Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

akryle czy żele?

10 sie 2009 - 17:09:51

jakie pazurki preferujecie?

ja kocham akryle i zastanawiam sie nad zelami :)warto zmieniac czy nie?

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

akryle czy żele?

10 sie 2009 - 17:16:04

Żel mniej niszczy płytkę paznokcia i pozwala w jakimś stopniu oddychać.. Ja przeszłam z akrylu na żel.

akryle czy żele?

11 sie 2009 - 21:00:26

Cytat
Vuittonka
Żel mniej niszczy płytkę paznokcia i pozwala w jakimś stopniu oddychać.. Ja przeszłam z akrylu na żel.
Błagam........ skończmy z tymi stereotypami! Ani żel ani akryl nie niszczy paznokci! Niszczą je tylko nieumiejętne tipsiary. Ja pracuję na żelu, za akryl się nie biorę bo żel jak najbardziej mi odpowiada.

zweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

akryle czy żele?

11 sie 2009 - 21:05:32

ja pracuje na tym i na tym oczywiscie ze ani akryl ani zel nie niszczy glownie to nieumiejetne matowienie płytki paznokcia czyli spiłowywanie go sprawia ze jest słaby. wybór zalezy od tego czy umiesz obchodzic sie z zelami sa one bardziej miekkie niz akryle i latwiej ulegaja mechanicznym uszkodzeniom ale moim zdaniem naturalniej wygladaja

akryle czy żele?

11 sie 2009 - 21:09:04

Cytat
Vuittonka
Żel mniej niszczy płytkę paznokcia i pozwala w jakimś stopniu oddychać.. Ja przeszłam z akrylu na żel.

jak może oddychać coś co jest martwe?? paznokcie składają się głównie z keratyny, są to martwe komórki, dlatego obcinanie paznokci nie boli - tak jak i włosów... ehhhh stereotypy...


ja kocham akryl do szaleństwa :)))) i jemu się oddaję bez reszty :)))) i już tak będzie do końca życia!! :))))

dobrze zrobione paznokcie jak są to nie widać różnicy czy to żel czy akryl - kwestia umiejętności stylistki :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 21:10 przez lukakaro.

akryle czy żele?

11 sie 2009 - 22:14:03

Ja kocham akryl i przy nim zostanę ;)
Ps. nie wiem i nie rozumiem jak paznokcie mają "oddychać", jeśli to co jest "na wierzchu" jest martwe..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy!!!Co na porozdwajane i łamiące paznokcie??