Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

43 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 13:33:18

Dziewczyny zaczynam dopiero swoją "przygodę" z hybrydami. Z firmyArt lak faktycznie są niedrogie w którymś wątku znalazłam dobrą opinię , ale jaka baza do tego czy to musi być bonder na poczatek a na koniec żel ? Znalazłam coś takiego i na tej stronie jest napisane, że tę jedną bazę nakłada się na początku i na koniec. Pomóżcie :)



tanie hybrydy

17 cze 2014 - 13:39:40

na początku też zaczynałam na tych lakierach ale są złej jakości szybko pękają i odpryskują nie polecam! lepiej aby baza i nawierzchniowy były osobno każde z nich przecież pełni swoją rolę a to łączenie 2w1 chyba jest jakąś pomyłką..

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 13:43:35

Ja kupuje tylko produkty exfashion.nie sa ani drogie ani tanie.jak mam zaplacic 25 zl z byle jakiej firmy to wole dolozyc i kupic drozej.

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 14:14:56

Może jeszcze ktoś podpowie ?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 16:37:20

Popatrz też lakiery new nails, również bardzo tanie, ale przede wszystkim jakość. U mnie przez wiele tygodni paznokcie nie wymagają jakiejkolwiek korekty. Cały czas wyglądają ładnie i zdrowo.

tanie hybrydy

02 lip 2014 - 00:36:05

No jakość jest najważniejsza - jak długo lakier trzyma się na paznokciach, jak łatwo się nakłada, rozprowadza, a jak zdejmuje. zaraz potem liczą się kolory. jak dla mnie na pierwszym miejscu z polskich lakierów są te od cosmetics zone.

tanie hybrydy

02 lip 2014 - 02:13:08

Cytat
penda
Popatrz też lakiery new nails, również bardzo tanie, ale przede wszystkim jakość. U mnie przez wiele tygodni paznokcie nie wymagają jakiejkolwiek korekty. Cały czas wyglądają ładnie i zdrowo.

Jak jedna hybryda może wystarczyć bez korekty przez kilka tygodni? paznokcie Ci nie rosną?
Ja miałam obciachowy odrost po 10dniach (zrobiłam własnoręczne uzupełnienie w postaci zdobienia bo inaczej nie dałoby rady) a po 2tyg to już zdjęłam

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

tanie hybrydy

04 lip 2014 - 16:28:39

He? Po 10 dniach? Po 2 miesiącach mam spore odrosty i wtedy rezygnuję. A na pewno nie po tygodniu. Jaki sens ma robienie hybrydowego co tydzień?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

manicure inspiracje