Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 15:19:50

Widzialam kilka watkow o odzywkach do paznokci i pokusilam sie na zakup eveline 8 w1.
Wczoraj zastosowalam pierwszy raz i bylo ok.dzis rano pomalowalam druga warstwe i malo braklo a bym sobie palce z bolu poodcinala.pozniej straszny bol glowy i nudnosci.musialam sie polozyc.
Czy ktoras z Was tez tak miala?
Polecacie jakies inne odzywki ktore nie maja takich skutkow ubocznych?

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 15:29:30

stosowałam odzywki sally hansen i nail tek polecam
szwagierka miala podobne objawy po tej z eveline

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 15:52:13

Cytat
kamilkatbg
stosowałam odzywki sally hansen i nail tek polecam
Jakies efekty w ogole sa?czy to tylko na czas kuracji a jak sie przestanie to znow sie lamia?

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 16:01:51

O masakra;o Pierwsze słyszę, żeby po odżywce do paznokci były takie skutki uboczne, na Twoim miejscu napisałabym do Eveline.
A o tej właśnie odżywce słyszałam, że ma straszny skład, a konkretnie, że zawarty w niej formaldehyd może wywoływać raka... Ile w tym prawdy to nie wiem, ale nie użyłabym tego świństwa.

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 16:04:30

Dlatego odrazu zmylam zmywaczem.umylam dokladnie rece.mysle ze wejde na strone eveline i im napisze jaki produkt posiadaja w ofercie.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 16:08:22

ja też tak miałam, ale zaprzestałam jej używania na jakiś czas. Później spróbowałam po ok. miesiącu i już nic mi się nie działo i stosuję ją do dzisiaj. Ale do tej pory nie wiem dlaczego tak było...
Gdzieś kiedyś wyczytałam, że to za duży zastrzyk witamin i dlatego tak boli, ale szczerze wątpię w takie wytłumaczenie. U mnie też było tak, że miałam zniszczoną płytkę paznokcia po lakierach hybrydowych, jak już same odrosły i płytka się odbudowała to było lepiej, ale nie wiem czy to miało jakiś związek.

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 16:12:09

Cytat
glina2962
Gdzieś kiedyś wyczytałam, że to za duży zastrzyk witamin i dlatego tak boli
No bez jaj. Wpisz w Google nazwę tej odżywki i poczytaj, jaki ma skład, doprawdy, "pełen witamin". To, że utwardza płytkę, to nie zasługa żadnych substancji odżywczych, tylko wspomnianego już formaldehydu, na którego bardzo dużo osób ma uczulenie. Do tego jest zakwalifikowany jako substancja żrąca i silnie trująca. Więc jak chcesz się truć, to używaj tego świństwa dalej.

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 16:12:44

O tej odżywce było już kilka artykułów. Po przeczytaniu ich, nigdy bym się na nią nie zdecydowała. Na niektórych właśnie tak działa.

Ja mam jakąś odżywkę Sally Hansen, mogę polecić, paznokcie mi się wzmocniły, nie łamią się tak jak wcześniej. <obym nie powiedziała tego w złą godzinę>

Cytat
glina2962
Gdzieś kiedyś wyczytałam, że to za duży zastrzyk witamin i dlatego tak boli

Hmm, czyli jak łykam witaminki, to powinien boleć mnie przełyk?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 16:14 przez jahfe.

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 16:17:51

Napisalam maila do nich.co mam z nia zrobic?wyrzucic?powinni ja wycofac skoro to taki zastrzyk witamin.w kosmetycznym chyba jej nie przyjma?

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 20:35:00

Cytat
KasiaKE
Dlatego odrazu zmylam zmywaczem.umylam dokladnie rece.mysle ze wejde na strone eveline i im napisze jaki produkt posiadaja w ofercie.

Obawiam się, że producent doskonale o tym wie - już dawno w necie przytoczyła się fala krytyki dotycząca tej pseudoodżywki. Sęk w tym, że ona na niektórych świetnie działa i najwidoczniej eveline ma to w d...
Może jakiś mały pozew zbiorowy ich otrzeźwi i produkt zniknie z rynku? Bardzo wielu kobietom ta odżywka zaszkodziła...

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 20:41:49

Kupilam z firmy joko spa dla paznokci.bez tych kwasow i innego badziewia.

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 20:45:35

chodzi o formaldehyd, on jest w wielu odzywkach do paznokci, jezeli Ci nie pasuje szukaj odzywki bez tego składnika.

zas odzywki wzmacniajace

22 paź 2014 - 20:52:09

Mnie bolały po niej opuszki gdy nałożyłam jej zbyt dużo ;) jeśli nakładałam cienką warstwe to było ok :) i ogólnie uważam że fajna odżywka ale tylko na czas stosowania. Jak ją odstawisz paznokcie szybko wrócą do poprzedniego stanu.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

zas odzywki wzmacniajace

23 paź 2014 - 16:46:16

Odżywka new nails, oliwka, to w zasadzie wystarczy. Powinno się wam udać te paznokcie wzmocnić w ciągu kilku tygodni. A generalnie najważniejsza jest systematyczność, stosowanie odpowiednich kosmetyków. Dzięki temu wszystko będzie ok.

zas odzywki wzmacniajace

30 paź 2014 - 16:57:02

Przez pierwsze dwa tygodnie paznokcie miałam jak marzenie, później zaczęły się rozdwajać, zrobiły się miękkie i okropnie bolały. Nigdy już do tego nie wrócę. Teraz musze sobie kupić porządną odżywkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie zawsze pomalowane paznokcie?