Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ozdoby do paznokci 3D

08 lis 2014 - 14:27:49

Cześć

Co uważacie o ozdobach do paznokci typu 3d.
Macie jakieś doświadczenie jeśli chodzi o takie ozdóbki czy przeszkadzają ile się trzymają itp.??



Ozdoby do paznokci 3D

08 lis 2014 - 14:42:23

Ładne to jest, ale na paznokciach jakoś tego nie widzę...wygodne to raczej nie jest.

Ozdoby do paznokci 3D

03 sie 2015 - 14:57:05

Ja miałam kiedyś kolczyk, wyglądał efektownie, wzbudzał zainteresowanie i osobiście, mi nie przeszkadzal.

Ozdoby do paznokci 3D

14 lut 2021 - 15:00:13

Kocham wszystkie ozdoby na paznokciach. Cyrkonie, naklejki, dżety, wzorki. Zawsze mam problem co kupić, a że na stronie jest tego multum i to w dobrej cenie to później mój portfel tylko płacze, że go tak uszczupliłam ;D

Generalnie co kto lubi. Jest tyle ozdób do paznokci, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-14 16:35 przez Elena1985.

Ozdoby do paznokci 3D

27 maj 2021 - 16:38:30

Największy wybór ozdób do paznokci jaki widziałam, to na https://allepaznokcie.pl/pl/c/OZDOBY-I-EFEKTY/5081 zarówno w sklepie online jak i w stacjonarnym :D

niezweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 6/5

Ozdoby do paznokci 3D

06 wrz 2021 - 10:49:33

Nie jestem fanką takich ozdób. I nie chodzi tutaj o kwestie estetyczne bo wiadomo że każdemu podoba się cos innego. A o gustach sie nie dyskutuje. Ale o wygodę. Nie potrafiłabym się do takich wystających ozdób przyzwyczaić. Poza tym musi to bardzo zahaczać podcas mycia rąk.

Ze swojej strony polecam zdobienia za pomocą stempli. Zdobienia bardzo proste, każdy moze się ich nauczyć. Trzeba tylko kupić odpowiednie blaszki oraz żele.

Dobre są te od elisium: https://puderek.com.pl/180-stemple-i-blaszki




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-09 09:53 przez jumkaa.

Ozdoby do paznokci 3D

28 paź 2021 - 14:31:47

Ja czasami wykorzystuję taką ozdobę do paznokci, ale tylko na specjalne wyjścia typu wesele, albo inna duża uroczystość. Z reguły ozdabiam tak jeden/dwa paznokcie u każdej ręki. Nigdy nie miałam takiego problemu żeby było mi nie wygodnie albo żeby odpadła mi ozdoba. Specjalny klej do ozdób i same ozdoby zazwyczaj kupuję tutaj naklejki 3d do paznokci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie hybrydowe