Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zestaw do manicure hybrydowego

27 sie 2014 - 12:33:24

czesc dziewczyny ,
wlasnie przegladam aukcje na allegro , chce kupic jakis zestaw w rozsadnej cenie (do 200zl) , ale nie mam zielonego pojecia , ktory wybrac . czy ktoras z was kupowala juz na allegro ? i moglaby mi polecic sprzedawce i firme ? z ktorej lakiery trzymalyby sie w miare dlugo ? ;) czekam na propozycje .

zestaw do manicure hybrydowego

27 sie 2014 - 12:35:57

Polecam kupować na sztuki, nie cały zestaw, gdyż takie produkty okazują się gorszej jakości.

zestaw do manicure hybrydowego

27 sie 2014 - 12:37:16

wolałabym sama skompletować sobie zestaw, przeważnie w tych gotowych hybryda jest kiepskiej jakości :) Ja bym kupiła shellaca (oryginalnego!), na dobry początek dwa kolory + baza + top i później powiększałabym kolekcję ;)

zestaw do manicure hybrydowego

27 sie 2014 - 12:40:03

czasem lepiej kogos zapytac ;) ... ojej ten shellac , patrzac na ceny lakierow przeraza mnie . czy ktos stosuje moze jakies tansze i tez nie kiepskiej jakosci? ;)

zestaw do manicure hybrydowego

16 wrz 2015 - 11:44:57

SPN ma świetny zestaw dla początkujących na swojej stronie, sama pierwszy raz go kupowałam jak zaczynałam przygodę z hybrydami, koleżanka stylistka mi poleciła bo pracuje na ich produktach. Kosztuje 100 zł a mamy w nim wszystko co potrzebne: baza, top i 3 kolorki które same sobie wybieramy, zamawiałam spory czas temu ale chyba jeszcze mają go w sprzedaży :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

które lepsze?