Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowe sposoby na suche dłonie

13 cze 2014 - 14:24:59

Mam strasznie suche dłonie, żaden krem nie może sobie z nimi poradzić:/ A stosowałam ich już wiele. Znacie może jakieś domowe sposoby na suche dłonie, albo ewentualnie jakieś specyfiki, które mogłyby mi pomóc? Błagam, pomóżcie, bo dłonie czasem aż mi pękają :(

Domowe sposoby na suche dłonie

27 cze 2014 - 21:24:14

ciepla oliwa z oliwek
lub krem dermosan z apteki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Domowe sposoby na suche dłonie

30 cze 2014 - 21:49:20

a poradzicie cos na nogi mam takie suche ze nic nie dziala na te moje nogi:(

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Domowe sposoby na suche dłonie

05 sie 2014 - 09:14:03

Dziewczyny! mam kolegę, któremu skóra na dłoniach normalnie pękała i łuszczyła się tak była sucha i on zastosował z przepisu dermatologa (dostepny takze bez recepty_ krem pilarix! efekt rewelacyjny :)

Domowe sposoby na suche dłonie

20 sie 2014 - 17:03:37

na suche dłonie stosuje raz na jakiś czas zestaw Satynowe Dłonie z Mary Kay:)

Domowe sposoby na suche dłonie

07 wrz 2014 - 12:34:06

polecam w kwiaciarnii kupić żyworódkę ok. 20 zł, działa cuda nie tylko z suchą skórą

Domowe sposoby na suche dłonie

24 paź 2014 - 18:30:34

to przez zmianę temperatury- w domu ciepło, na zewnątrz zimno:/ Ja polecam masło shea na noc i rekawiczki cieniutkie. Rano skóra nawilzona i gładziutka:)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Domowe sposoby na suche dłonie

05 lip 2017 - 13:09:33

Używam naturalnego kremu do rąk HB - robi mega różnicę, poprawia sytuację, cera wygląda zdecydowanie lepiej. Ale oczywiście nad takimi efektami trzeba się mocno napracować tzn... używać systematycznie tego kremu. Jakość kosmetyku ma naprawdę ogromne znaczenie dla ostatecznego efektu. Działajcie.

Domowe sposoby na suche dłonie

26 lis 2017 - 10:57:25

Spróbuj stosować do rąk kremy Cleadermy. Zamiennie co parę dni smaruje DCB i hand cream. Dcb jest dość wydajne. Hand cream pomimo dobrej skuteczności, zniechęca dość wysoką ceną. Dlatego warto kupować w promocjach.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe sposoby na suche dłonie

17 maj 2018 - 11:39:23

Faktycznie dobrze działa ciepła oliwa z oliwek, z dodatkiem np. soku z cytryny albo olejków/suszonych kwiatów, bo dzięki temu dodatkowo pielęgnuje się zniszczone dłonie i paznokcie.
Wiele osób stosuje też różnego rodzaju rękawiczki z maseczkami, ale ja ze względu na swoje słabe paznokcie jeszcze tego nie testowałam.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe sposoby na suche dłonie

02 cze 2018 - 23:21:26

ja 2 razy w tygodniu robię sobie maseczkę z awokado i oliwy z oliwek. Rozgniatam awokado, mieszam z 4 łyżkami oliwy i nakładam to na dłonie. Skóra jest fajna, przyjemna w dotyku i ładnie pachnie.

Domowe sposoby na suche dłonie

21 cze 2018 - 22:01:14

Cytat
klaryssa33
ja 2 razy w tygodniu robię sobie maseczkę z awokado i oliwy z oliwek. Rozgniatam awokado, mieszam z 4 łyżkami oliwy i nakładam to na dłonie. Skóra jest fajna, przyjemna w dotyku i ładnie pachnie.

Totalnie zapomniałam o właściwościach nawilżających awokado, muszę spróbować tej maseczki

Domowe sposoby na suche dłonie

02 sie 2018 - 16:00:33

To prawda, awokado jest super na dłonie

Domowe sposoby na suche dłonie

27 wrz 2018 - 21:39:48

Mogę polecić rękawiczki Epiltouch byOlie - mi bardzo pomogły na moje dłonie, które zeszłej zimy były dramatycznie suche :/ rękawiczki stosuję sobie raz w tygodniu i bardzo dużo mi dają, zauważyłam, że nawet więcej niż parafina

Domowe sposoby na suche dłonie

29 wrz 2018 - 09:57:22

A ktoś próbował jakimiś olejkami, jak to się zimą sprawdza?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybrydy a lakiery GEL POLISH