Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co polecacie?

16 kwi 2014 - 22:28:53

Może i kosmetyczka wciskała kit klientce, że wciera jej odżywkę ale to nie moja sprawa bo strefa paznokci mnie nie dotyczy więc się nie dopytywałam. I napisałam tylko o połysku i o niczym więcej bo tyle widziałam. A nazwała to french japoński.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Co polecacie?

16 kwi 2014 - 23:09:08

Cytat
lava1
Może i kosmetyczka wciskała kit klientce, że wciera jej odżywkę ale to nie moja sprawa bo strefa paznokci mnie nie dotyczy więc się nie dopytywałam. I napisałam tylko o połysku i o niczym więcej bo tyle widziałam. A nazwała to french japoński.
Tak kochana ale to manicure japoński :) french to french, pozdrawiam, buziaczki :*

PS: jezeli wciskała kit to widocznie nie jest dobrą kosmetyczką :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-16 23:29 przez wakeupmakeup.

Co polecacie?

17 kwi 2014 - 21:19:35

Szczerze to był straszny okres. Uważały się za najlepsze i najmądrzejsze w swoim fachu a wcale tak nie było, plus kazały mi robić czynności związane z paznokciami a moją specjalizacją są zabiegi upiększające twarzy, szyi i dekoltu, a chciały żebym to robiła tylko po to żeby mogły nagadać mi jak ja źle tego nie robię. Lakieru za dużo potem za mało, śmiech na sali.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 21:20 przez lava1.

Co polecacie?

29 sie 2014 - 17:42:39

też mam ten problem z paznokciami, dlatego postanowiłam zrobić tipsy, chodzę regularnie na dopełnienie co 3-4 tygodnie, dzięki temu paznokcie są twarde i nie łamią się, a dłoń ładnie się prezentuje : )

Co polecacie?

31 sie 2014 - 02:35:06

Polecam hybrydę french!!!
Poza tym polecam również lakiery matowe oraz fluorescencyjne :)

Co polecacie?

27 maj 2015 - 21:01:49

nie no fluorescencyjne to nie....będą jeszcze się świecić w nocy:) ale hybrydy jak najbardziej!kupiłam ostatnio taki http://sevonia.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=1465 i bardzo ładnie się prezentuje na paznokciach...delikatny, wiosenny!

Co polecacie?

27 maj 2015 - 21:22:12

kuo sobie szkło do paznokci jest rewelacyjne i nie zawiera swiństw tak jak wiekszosc tych pseudo odzywek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor na dłużej - jaki zabieg? poza hybrydą/żelowymi itp