Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 13:33:18

Dziewczyny zaczynam dopiero swoją "przygodę" z hybrydami. Z firmyArt lak faktycznie są niedrogie w którymś wątku znalazłam dobrą opinię , ale jaka baza do tego czy to musi być bonder na poczatek a na koniec żel ? Znalazłam coś takiego i na tej stronie jest napisane, że tę jedną bazę nakłada się na początku i na koniec. Pomóżcie :)



tanie hybrydy

17 cze 2014 - 13:39:40

na początku też zaczynałam na tych lakierach ale są złej jakości szybko pękają i odpryskują nie polecam! lepiej aby baza i nawierzchniowy były osobno każde z nich przecież pełni swoją rolę a to łączenie 2w1 chyba jest jakąś pomyłką..

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 13:43:35

Ja kupuje tylko produkty exfashion.nie sa ani drogie ani tanie.jak mam zaplacic 25 zl z byle jakiej firmy to wole dolozyc i kupic drozej.

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 14:14:56

Może jeszcze ktoś podpowie ?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

tanie hybrydy

17 cze 2014 - 16:37:20

Popatrz też lakiery new nails, również bardzo tanie, ale przede wszystkim jakość. U mnie przez wiele tygodni paznokcie nie wymagają jakiejkolwiek korekty. Cały czas wyglądają ładnie i zdrowo.

tanie hybrydy

02 lip 2014 - 00:36:05

No jakość jest najważniejsza - jak długo lakier trzyma się na paznokciach, jak łatwo się nakłada, rozprowadza, a jak zdejmuje. zaraz potem liczą się kolory. jak dla mnie na pierwszym miejscu z polskich lakierów są te od cosmetics zone.

tanie hybrydy

02 lip 2014 - 02:13:08

Cytat
penda
Popatrz też lakiery new nails, również bardzo tanie, ale przede wszystkim jakość. U mnie przez wiele tygodni paznokcie nie wymagają jakiejkolwiek korekty. Cały czas wyglądają ładnie i zdrowo.

Jak jedna hybryda może wystarczyć bez korekty przez kilka tygodni? paznokcie Ci nie rosną?
Ja miałam obciachowy odrost po 10dniach (zrobiłam własnoręczne uzupełnienie w postaci zdobienia bo inaczej nie dałoby rady) a po 2tyg to już zdjęłam

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

tanie hybrydy

04 lip 2014 - 16:28:39

He? Po 10 dniach? Po 2 miesiącach mam spore odrosty i wtedy rezygnuję. A na pewno nie po tygodniu. Jaki sens ma robienie hybrydowego co tydzień?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

manicure inspiracje