Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrocław- kurs stylizacji paznokci!

08 lut 2014 - 13:54:31

Witam kochane! ;) Chciałabym w najbliższym czasie zrobić kurs stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową i hybrydę tylko nie wiem w którym salonie jest najlepiej. Może coś polecicie? Tylko Wrocław :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Wrocław- kurs stylizacji paznokci!

20 lut 2014 - 07:23:42

Ja jechałam do Warszawy na ponad 2 tygodnie szkolenia. Nie znalazłam we Wrocku żadnej szkoły, która by mnie przekonała, tym bardziej patrząc na opinie. Ale było warto jechać do new nails. To czego mnie nauczyli dopracowałam przez 2 miesiące, po tym okresie miałam już normalnie pracę, po 3 miesiącach już normalnie na umowę. Teraz przygotowuję się do otwarcia własnego biznesu.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Wrocław- kurs stylizacji paznokci!

23 lut 2014 - 12:38:00

Kiedy chodzi o kwalifikacje do pracy, to nie ma co kombinować. Po prostu robisz te kursy po to, żeby mieć prostę, stać się fachowcem.
Nie chodzi o szybkie uzyskanie dobrego papierka, bo to kompletnie nic nie daje. Masz się nauczyć zawodu - traktuj te szkolenia jako istotny krok w Twojej karierze.
Rozumiesz?

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Wrocław- kurs stylizacji paznokci!

23 lut 2014 - 17:50:53

hehe... zanim wpoisz w Polki takie nastawienie... Wciąż panuje przekonanie, że pracę zdobędziesz tylko wtedy, gdy ktoś ci ją załatwi, a nie ze względu na posiadane umiejętności. A jak raczej wszyscy doskonale wiemy, to absolutnie nie działa w taki sposób. No chyba że ewentualnie na małych miejscowościach.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Wrocław- kurs stylizacji paznokci!

18 sie 2014 - 15:15:38

Wszystkiego nauczyłam się przez szkolenia zawodowe, właśnie w new nails i faktycznie było warto. Nauka nie poszła w las, dużo ćwiczyłam, jestem już specjalistą zadowolonym z zarobków. I mogę powiedzieć że cały plan jaki założyłam jest w pełni prawidłowy.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Wrocław- kurs stylizacji paznokci!

08 maj 2015 - 07:15:35

Bo właśnie przez zawodowe to idzie zdecydowanie najszybciej. W zasadzie to w ciągu kilku tygodni można całkowicie odmienić sytuację - zdobyć nieco doświadczenia. Bo np. studia pod to absolutnie nie mają sensu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eveline 8in1 :)