Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:00:42

Witam, w Biedronce są do kupienia lakiery do paznokci Ladycode by Bell i upatrzyłam sobie jeden, otóż miętowy - nigdy tego koloru nie miałam na paznokciach ani ubrań w tym kolorze i zastanawiam sie czy już przypadkiem szał na niego nie minął. A z racji tego, że mam chyba wszystkie możliwe kolory lakierów poza różami, pomarańczami i żółciami, bo tych kolorów nie lubię, to brakuje mi właśnie coś z zieleni.
Co do mięty to kupić sobie czy nie? Nie mówcie mi, że jak mi się podoba to mam sobie kupić, bo nie jestem w 100% przekonana, ale chcę się dowiedzieć, czy dalej jest modny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-21 12:04 przez JomahaJomasolMT.

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:05:09

Ja dzisiaj będę malować na miete, bo chce juz do końca go zuzyc :) szał minął ale jest jeszcze modne.

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:06:34

rany, jaki problem, myslalam ze na jakas impreze chcesz isc w mietowej sukience i nie wiesz czy jeszcze modny kolor, a tu o lakier za pare zl chodzi... mi sie mietowy podoba, wiec sie nie zastanawiam czy modny czy nie, tylko nosze takie ubrania, a paznokcie to juz chyba najmniejszy problem. jak Ci sie podoba to kupuj

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:07:57

kolor jak kolor, ale na paznokciach wygląda średnio :P

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:09:47

Ej, serio kierujecie się modą, jeśli chodzi o lakiery do paznokci? Ja rozumiem ciuchy, buty, torebki, ale lakier?? Co to za różnica i kogo obchodzą Wasze paznokcie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 13:15 przez JolajnaLoja.

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:11:21

ja mam, nawet teraz na paznkokciach :) wydaje mi sie ze nie ma juz wielkiego szalu, ale modny i noszony bedzie nadal bo fajnie pasuje na lato do opalonego ciala :)

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:14:03

Dziewczyny, a znacie jakieś tanie lakiery w kolorze takiego jasnego, słodkiego błękitu? Coś jak koszule jeansowe:P

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:17:21

Cytat
keyy
Dziewczyny, a znacie jakieś tanie lakiery w kolorze takiego jasnego, słodkiego błękitu? Coś jak koszule jeansowe:P

ja mam z rimmel, bardzo fajny, dobrze sie maluje paznokcie bo ma szeroki pedzelek i co wazne dla mnie jest szybkoschnacy ;) kosztuje w rossmanie 10 zl, bo to jest z tych mniejszych troche. a mi sie udalo i kupilam wtedy gdy w rossmanie byla promocja na lakiery i zaplacialam za niego tylko 5 zl :) :) :)naprawde super

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:17:31

zobacz sobie z lovely(st tropez nr 2) i z wibo(teraz jest bardzo duzo fajnych odcieni)

chociaz to ta sama firma:D


a swoją drogą kupowanie lakieru tylko dlatego, ze jest modny czy juz nie modny, ehh szkoda slow;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 13:18 przez kashvi.

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:19:55

Cytat
ann992
ja mam z rimmel, bardzo fajny, dobrze sie maluje paznokcie bo ma szeroki pedzelek i co wazne dla mnie jest szybkoschnacy ;) kosztuje w rossmanie 10 zl, bo to jest z tych mniejszych troche. a mi sie udalo i kupilam wtedy gdy w rossmanie byla promocja na lakiery i zaplacialam za niego tylko 5 zl :) :) :)naprawde super
To jest ten 60 sekund ? :D Miałam turkusowy i strasznie zgęstniał po kilku użyciach:D

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:21:11

ja nie przywiązuje lakieru do mody . Lubię kolory czerwieni i lekkego poranzu nie pogardzę koloru beżu.Reszta może dla mnie nie istnieć.

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:21:52

Zakładasz wątek, aby szafowiczki powiedziały ci czy kupić lakier do paznokci... konflikt

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:23:14

To tylko lakier nie kosztuje chyba fortuny... skoro Ci się podoba bierz pomalujesz raz i Ci się odmyśli to wielkiej straty nie będzie;)

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:27:08

nie wierzę hahahhaa :D

Czy mięta jeszcze modna?

18 maj 2014 - 13:34:14

Skoro Ci się podoba to kupuj.Chyba nie potrzebujesz opinii odnośnie kupienia lakieru? Chyba,że jesteś kolejną modnisią,która ślepo podąża za modą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

manicure hybrydowy jaka dobra baza-utwardzacz? Co polecacie??? POMOCY!!!