Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

8 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hybrydy jaka firma?

29 paź 2017 - 20:16:14

Osobiście polecam Makear, mają bardzo trwałe lakiery i wygodny pędzelek :) Ja mam już chyba z 10 różnych odcieni, a dopiero niedawno odkryłam tą firmę ;)

hybrydy jaka firma?

30 lis 2017 - 23:55:26

spoko lakiery hybrydowe ma według mnie eveline :) mam już kilka ich lakierów w swojej kolekcji i wlaściwie nie widzę jakiejś różnicy jesli chodzi o jakość porównując do tych droższych marek. Tak samo długo się trzymają, fajna paleta kolorów. Pędzelek też dobry i łatwo się nakłada lakier.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

hybrydy jaka firma?

21 sty 2018 - 18:38:30

Miałam "przygody" z różnymi markami lakierów, ale osobiście preferuję lakiery firmy Makear- są bardzo trwałe, nawet do 6 tygodni, nie uczulają, bardzo łatwo i przyjemnie się je aplikuje:)

hybrydy jaka firma?

22 sty 2018 - 07:49:25

Może spróbuj na początek Semilaca dobrze się trzymają a cena przystępna .

hybrydy jaka firma?

13 mar 2018 - 21:47:02

Proponuje chiodo

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

hybrydy jaka firma?

08 lip 2018 - 15:26:29

na początek to polecam ci od Semilaca baze Extend 5w1, przedłuża paznokieć do 1cm, nadaje kolor, wypełnia płytkę nie potrzebujesz bazy ani topu.Łatwo się nakłada więc się dziewczyno nie namęczysz a efekt będzie super

hybrydy jaka firma?

12 lip 2018 - 11:36:37

Eveline albo wibo

hybrydy jaka firma?

14 sie 2018 - 07:29:54

Ja ostatnio neonail i są okej

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

25 mar 2019 - 16:35:09

Ja używam lakierów Semilac i utrzymują się co najmniej 3 tygodnie :)

hybrydy jaka firma?

28 mar 2019 - 09:38:22

Jeju, dla mnie też Semilac jest najlepszy z najlepszych - piękne kolory, fajne efekty. Zawsze jak przychodzę na pazurki do mojej kosmetyczki, to wychodzę z naprawdę pięknymi stylizacjami. Widziałam nową kolekcję z pięknymi niebieskimi kolorami - to bedzie mój nowy manicure :)

hybrydy jaka firma?

10 lis 2019 - 16:44:46

Semilac super ma lakiery, też polecam extend mega prosty w użyciu bo nie potrzeba bazy i topu a teraz w promocji 30%. W ogóle prawie wszystko tam teraz jest przecenione już przed black friday

hybrydy jaka firma?

14 lis 2019 - 12:40:29

Ja zawsze będę polecać Semilac. Wiem że opinie ma różne i dużo osób pisze że je uczula a szczerze z mojego otoczenia jeszcze nikomu nic takiego się nie przydarzyło i wszyscy co używają to są zadowoleni. teraz są tam jakieś wyprzedaże jeszcze

hybrydy jaka firma?

24 lis 2019 - 23:48:16

Cytat
karinapola
Ja zawsze będę polecać Semilac. Wiem że opinie ma różne i dużo osób pisze że je uczula a szczerze z mojego otoczenia jeszcze nikomu nic takiego się nie przydarzyło i wszyscy co używają to są zadowoleni. teraz są tam jakieś wyprzedaże jeszcze

W moim otoczeniu też nikt się nigdy nie skarżył na uczulenia... wręcz przeciwnie wszyscy zadowoleni :)

hybrydy jaka firma?

25 lis 2019 - 22:09:29

Hi hybrid i cenowo i jakościowo zwłaszcza dla początkujących jest super

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

26 lis 2019 - 12:20:50

Ja mam różne lakiery z różnych firm i z każdych jestem zadowolona. Także nie mam wcale swojej ulubionej marki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?