Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

29 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hybrydy jaka firma?

29 paź 2017 - 20:16:14

Osobiście polecam Makear, mają bardzo trwałe lakiery i wygodny pędzelek :) Ja mam już chyba z 10 różnych odcieni, a dopiero niedawno odkryłam tą firmę ;)

hybrydy jaka firma?

30 lis 2017 - 23:55:26

spoko lakiery hybrydowe ma według mnie eveline :) mam już kilka ich lakierów w swojej kolekcji i wlaściwie nie widzę jakiejś różnicy jesli chodzi o jakość porównując do tych droższych marek. Tak samo długo się trzymają, fajna paleta kolorów. Pędzelek też dobry i łatwo się nakłada lakier.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

hybrydy jaka firma?

21 sty 2018 - 18:38:30

Miałam "przygody" z różnymi markami lakierów, ale osobiście preferuję lakiery firmy Makear- są bardzo trwałe, nawet do 6 tygodni, nie uczulają, bardzo łatwo i przyjemnie się je aplikuje:)

hybrydy jaka firma?

22 sty 2018 - 07:49:25

Może spróbuj na początek Semilaca dobrze się trzymają a cena przystępna .

hybrydy jaka firma?

13 mar 2018 - 21:47:02

Proponuje chiodo

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

hybrydy jaka firma?

08 lip 2018 - 15:26:29

na początek to polecam ci od Semilaca baze Extend 5w1, przedłuża paznokieć do 1cm, nadaje kolor, wypełnia płytkę nie potrzebujesz bazy ani topu.Łatwo się nakłada więc się dziewczyno nie namęczysz a efekt będzie super

hybrydy jaka firma?

12 lip 2018 - 11:36:37

Eveline albo wibo

hybrydy jaka firma?

14 sie 2018 - 07:29:54

Ja ostatnio neonail i są okej

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

25 mar 2019 - 16:35:09

Ja używam lakierów Semilac i utrzymują się co najmniej 3 tygodnie :)

hybrydy jaka firma?

28 mar 2019 - 09:38:22

Jeju, dla mnie też Semilac jest najlepszy z najlepszych - piękne kolory, fajne efekty. Zawsze jak przychodzę na pazurki do mojej kosmetyczki, to wychodzę z naprawdę pięknymi stylizacjami. Widziałam nową kolekcję z pięknymi niebieskimi kolorami - to bedzie mój nowy manicure :)

hybrydy jaka firma?

10 lis 2019 - 16:44:46

Semilac super ma lakiery, też polecam extend mega prosty w użyciu bo nie potrzeba bazy i topu a teraz w promocji 30%. W ogóle prawie wszystko tam teraz jest przecenione już przed black friday

hybrydy jaka firma?

14 lis 2019 - 12:40:29

Ja zawsze będę polecać Semilac. Wiem że opinie ma różne i dużo osób pisze że je uczula a szczerze z mojego otoczenia jeszcze nikomu nic takiego się nie przydarzyło i wszyscy co używają to są zadowoleni. teraz są tam jakieś wyprzedaże jeszcze

hybrydy jaka firma?

24 lis 2019 - 23:48:16

Cytat
karinapola
Ja zawsze będę polecać Semilac. Wiem że opinie ma różne i dużo osób pisze że je uczula a szczerze z mojego otoczenia jeszcze nikomu nic takiego się nie przydarzyło i wszyscy co używają to są zadowoleni. teraz są tam jakieś wyprzedaże jeszcze

W moim otoczeniu też nikt się nigdy nie skarżył na uczulenia... wręcz przeciwnie wszyscy zadowoleni :)

hybrydy jaka firma?

25 lis 2019 - 22:09:29

Hi hybrid i cenowo i jakościowo zwłaszcza dla początkujących jest super

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

26 lis 2019 - 12:20:50

Ja mam różne lakiery z różnych firm i z każdych jestem zadowolona. Także nie mam wcale swojej ulubionej marki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?