Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paznokcie hybrydowe

15 lis 2014 - 20:14:18

Cześć Dziewczyny! Ostatnio po głowie chodzą mi paznokcie hybrydowe, zastanawiam się ile kosztuje sprzęt, specjalne lakiery, jak to wygląda, ile czasu zajmuje itp. ;) Jeśli któraś z was zna się na tym i byłaby tak miła, żeby mnie oświecić byłabym wdzięczna :)

Paznokcie hybrydowe

15 lis 2014 - 20:31:53

ceny są różne :)
ja kupiłam tanie lakiery razem z bazą na allegro w najtańszym zestawie, więc jakość kiepska i po dwóch dniach dosłownie cały lakier schodzi, w ogóle nie trzyma :)
moja kosmetyczka pracuje na lakierach, gdzie jeden kosztuje około 100zł, ale nazwa wyleciała mi z głowy.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Paznokcie hybrydowe

17 lis 2014 - 16:45:19

Za lakiery new nails płacę kilka dyszek, czyli dobrze, a efekt mam na wiele tygodni, paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie. A właśnie chodzi o uzyskanie takiego efektu.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokcie hybrydowe

17 lis 2014 - 17:04:19

ja od ok dwóch lat robie paznokcie hybrydowe, lakiery, ktore uzywam kosztuja ok 30zl i zamawiam je na allegro badz kupuje w pobliskiej hurtowni. Paznokcie trzymaja mi sie do 3 tyg, ale ja ze wzgledów estetycznych robię je co ok 2 i pół tygodnia..

Paznokcie hybrydowe

17 lis 2014 - 17:09:14

Sprzet i lakiery to nie jest najwazniejsze.chodzi o samo wykonanie zebys nie zniszczyla swojej plytki.kosmetyczki biora od 50 do 100 zl.

Paznokcie hybrydowe

17 lis 2014 - 17:26:44

Ja kupowałam lampę pod kątem paznokci żelowych i planując profesjonalnie się tym zająć, wybrałam taką za 200 zł, skoro planujesz robic paznokcie tylko sobie to może wystarczy jakaś tańsza (przy okazji najlepsze są lampy led, bo hybrydki trzyma się w takiej tylko 30 sekund, ale taka lampa kosztuje bardzo dużo).
Nie mam kursu na hybrydy, ale kupiłam jeden kolor na wypróbowanie na prośbę mamy, która nie lubi żeli. Okazało się, że nie jest to trudne, więc planuje zakup kolejnych. Czytałam, że wystarczy mieć dobrą bazę i top, a kolory można kupić tańsze, ale wolę dołożyć 10 czy 20zł i mieć wszystko jednej firmy, kupiłam zestaw z Indigo. Nie wiem jak trzymałby się tańszy kolor, ale ten jest według mnie super, 3 tygodnie bez żadnych odprysków. Podoba mi się, że mają bardzo duży wybór ślicznych kolorów, lakier bardzo dobrze schodzi w acetonie (trzymałam ok. 10 min w nasączonym waciku) i można kupić na próbę lakiery mini o pojemności 5ml.
Jeśli chodzi o czas to mi zrobienie komuś zajmuje ok. 1,5-2 godziny.
Co do tego "jak to się robi" to widziałam różne filmiki na youtube i słyszałam też o różnych metodach, chyba każdy ma swój sposób. Ja matowię płytkę, odtłuszczam i nakładam primer. Na to baza, utwardzana w lampie, kolor też do lampy i wierzchnia warstwa, również do lampy. Na topie z indigo zostaje lepka warstwa i trzeba ją zmyć cleanerem.
Moim zdaniem lakiery z indigo są w optymalnej cenie, zwykła pojemność 10ml kosztuje 55zł, mini 5ml 29zł, w tej samej cenie są bazy i topy. Piszę, bo na stronie trzeba się zalogować żeby zobaczyć ceny :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-17 17:36 przez kouala.

Paznokcie hybrydowe

17 lis 2014 - 17:37:26

są lakiery podobne do hybrydów kosztują około 30 zł można je zmywać zwykłym acetonem, utrzymuje sie 2 tygodnie do tego nakłada się bezbarwny utrwalacz.
Ja zamówiłam na Allegro winylux oraz winylux top coat.
Coat to utrwalacz

Paznokcie hybrydowe

17 lis 2014 - 17:43:15

Moja koleżanka niedawno uczyła się robić hybrydy i miałam to szczęście, że płaciłam jej 10 zł za piękne pazurki, które trzymały się na paznokciach 2 tygodnie :) wyglądało to tak, że najpierw kładła bazę, później lakier i na końcu top. Tego nauczysz się z różnych filmików w internecie.

Co do cen, za bazę i top zapłaciła łącznie 200 zł (dlatego paznokcie nie odpadały), lampa kosztowała 100 zł, a lakiery od 40 do 80. Najdłużej trzymały się lakiery z firmy pana, który wymyślił hybrydy (nie pamiętam nazwy ale zapamiętałam te słowa ;).

Ogólnie hybrydy to świetna sprawa dla osób, które mają problem z zapuszczeniem paznokci, jak np ja - paznokcie w najlepszym wypadku dwoją mi się i troją, a w praktyce policzyć można jakieś 7 warstw, ogólnie masakra... Jest tylko jeden problem - hybrydy uzależniają :) Bardzo ciężko jest przestawić się z pięknych, idealnie gładkich w dotyku i twardych pazurków na cienkie, bardziej "chropowate", ogólnie na malowanie ich lakierem który odpryskuje po kilku dniach.

Słyszałam że taniej wychodzą paznokcie żelowe (jeśli robisz je sama dla siebie, w salonie są dużo droższe od hybryd). Nie miałam ich jednak nigdy, ale coraz bardziej mnie kusi, żeby skompletować sobie swój "warsztat", w końcu zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Paznokcie hybrydowe

18 lis 2014 - 16:39:46

nejtan - płacę podobnie, ale hybrydowe robię sobie sama, wtedy nie narzekam na efekt. Najważniejsza precyzja i porządne kosmetyki, wtedy efekt tej stylizacji jest na prawdę genialny.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokcie hybrydowe

13 lis 2015 - 22:02:14

wykorzystuje do swojego mani gelcolor'ow z OPI, pracuje sie nimi bezkonkurencyjnie, teraz wiem, ze liczy sie jakosc

Paznokcie hybrydowe

16 lis 2015 - 18:21:21

Witaj, ja swoją przygodę z manicure hybrydowymi zaczęłam od niedawna tzn że sama sobie robię bo do tej pory chodziłam do kosmetyczki. Myślałam że jest to trudne i nie dam rady sama sobie zrobić ale byłam w błędzie. Zamówiłam pakiet startowy z lampą z firmy semilac i jestem bardzo zadowolona. Zainwestowałam 300 zł ale było warto. Teraz domawiam sobie tylko kolory (oczywiście z tej firmy) a manicure hybrydowe utrzymuje mi się na paznokciach przez 3 tygodnie. Czas jaki poświęcam na zrobienie sobie paznokci to ok godzina do półtora zależy też co robię :)

Paznokcie hybrydowe

27 maj 2021 - 16:41:16

Ja zamierzam teraz robić sama swoje paznokcie hybrydowe. Kupiłam nawet zestaw do paznokci hybrydowych i dostałam szkolenie stacjonarne gratis. Także czekam na termin :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lampa LED