no jasne, bo nie mam innej alternatywy chyba już i liczę, że tym razem efekt da mi trochę więcej spokoju niż ostatnim razem z klamrami. ja chcę się umówić na zabieg po nowym roku, bo mam trochę wyjazdów aktualnie. a za jaką kwotę ten Twoj zabieg będzie? i gdzie robisz?

Co na wrastający paznokiec??

12 gru 2014 - 20:08:59

ja dopiero umowilam sie na wizyte by o wszystko sie dopytac, podpytac, dowiedziec :) umowilam sie u siebie w przychodni w lux medzie, tam gdzie lecze sie na codzien, zobaczymy co mi powiedza, napewno napisze:)

Co na wrastający paznokiec??

14 gru 2014 - 22:57:55

@maxxi też biegam do lux medu! nie wiedziałam że mogę tam to zrobić, a mam pod nosem na jerozolimskich :D no to z niecierpliwością czekam na słów kilka od Ciebie w tej kwestii

Co na wrastający paznokiec??

15 gru 2014 - 19:30:52

haha powaznie:D? no widzisz jaki ten swiat maly:) to tym bardziej nie czekac tylko tez idz sie dowiedz wszystko, zawsze to informacja z perwszej reki co nie:) a z jakich uslug tam korzystasz?

Co na wrastający paznokiec??

15 gru 2014 - 19:36:13

Kostka Arkady pomaga, poczytaj sobie o tym :)

Co na wrastający paznokiec??

15 gru 2014 - 21:36:23

a tez mialas to robione??

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Co na wrastający paznokiec??

16 gru 2014 - 16:42:48

Ja miałam operację kiedyś, a może bardziej zabieg wycinania części paznokcia. Na przyszłość wygodne buty i odżywka new nails. Przywracanie paznokciom zdrowia trochę trwa, ale też nie jest to strasznie wymagające, trzeba pamiętać o podstawach.

Co na wrastający paznokiec??

16 gru 2014 - 16:51:42

a ja radze założyć klamrę u kosmetyczki, w większości przypadków pomaga a znam sporo ludzi którzy z tego skorzystali

Co na wrastający paznokiec??

17 gru 2014 - 00:37:59

ojoj nie nie na klamry to ja sie nie zgodze nie nie, juz wole ten zabieg z kostka arkady, przynajmniej na tyle co o nim przeczytalam to bardziej mnie przekonuje

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Co na wrastający paznokiec??

17 gru 2014 - 16:48:38

Mnie skierowano na zabieg. Antybiotyki, leczenie - jeśli nie da rady to jedynym rozwiązaniem pozostaje usunięcie części paznokcia. To nie jest skomplikowany zabieg, po kilku tygodniach paznokieć powraca do zdrowia.

Co na wrastający paznokiec??

18 gru 2014 - 21:00:40

u mnie też niestety klamry nie zdały egzaminu, więc muszę być w tej mniejszości :P a po nowym roku jestem już ustawiona na wizytę zeby w końcu na kostkę arkady się zdecydować

Co na wrastający paznokiec??

22 gru 2014 - 22:45:26

ja juz jestem po pierwszej wizycie, wizyta bardzo spoko, spodobalo mi sie podejscie, pan doktor po zobaczeniu mojego palca powiedzial ze nie ma na co czekac- ta naprawde teraz czekam by tylko dostac pare dni wolnego i po nowym roku wroce na zabieg. dowiedzialam sie ze robione jest bez znieczulenia, no chyba ze poprosze to jest to mozliwe ze nie ma rany- ale to juz wiedzialam, teraz tylko sie upewnilam, i dowiedzialam sie to o co pytalas, czasami tylko istnieje potrzeba aby uzupelnic paznokiec akrylem, ale nie zawsze :)

Co na wrastający paznokiec??

22 gru 2014 - 22:53:38

kosmetyczka na poczatek
ona załozy takie klamerki

Co na wrastający paznokiec??

23 gru 2014 - 00:05:21

wlasnie jakos nie mam zaufania, za pierwszym razem pierw bylam u kosmetyczki co pozniej wyladowalam na oddziale i mialam zabieg w szpitalu, bylam u lekarza, spojrzal, zobaczyl ocenil i sam powiedzial ze warto zrobic ten zabieg u nich wiec chyba juz nie bede kombinowac... chociaz bylo by mi latwiej jak bym wiedziala ze juz ktos to mial:d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lakiery hybrydowe ArtLack