Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

18 cze 2014 - 16:38:45

Odnośnie konsystencji .. ja mogę powiedzieć, że różnie. To chyba zależy od koloru bo np. nr 115, 108, 144, 181 są kryjące , nie robią żadnych smug i wystarczą dwie cieniutkie warstwy aby efekt był naturalny. Przy pozostałych kolorach już nie jest tak kolorowo.. 132 okropny.. rzadki robiący smugi. Żółty 75 porażka... Wypowiadam się na temat kolorów, które przetestowałam. Może mam za duże wymagania? hmm


Mocka zamówiłam z allegro 15szt z czego ok 5 przyszło zupełnie innych niż zamawiałam... Nie wiem czy to wina użytkownika 2za1 czy firmy produkującej.. wadą jest to, że buteleczki są nie numerowane ??
Ja bym Ci radziła uważać na tego użytkownika bo po pierwsze, są dopłaty do kolejnych szt lakierów co jest napisane ale trzeba się dokładnie doczytać no i czekałam ok 2 tyg na dostarczenie więc uważam, że to zbyt długo.


Anesia ja zamówiłam z Allegro kolory i bazę też miałam mieć gratis, owszem przyszła ale po terminie ważności.. Więc jak odważę się jej użyć to dam znać jak to się w ogóle ma. Ale ja bym Ci proponowała zainwestować w naprawdę dobrej jakości bazę i top a wtedy będziesz mogła różnych kolorków używać sun Ja mam Gelisha i wszystko trzyma się idealnie, a miałam i lepsze i gorsze firmy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 16:59 przez evenement23.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

19 cze 2014 - 13:22:29

U mnie 132 wygląda tak:) jestem w nim zakochana;d
Co do konsystencji to jest średnio gęsta ;) u mnie we wszystkich kolorach wystarczą 2 warstwy;) jedynie biały mi przysłali beznadziejny który robi smugi;/
Ja robię tak że najpierw matowie płytkę potem przemywam clinerem na to baza z lady nails cosmetic potem 2 razy kolor i nabłyszczacz z tej firm lady bo to jest produkt 2 w 1 ;) wszystko mi się trzyma 2 tyg pod warunkiem że nie zaleje skórek;)
Ja za pierwszym razem na próbę brałam też od tego allegrowicza 2za1 i zamiast lakiery z artlak dostałam polish gel który w ogóle się nie trzymał;/ teraz zamawiałam od INS-NAILS przesyłka dość szybka bo ok. 4dni i wszystko fajnie oprócz tego nieszczęsnego białego;/



art Lak hybrydy jakie macie opinie???

19 cze 2014 - 22:08:08

Kolor jest piękny to fakt ale jakość pozostawia wiele do życzenia (przynajmniej moja buteleczka) i mam nadzieję, że tylko moja :(

więc nie ja jedyna oszukana przez tego allegrowicza... no cóż uczymy się na błędach :)
Ale teraz już wiem skąd zamówię kolejną porcję kolorków;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 22:11 przez evenement23.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

19 cze 2014 - 22:14:53

No ja akurat dostałam dobry ten 132 i 75 też mam i też jest fajny:d

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

20 cze 2014 - 11:09:05

kupiłam na allegro 4 szt. byly boskie. 3 tyg mi sie trzymały.
Zamowilam kolejnym razem 8szt i okazalo sie ze to 8to najgorszy badziew.ciezko nalozyc jakies pecherze a jak nie to odpryskuja momentalnie.... dramat

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

20 cze 2014 - 11:13:03

6to powiedzcie co ja robie źle ze artlak po jednym dniu mi odchodzi płatami od paznokci;/;/;/

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

20 cze 2014 - 13:26:10

Moze masz zla baze;)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

20 cze 2014 - 19:39:12

Po wpisie devillsaloser dochodzę do wniosku, że trzeba utrafic dobre opakowanie... Heh ja szczęścia nie mam.hmm
maniafashion58 też uważam, że to wina bazy.. Pamiętaj aby dobrze zmatowić wolny brzeg paznokcia, co by się nie rozwarstwiala hybrydka.. omnomnom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-20 19:42 przez evenement23.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

21 cze 2014 - 16:52:56

hej :)
Chę kupić te hybrydy z firmy artLak. :) Jak tak zachwalacie a są nie drogie to trzeba spróbować :)
Polecicie mi jakąś dobrą bazę i top - najlepiej jakby to było 2w1 :)
Mam jedną bazę i top 2w1 właśnie też z NYC nails ( oboło 6zł ) i mi nie odpowiada kurczy się w lampie i odpryskuje.
Z góry dzięki za odpowiedź :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

21 cze 2014 - 22:33:32

Jeśli 2in1 to ja polecam Indigo. Wszystko się trzyma bez problemu- jeśli dobrze nałożysz, połysk jak trzeba, wydajna jak na produkt 2in1 no i ściągasz acetonem w 10min.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

22 cze 2014 - 11:14:51

A można dostać go na allegro..?? Bo nie mogę znaleźć. Jak jest tam niedostępny to gdzie mogę kupić? :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

22 cze 2014 - 12:57:54

Ja zamawialam koleżance ze strony firmowej indigo. Czyli indigo-nails.com ja jestem tego zdania aby wydać parę złoty więcej na dobre bazy i kupować tanie kolorki, niż kupić tanie a badziewne co nic się na czymś takim nie trzyma...
Ale ale widzę jest problem... chyba został wycofany bo nie mogę go znaleźć na stronce :(( Napisałam już do nich z zapytaniem czy można go jeszcze dostać. Drugą sprawdzoną firmę , którą mogę polecić to mistero milano http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/411-lakier-permanente-uv-base-lucido-11-ml.html ale myślę, że na allegro też można upolować może i taniej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 13:24 przez evenement23.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

22 cze 2014 - 18:18:37

Hm zamówiłam 15 kolorków zrobię wzornik na przeźroczystym tipsie i wstawię na stronkę :) Zobaczymy ile są warte...

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

23 cze 2014 - 12:34:10

oo fajnie :) bardzo Wam dziękuję :) też stwierdziłam ze zainwestuje w dobrą bazę i top a kolorki będę kupować te tanie :P
weszłan na str indigo i jest ta buteleczka base&top coat 15ml, ale nie widzę ceny....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 16:08 przez ryba125.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

23 cze 2014 - 19:43:33

Matko czyżbym musiała zmienić szkła na mocniejsze? ja nie widzę konflikt
Ale jeśli Ty widzisz to super, a żeby widzieć ceny i kupować musisz się zarejestrować. Zajmie Ci to 5min. Powodzenia :) i daj znać czy się udało :)
Nr 108





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-24 10:10 przez evenement23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

manicure inspiracje