Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

hybrydy jaka firma?

09 sie 2016 - 22:25:12

robie lakierami z EM nail:) i podobaja mi sie:) trzymam bez problemu z 2-3 tygodnie, potem robie na nowo,bo odrost mi przeszkadza :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

hybrydy jaka firma?

12 sie 2016 - 08:08:36

Dużo tańsze niż na allegro znajdziesz zestawy startowe na lf.pl Tam są już od 99 zł :D Więc zostaje kaska na dodatkowy lakier, albo inne przyjemności super

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

16 sie 2016 - 09:59:39

Też mam właśnie lakiery z La Femme. To prawda, że lakiery są tanie i można zestaw startowy dostać za przysłowiowe grosze. Ja wybrałam ten z lampą i chyba jakoś 160 zł płaciłam. Wcześniej u kosmetyczki miałam robione różnymi firmami, ale właśnie La Femme mi przypadło do gustu, ponieważ ich lakiery są łatwe w obsłudze i długo trzymają. W ogóle lakiery hybrydowe świetna rzecz, bardzo praktyczna.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

hybrydy jaka firma?

24 sie 2016 - 16:49:48

Hybrydy new nails rozwiązują problem - mój rekord to 8 tygodni. Pewnie gdyby nie odrosty, to dało by się jeszcze dłużej w takich chodzić. Ale tak czy siak to coś innego, niż poprawianie każdego dnia po zwyczajnym manicure.

hybrydy jaka firma?

30 wrz 2016 - 11:04:23

Ja też właśnie zamierzam kupić i zastanawiam się nad Cosmetics Zone.

zweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

30 wrz 2016 - 12:50:18

ja używam lakierów - kolorów z cosmetics zone, a baze i top miałam z Semilaca, teraz przeszłam na baze i top z Neonail. Ogólnie jeśli chodzi o tańsze lakiery to powiem Ci tak, one bd malować, tyle że wiem, iż często są/ mogą być mniej napigmentowane, przez co bd musiała nałożyć zamiast 2 to 3 warstwy, ale to też zalezy od koloru, zazwyczaj pastelowe potrzebują 3 warstw, ale to się dzieje w większości marek. Jeśli chodzi o trwałość, to największe znaczenie ma baza i top, oraz sposób aplikacji, żeby nie zalać skórek, bo wtedy Ci się zapowietrzy i szybciej odpryśnie. Więc jeśli planujesz zakup to spokojnie możesz kupić trochę tańsze kolory, a kup po prostu lepszą bazę i top.
Ja teraz też chce się już bardziej przerzucić na kolory z Neonail, bo Semilac uczula, a z czasem może sięgnę po te droższe marki, jak np Shellac, Indigo :), ale na początek wystarcza mi tak jak jest :).

O Tiftonie (chyba dobrze napisałam) cos czytałam opinie, jak sama rozważałam kupno lakierów i ogólnie rzecz biorąc opinie też mają dobre :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-30 12:56 przez kasiaadach.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

hybrydy jaka firma?

12 paź 2016 - 07:26:21

Ja zamawiam ostatnio z MakeAr podobno sa rewelacyjne, super trwałe, i maja świetne kolory, no i cenowo tez są spoko.

hybrydy jaka firma?

28 gru 2016 - 19:30:37

A ja lubię lakiery <moderacja>. Ale wiem, że dużo dziewczyn poleca Semilaca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 15:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

hybrydy jaka firma?

29 gru 2016 - 12:02:32

Cytat
kasiaadach
ja używam lakierów - kolorów z cosmetics zone, a baze i top miałam z Semilaca, teraz przeszłam na baze i top z Neonail. Ogólnie jeśli chodzi o tańsze lakiery to powiem Ci tak, one bd malować, tyle że wiem, iż często są/ mogą być mniej napigmentowane, przez co bd musiała nałożyć zamiast 2 to 3 warstwy, ale to też zalezy od koloru, zazwyczaj pastelowe potrzebują 3 warstw, ale to się dzieje w większości marek. Jeśli chodzi o trwałość, to największe znaczenie ma baza i top, oraz sposób aplikacji, żeby nie zalać skórek, bo wtedy Ci się zapowietrzy i szybciej odpryśnie. Więc jeśli planujesz zakup to spokojnie możesz kupić trochę tańsze kolory, a kup po prostu lepszą bazę i top.
Ja teraz też chce się już bardziej przerzucić na kolory z Neonail, bo Semilac uczula, a z czasem może sięgnę po te droższe marki, jak np Shellac, Indigo :), ale na początek wystarcza mi tak jak jest :).

O Tiftonie (chyba dobrze napisałam) cos czytałam opinie, jak sama rozważałam kupno lakierów i ogólnie rzecz biorąc opinie też mają dobre :)
Witam, wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa, potwierdzający bezpieczeństwo i niezmienność składu i są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży. Na rynku nie istnieje żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji.

W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

hybrydy jaka firma?

28 cze 2017 - 23:17:23

Ja pracuje na Makear. Dobrze kryją i są trwałe, mi trzymają po 3 -4 tygodnie. Teraz jestem fanką odcienia 812 i 569 , moje ulubione :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

hybrydy jaka firma?

04 lip 2017 - 10:02:27

Ja używam Neo nail. Długo się nie mogłam w ogóle przekonać do hybryd, ale teraz nie wyobrażam sobie innego sposobu na paznokcie. Wygoda niesamowita :) A na NN lubię głównie za cudne kolory i sprawdzoną jakość produktów.

hybrydy jaka firma?

04 lip 2017 - 12:17:34

kupilam wlasnie Tifton hybryda srednio sie trzymala ponad tydzien teraz mam semilac jest troche lepiej widocznie mam taka plytke paznokcia ze nie wytrzymuja te 3tyg

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

hybrydy jaka firma?

28 lip 2017 - 16:16:47

Ja od jakiegoś czasu pracuję na hybrydzie z Makear i moge polecić. Mają bardzo dobre jakościowo i trwałe lakiery. Dobrze się nakładają, dobrze kryją.Paleta kolorów też spora, powiedziałabym nawet że nieograniczona :)

hybrydy jaka firma?

05 wrz 2017 - 13:52:57

Cześć dziewczyny!
Noszę się z zamiarem kupienia swoich pierwszych hybrydek i po przejrzeniu różnych ofert chyb a najbardziej przypadły mi do gustu kolorki Nailaca. Słyszałyście może o tej firmie i możecie powiedzieć o niej coś więcej?

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

hybrydy jaka firma?

21 wrz 2017 - 08:48:25

Również robie sobie hybrydy :) Trochę żałuję, że nie kupiłam sobie zestawu do robienia hybryd wcześniej ponieważ jest to niesamowita wygoda. I nawet nie chodzi tutaj o to,ze oszczedza sie pieniadze. Nie trzeba sie umawiać na wizyty, nie trzeba marnowac czasu. Robię sobie paznokcie kiedy chcę i kiedy mam na to czas.

Nie wiem czy słyszałyście o hybrydach Kinetics. Niedawno pojawiły się w Rossmanie. Nie sa jeszcze tak popularne w Polsce, ale za granicą jest to ponoć bardzo znana firma lakierów (dobra jakość, trwałość i krycie). Wczoraj specjalnie się przeszłam zobaczyć jakie mają kolorki i są całkiem ciekawe. Szczególnie ich nudziaki. Ktoś testował? Może coś na ich temat napisać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampa Led 36W czy 48W? Dla poczatkujacej :)