Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

19 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

13 sie 2014 - 14:49:16

Cytat
paulaa428
Wrzosowy mi się podoba ;)
llaumbre mam to samo ale z bazą tej firmy. Pomaluję dokładnie cały paznokieć, wyjmuję spod lampy a baza na 2/3 paznokcia ;/ Nie nadaje się kompletnie do niczego, w dodatku odchodzi po 3-4 dniach. Zamówiłam bazę i kilka kolorów Semilac, więc zobaczę czy to wina bazy czy moich paznokci ;D
Kolory mi się nie kurczą, a właściwie miętowy bo jak na razie tylko ten zdążyłam wypróbować.


paulaa428 jak wypróbujesz tą nową baze to napisz jak się spisuje i ile się trzyma lakier bez odprysków. Czytałam na forum na wizazu ze najlepsza jest baza z firmy gelish, jednak jest ona droga bo kosztuje od 70zł ;/

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

13 sie 2014 - 16:04:12

polecam bazę secure it firmy silcare- mi sie tzrymały 3 tygodnie i wszystko było ok :) kosztuje ok 25zł/15ml :) lakiery też tej firmy uzywam i jestem zadowolona :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

13 sie 2014 - 21:14:36

Jak na razie jestem zachwycona hybrydami Semilac. Bez porównania do artlaka, ale też kilkukrotnie droższe niestety. Nic się nie ściąga, lakier po utwardzeniu zostaje na miejscu. Zobaczymy jak będzie z trwałością i zdejmowaniem, jeszcze napiszę. Z pewnością kupię też top tej firmy.

A właśnie co do topu- używacie tego z artlaka? Zauważyłam że on nie jest całkiem hybrydowy bo zasycha nawet bez lampy, smuży, bo jest gęsty, chwilę po wyjęciu z lampy jest jeszcze miękki no i nie wolno go przemywać cleanerem bo schodzi albo robi się matowy :/ W dodatku odszedł od koloru po kilku dniach..:D

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

14 sie 2014 - 17:27:21

Cytat
paulaa428
Jak na razie jestem zachwycona hybrydami Semilac. Bez porównania do artlaka, ale też kilkukrotnie droższe niestety. Nic się nie ściąga, lakier po utwardzeniu zostaje na miejscu. Zobaczymy jak będzie z trwałością i zdejmowaniem, jeszcze napiszę. Z pewnością kupię też top tej firmy.

A właśnie co do topu- używacie tego z artlaka? Zauważyłam że on nie jest całkiem hybrydowy bo zasycha nawet bez lampy, smuży, bo jest gęsty, chwilę po wyjęciu z lampy jest jeszcze miękki no i nie wolno go przemywać cleanerem bo schodzi albo robi się matowy :/ W dodatku odszedł od koloru po kilku dniach..:D


mi po przemyciu cleanerem robi sie matowy ;/ ja zastanawiam sie nad zakupem bazy z cosmetics zone, podobno dobra. i szukam tez jakiego topu żeby ladnie się błyszczał
Cytat
ryba125
miałam kupować te artLak ale po negatywnych komentarzach zrezygnowałam :) Zakupiłam hybrydy marki COLOR IT - kolory super :) niektóre kolory żeby pokryły trzeba 2 razy malować ale trzymają się super! Używam ich na bazie tej samej marki- SECURE IT. Kupowałam od użytkownika Silcare na allegro i będę polecać kontakt bardzo miły szybko odpowiadali na pytania :) jeśli będziecie zainteresowane będę mogła wstawić zdjęcia kolorków na wzorniku :)


mogłabys wstawić zdj. tych kolorków? a powiedz mi paznokcie hybrydowe robisz tylko sobie? pytam bo chciałabym sie dowiedzieć czy klientkom też się trzymają tak długo jak Tobie bez odprysków :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-14 19:52 przez llaumbre.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

15 sie 2014 - 16:10:00

ze ściąganiem silcare- średnio odchodzą ale coś trochę zostanie i trzeba polerką spiłować :) ale to tylko trochę :)
hybrydy dopiero niedawno zaczęłam robić :) na razie robiłam sobie i mamie tylko :) i mamie też trzymały się około 3tyg :)
kolor C.I. 22o to fiolet



niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

20 sie 2014 - 16:03:53

Na lakierach hybrydowych nawet tygodniami utrzymuję ładne paznokcie, tak więc chyba wszystko się da. Ja używam odżywki, to już od dłuższego czasu i żadnych problemów z paznokciami nie mam. A właśnie taką metodę polecam.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

