Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowe sposoby na suche dłonie

11 lut 2019 - 11:43:05

Ja używam olejków - z pestek malin, oliwy z oliwek i jak nic nie mam pod ręką to olej kokosowy. Z pestek malin najlepszy, bardzo dobrze chroni przed mrozem moim zdaniem :)

Domowe sposoby na suche dłonie

27 mar 2019 - 12:17:26

ja lubię chodzić do kosmetyczki na zabieg parafiną :)

Domowe sposoby na suche dłonie

29 mar 2019 - 10:52:19

Dla mnie podstawą jest dobry krem do rąk, który skutecznie nawilża i odżywia dłonie. Moim faworytem zdecydowanie jest ekspresowo nawilża jacy krem do rąk z ekstraktem z hibiskusa od Semilaca. Pięknie pachnie, nie zostawia takiej tłustej wartstwy, więc można używać go po każdym myciu rąk. Jedno opakowanie zawsze mam w torebce, a drugie na biurku w pracy :D

Domowe sposoby na suche dłonie

23 kwi 2019 - 21:18:21

W moim przypadku wybawieniem był olej rycynowy, który dodawałam do kremu do rąk! Z resztą tutaj możecie poczytać o jego właściwościach: https://rycynowy.pl/olej-rycynowy-dlugie-twarde-paznokcie/ przede wszystkim olejek rycynowy nie tylko głęboko nawilża, ale również sprawia, że paznokcie stają się silniejsze.

Domowe sposoby na suche dłonie

10 lip 2019 - 21:26:48

Też miałam taki problem, ale trafiłam na ciekawy artykuł dotyczący pielęgnacji dłoni: https://rycynowy.pl/zabiegi-z-oliwy-z-oliwek-na-piekne-dlonie/ i postanowiłam przetestować ich domowe sposoby, które w pielęgnacji dłoni wykorzystują oliwę z oliwek. Moim zdaniem to był strzał w 10! Moje dłonie są w zdecydowanie lepszej kondycji niż wcześniej, są jedrnę, niewysuszone. Peeling i nawilżająca kąpiel dają radę w 100%.

Domowe sposoby na suche dłonie

16 lip 2019 - 11:16:38

Ja też robię maseczki nawilżające i na przykład z dwa razy w tygodniu nacieram dłonie olejkiem z awokado, albo migdałowym i ubieram bawełniane cieniutkie rękawiczki. W tym śpię. Rano skóra jest nieziemsko mięciutka :)

Domowe sposoby na suche dłonie

19 lip 2019 - 11:35:07

zabiegi z parafiną?

Domowe sposoby na suche dłonie

16 wrz 2019 - 20:23:41

Ja robię raz na jakiś czas peeling no i kremy w każdej wolnej chwili, semi care mam i peeling i krem i fajnie nawilża bo jest z olejkami i witaminami.

Domowe sposoby na suche dłonie

18 wrz 2019 - 22:08:55

peeling z fusów po kawie i soku z cytryny

Domowe sposoby na suche dłonie

07 lut 2020 - 14:22:34

Olej rycynowy, ewentualnie maść z witaminą a z warstwą 1 cm i wtedy nałożenie bawełnianych rękawiczek tak, żeby wszystko przez noc wciągnęło. Zdziała to cuda.

Domowe sposoby na suche dłonie

23 kwi 2020 - 08:03:50

no w sumie ciekawe czy moze to pomoc. kiedys słyszałam też o maści tranowej ale nie z wit. a.

Domowe sposoby na suche dłonie

25 kwi 2020 - 22:14:29

Maść z wit. A, nie tylko na dłonie, ale i na twarz. Potrafi zdziałać cuda.

Domowe sposoby na suche dłonie

17 gru 2020 - 16:16:49

Ja mogę polecić coś co u mnie zadziałało... polska poczciwa Ziaja Kozie Mleko. Znajdziesz dosłownie wszędzie a potrafi zdziałać cuda;-)
Kupuję najczęściej na notino, ale znajdziesz dosłownie wszędzie, bo to ich najpopularniejsza seria.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-26 16:51 przez ZosiaBo.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Domowe sposoby na suche dłonie

06 lut 2023 - 09:59:26

Sama mam też niesamowity prbolem, szczególnie zimą

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Domowe sposoby na suche dłonie

06 lut 2023 - 10:56:23

Dobre, naturalne kosmetyki - peeling, balsamy. Polecam ministerstwo dobrego mydła i yope, peeling śliwkowy z ministerstwa to sztos, tak samo ich balsam w sztyfcie, potężna dawka nawilżenia. Fajne skłądy i działanie mają balsamy z Yope.
Poszukaj również jakiegoś dobrego peelingu do dłoni: https://a-manada.pl/peelingi-do-rak - dobry i naturalny skład ma Vianek. Dzięki temu kosmetyki będą lepiej się wchłaniały ;)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka lampę kupić?