Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam ostatnio problem z paznokciami smaruje je olejkiem rycynowym bo ponoc pomaga kupiłam specjalny lakier i tak od dłuzszego czasu i nic;/ a ze jestem fruktozjanką to nie moge brac witamin bynajmniej wiekszości ...Doradźcie mi!!!

odżywki Sally Hansen super są :)))

A w jakiej są cenie???

CAPIVIT A+E smarujesz paznokcie jak olejkiem, zwykle jedna kapsulka wystarcza na wszystkie paznokcie. mozesz tez uzyc przeterminowanego. rada manikiurzystki:)

maczaj paznokcie w oleju co wieczor, po 2 tygodniach vbeda efekty:)

Dobrej marki odżywka do paznokci a najlepiej to nic nie robic bez pomalowanych paznokci (chociażby bezbarwnym lakierkiem) bo nic wtedy nie pomoze . :P

Dzięki .... bede próbować wszystkiego!!!!

Sally Hansen- odżywki i wszelkie specyfiki- ceny na allegro ok 10-15zł, może i taniej, w sklepie ok 30zł

P-shine.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 22:48 przez kacheta.

ja polecam odżywki sally hansen i oliwkę do paznokci, jak mi się łamały paznokcie to je zażelowałam i teraz mam długie i twarde :)

Dziewczyny, mam ten sam problem z paznokciami.Rozdwajają sie, łamią, są miekkie jak u niemowlaka.Próbowałam już wszystkiego co tylko dostępne na rynku.Efekty były, ale krótkotrwałe.Wkurzyłam się i poszłam do dermatologa.Mam brać rano cynk w tabletkach, wieczorem magnez z wapniem.Działam od poniedziałku,za krótko za krótko żeby widać było efekty.Spróbujcie tej kuracji, może nasze paznokcie znowu będą piękne i długie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje naturalne pazurki :) i nowy dzieło na nich i jak ?