Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

27 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tragiczne skórki

06 wrz 2015 - 22:09:46

Do odsuwania polecam produkt Sally Hansen - Instant cuticle remover (niebieska buteleczka), a na noc używam kremu z Rossmana Isana z mocznikiem, a po nałożeniu kremu koniecznie bawełniane rękawiczki. Też mam problem ze skórkami, jak raz nie posmaruję dłoni na noc - od razu po nich to widać. Może być też tak, że za mocnego mydła do rąk używasz, na moich dłoniach widać to bardzo szybko :)
Dodam jeszcze, że regenerum też używałam i faktycznie pomagało, ale brakowało mi systematyczności, poza tym po aplikacji bałam się otłuszczenia ubrań.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-06 22:12 przez Merkuria.

Tragiczne skórki

27 wrz 2015 - 22:51:48

Cytat
Merkuria
Do odsuwania polecam produkt Sally Hansen - Instant cuticle remover (niebieska buteleczka), a na noc używam kremu z Rossmana Isana z mocznikiem, a po nałożeniu kremu koniecznie bawełniane rękawiczki. Też mam problem ze skórkami, jak raz nie posmaruję dłoni na noc - od razu po nich to widać. Może być też tak, że za mocnego mydła do rąk używasz, na moich dłoniach widać to bardzo szybko :)
Dodam jeszcze, że regenerum też używałam i faktycznie pomagało, ale brakowało mi systematyczności, poza tym po aplikacji bałam się otłuszczenia ubrań.
kupiłam sobie ten żel z SH i po dwóch tygodniach używania jestem w szoku, że tak to fajnie działa! dobrałam sobie jeszcze oliwkę z witaminami i 18K gold cuticle eraser, wyszło że jestem sroką i wszystko co złote i świecące muszę mieć :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybryda dziwnie się zachowuje