Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

9 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

13 lip 2014 - 09:04:36

Lurula a powiedz mi czy te hybrydy Estetiq i Bluesky schodzą pod acetonem czy trzeba piłować? Bo wiecie co Wam powiem, mam już dość tych artlak... Na początku mojej przygody z tą firmą trafiłam na dwa egzemplarze, które zdjęłam płynem. No i uradowana, że odkryłam ósmy cud świata bo i tzymały się idealnie, zakupiłam 15szt. I co.. emocje opadły, jeden kolor nie kryje wcale, nie schodzi pod acetonem, następny nie utwardza się w lampie, kolejny pęka i odpryskuję.. no po prostu załamka... Jakiego trzeba mieć pecha. Nie wiem czy kiedyś jeszcze pokuszę się o użycie, któregoś z kolorów bo mam jeszcze nie otwierane. Póki co służą do zdobień.
Także Lurula czekam na odpowiedź odnośnie Estetiqa i Bluesky.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

15 lip 2014 - 07:16:53

Hybrydy estetiq i bluesky schodza pod acetonem . Jezeli chcesz ktorys kupic to polecam estetiq sa tansze 15 ml kosztuje 25 zl. Znam salon kosmetyczny w ktorym ich uzywaja.Teraz kupilam artlaki - kladlam na baze blesky - sliczne kolory i trzymaja sie jak na razie . Jeszcze nie zmywalam. A gdzie kupywalas te felerne artlaki? Moglabys mi zrobic zdjecie opakowania? Te ktore ja kupilam wygladaja inaczej niz na aukcji....

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

15 lip 2014 - 21:06:04

Hej dziewczyny,
chce kupić te artLaki na allegro, specjalnie wybrałam użytkownika INS-NAILS, bo o 2za1 źle się wypowiadałyście i co..? Gościu nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na moje maile -_- pisałam do niego z zapytaniem czy jest możliwość wysłania wszystkiego w jednej paczce (bo chce kupić cleaner i 10artlaków). Sama nie wiem co robić. Doradźcie! Szczególnie te, które tam kupowały.. Na stronie ma tak to dziwnie napisane, że nie wiem o co chodzi o.O za dwa tygodnie nie będzie mnie już w Polsce i bardzo bym chciała do tego czasu je kupić!
Poza tym, powiem Wam, że zaciekawił mnie na tym allegro fakt, że wszytkie najtańsze artLaki - wszystkie czytaj jakieś 5-6 stron sprzedawane są z Ostrowca Świętokrzyskiego, co prawda od innego użytkownika, no ale jakie to proste założyć nowe konto.. Co o tym sądzicie? może lepiej nie ryzykować i dać sobie spokój? też Wam się wydaje to podejrzane???

Dołączam zdjęcie swoich artlakow.
Swoje kupowałam na allegro, użytkownik 2za1. nie polecam, wypowiadałam się o nim we wcześniejszych wątkach.
Zamawiam estetiq skoro Lurula tak mówisz, bardzo zależy mi na lakierach, które odejdą pod acetonem... niestety niemożność zdjęcia acetonem artlaków u mnie je dyskwalifikuje ale jeśli Tramg dla Ciebie nie problem jest piłować to zamawiaj tylko weź pod uwagę, to że możesz dostać taki sam shit jak ja bo na bezproblemowe hybrydki z tej firmy raczej nie masz co liczyć... lepiej dołożyć te pare złoty ew, kupić mniej szt ale mieć tą pewność, że żadna nie miła niespodzianka nie spotka Cie przy wykonywaniu mani...

Pozdrawiam i dzięki Lurula za podp.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-15 22:09 przez evenement23.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

28 lip 2014 - 11:25:39

miałam kupować te artLak ale po negatywnych komentarzach zrezygnowałam :) Zakupiłam hybrydy marki COLOR IT - kolory super :) niektóre kolory żeby pokryły trzeba 2 razy malować ale trzymają się super! Używam ich na bazie tej samej marki- SECURE IT. Kupowałam od użytkownika Silcare na allegro i będę polecać kontakt bardzo miły szybko odpowiadali na pytania :) jeśli będziecie zainteresowane będę mogła wstawić zdjęcia kolorków na wzorniku :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

28 lip 2014 - 15:56:36

ja też z tych art lak jestem niezadowolona;/ bo nie odchodzą z acetonem i odpryskują na wolnym brzegu;/ Ja jestem bardzo chętna żeby zobaczyć jakie masz kolorki bo też sie nad nimi zastanawiałam:) i powiedz mi jak jest z ich ściąganiem? schodzą z acetonem? ja mam zamiar zamówić hybrydy beauty nail bo słyszałam o nich dobre opinie;)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

28 lip 2014 - 21:29:24

Ryba też jestem ciekawa jak ze ściąganiem jest... a powiedz po ile kupowalas szt?
Mi póki co przyszły estetiq i jutro będę testować...

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

29 lip 2014 - 11:12:21

Ze ściąganiem jeszcze nie wiem :) Trzymają się bardzo dobrze :) Ja miałam ponad 2tyg ale z racji tego że miałam już ogroomne odrosty to po prostu sobie podważałam patyczkiem :) wiem, niemądre ale się nie mogłam powstrzymać :) Ja kupowałam te po 5,90zł z końcówki kolekcji :) ok wstawię zdjęcia jak już będę na miejscu :)

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

29 lip 2014 - 23:32:56

To czekam na zdjecie;) i za ile tak mniej wiecej bd zmieniac kolor?

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

30 lip 2014 - 10:18:55

wstawiam zdjęcie :)
tam gdzie jest C.I. to COLOR IT Silcare
C.Z. to cosmetics zone
NYC- to najtańszy na allegro ok 4zł/szt

na razie nie bęęe ściągać bo nawet nie mam położonych na paznokciach :) chyba że mama będzie chciała ściągnąć to napiszę co i jak :)
C.I. to kolor fioletowy :) tylko na zdjęciu tak wyszedł :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-06 09:47 przez ryba125.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

08 sie 2014 - 19:33:04

usunięto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-03 19:44 przez paulaa428.

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

10 sie 2014 - 18:34:43

Dwa dni temu zamówiłam na allegro zestaw do manicure hybrydowego artlak. Na razie jestem bardzo zadowolona. Lakiery mają fajną konsystencje, łatwo się nakładają, ładnie się błyszczą. Ciekawa jestem jak długo taki efekt będzie się utrzymywał, no i trochę obawiam się ich usuwania.
Wykorzystałam kolor S220-wiśniowy oraz 14-wrzosowy.



art Lak hybrydy jakie macie opinie???

12 sie 2014 - 16:41:28

dziewczyny powiedzcie mi czy jak używacie swoich lakierów hybrydowych to po utwardzeniu w lampie lakier tak jakby się kurczył i nie dochodzi do konca paznokcia i trzeba paznokcia delikatnie przypiłować ?

art Lak hybrydy jakie macie opinie???

12 sie 2014 - 18:51:24

Wrzosowy mi się podoba ;)
llaumbre mam to samo ale z bazą tej firmy. Pomaluję dokładnie cały paznokieć, wyjmuję spod lampy a baza na 2/3 paznokcia ;/ Nie nadaje się kompletnie do niczego, w dodatku odchodzi po 3-4 dniach. Zamówiłam bazę i kilka kolorów Semilac, więc zobaczę czy to wina bazy czy moich paznokci ;D
Kolory mi się nie kurczą, a właściwie miętowy bo jak na razie tylko ten zdążyłam wypróbować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybryda Moje Prace