21 sie 2014 - 11:03:23

a na jakiej firmie pracujesz? :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

28 sie 2014 - 23:57:49

hej :) właśnie amówiłąm 29 kolorków hybryd artlak z bazą 2w1. efekty przedstawie jak tylko wypróbuje:) moja koleżanka zakupiła mollon pro gdzie za sztukę zapłaciła ok 60zł, kupiła kilkanaście kolorków i wszytskie wyrzuciła bo odpryskują po 2 dniach! więc przestrzegam!! na temat artlak widziałąm dużo pozytywnych opinii dlatego się skusiłam. używam z tej firmy żelu różowego do frencha, białego-jest super gęsty i kredowo-biały,kamuflaży oraz małych żeli kolorowych i jestem bardzo zadowolona dlatego też zdecydowałąm się na hybrydę. dodam jeszcze że jestem kosmetyczką od 8 lat i przetestowałąm już wiele żeli więc polecam art. pozdrawiam :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

03 wrz 2014 - 22:22:02

ryba125- Czy kolor z CI nr 10 to najzwyklejsza biel? Potrzebuję bieli z CI właśnie, a nie mogę jej nigdzie znaleźć, na wzornikach z aukcji wygląda to jak jakiś szaro-beżowy..

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

06 wrz 2014 - 16:42:48

tak 10 to biały

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

31 paź 2014 - 10:23:05

Hej dziewczyny, ja właśnie zamówiłam wczoraj zestaw startowy z 10 lakierami tej firmy Art Lak, ale po przeczytaniu postów zamówiłam oddzielnie bazę i top z bluesky. Zobaczymy jak się to będzie trzymać i jak schodzić. Przyznam że do lakierów skusiła mnie cena, ale dobra baza to podstawa. Jak przetestuję będę pisać.
Dodam, że moja koleżanka robiła mi hybrydy z estetiq (i na ich bazie) i np. czerwony był piękny i trzymał się super bo ponad 2 tygodnie, a np. brzoskwiniowy odszedł po tygodniu, także chyba nie ma reguły.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

31 paź 2014 - 10:34:04

Ja mam kilka lakierów z tej firmy, są ok , trzymają się w miarę, jeśli zrobię na wcześniej położony żel, konsystencja mi nie bardzo odpowiada no ale za tę cenę są ok.
Trzyma się ok 3 tygodnie ale ja i tak uzupełniam po takim czasie bo odrost jest już duży. Polecam natomiast firmę semilac - rewelacja ! Pracuję na tej firmie i dziewczynom utrzymuje się nawet 6 tygodni - tym którym wolniej pazurki rosną, jakość porównywalna z mollonczy shellac :)
Moje pazurasy :



art Lak hybrydy jakie macie opinie???

04 lis 2014 - 08:15:33

Ja wczoraj odebrałam swój zestaw startowy. Wszystko ok, lakiery nieco różnią się od tych, które zamawiałam, ale największy problem jest z tym, że są w ogóle nie podpisane... :/ Musiałam zrobić własne numery, ale teraz będę miała problem przy zamawianiu następnych bo nie wiem, które już mam. Czy Wy macie numerację i może tylko ja ślepa jestem czy jak? Jeszcze czekam ze zrobieniem hybrydy bo nie mam bazy, ale dam znać jak już zrobię. Kolory ,które mam ogólnie spoko. Powiedzcie mi tylko proszę czy jak maluję na wzorniku to też musze je utwardzić w lampie? bo dziś dotykałam i jeszcze mokre. Wrzucam zdjęcie moich kolorków.



art Lak hybrydy jakie macie opinie???

26 lis 2014 - 18:32:42

Dziewczyny to jest tak że jak się trafi to się trafi . Moja pierwsza partia przyszła średnia , ale ta druga super. Polecam wam do nich bazę i top SEMILAC , nie jest droga, mega wydajna i przede wszystkim przy nim artlaki trzymają się ok 2 tyg !!!! U mojej mamy nawet dochodzą do trzech bez żadnych naruszeń ale jest odrost. Także warto zamówić dobrą bazę i top i tanie lakiery :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

16 lut 2015 - 12:56:22

witam dziewczyny. mam pytanie:) dostałam od męża na walentynki cały zestaw do hybrydy z lakierami basa i topem w jednym. jak juz zauwazylam.... basa i top beznadzieja... dziś zamówiłam sobie primer cleaner top i base z indigo. czekam z niecierpliwoscią aż przyjdzie:) powiedzcie mi czy moge łączyć lakiery art lak z basa i topem innej firmy? lepiej się trzyma/?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ogryzki :/