Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:30:45

Nigdy nie sądziłąm,że będe musiała założyc taki wątek,ale mam problem... Otóż obgryzam paznokcie, i to bardzo-ledwno je widać. Próbowałam tej odzywki z eveline, próbowałam ,,gorzkiego paluszka" i jeszcze kilku innych sposobów, a moje paznokcie w stanie opłakanym, nadal obgryzam, straszne... I rozważałam zrobienie tipsów,ale no jeśli mam byc szczera, to wstyd mi isc nawet do salonu i co powiem ,,Dzień dobry, ja chciałam sobie zrobić paznokcie,ale moje są bardzo krótkie" nawet nie wiem, czy bedzie na czym te tipsy zaczepic... głupio tak jakoś... Zwłaszcza,ze zmieniam prace na biurowa i no wypadałoby miec piekne, zadbane paznokcie..a jakos mi tak głupio.
Poradźcie coś...

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:33:19

Ja uczę się na sekretarkę i to prawda, że patrzą na dłonie i paznokcie.
Nie wiem co Ci poradzić skoro próbowałaś tyle sposobów już. Może zamiast obgryzać kup se gumy do żucia ;)

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:33:20

szczerze mowiac miałam ten sam problem ,zrobiłam tipsy i obgryzlam je po miesiącu.mialam zelki na paznokciach (utwrdzane paznokcie)tego nie obgryzłam bo się nie dało.teraz mam swoje

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:33:45

Idź do dobrej kosmetyczki - ona będzie wiedziała co zrobić. I nie martw się, pewnie gorsze rzeczy widziała. :)

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:34:20

kup se dynie do dlubania zamiast paznokci

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:40:36

znam ten problem
też długo obgryzałam
później około 2 lat nosiłam tipsy to się oduczyłam
póżniej naturalne żelowanie płytki
teraz moje powoli rosną ale dalej są słabe i łamią się

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:43:35

Też obgryzałam od dziecka, ale zaczęłam malować na kolor czerwony i szkoda mi było zdrapywać, bo nieźle się namęczyłam przy ich malowaniu ;d

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:43:01

przestań, jaki niby wstyd.
Ja od przedszkola obgryzałam, mama zaczęła mi w liceum zakładać akryle i przestawałam, niedawno znowu zaczęłam obgryzać to założyła mi żele, teraz je zdjęłam i znowu lekko podgryzłam z nerwów, ale staram się trzymać fason maluje je eveline 8w1 :P

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:43:56

Pokaz mi zdjecie tych paznokci -doradze :)

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:44:28

Ja niestety też długi czas obgryzałam, do czasu aż zaczęliśmy planować wesele, wtedy wiedziałam, że muszę przestać je gryźć żeby jakoś wyglądać. Trochę udało mi się zapuścić, ale kosmetyczka mi je nażelowała. Potem poszłam do pracy (praca w biurze z ludźmi), więc wiedziałam, że dłonie muszą jakoś wyglądać i tak się jakoś oduczyłam, chociaż ciągle są słabe i nie wyglądają jak bym chciała, ale wszystko w swoim czasie.
Może Tobie też pomoże praca w biurze :) Polecam też regenerum do paznokci.

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:45:15

Ja bym się skonsultowała ze specjalistą. Obgryzanie paznokci to najczęściej objaw nerwic.

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:45:53

tez mialam ten problem, nawet bardzo, do dzis gdy jestem w stresie to obgryzam, ale ogólnie nosze dluzsze. wlasne plytki mam krótkie wiec ,,wydluzam" je zapuszczając. gdy raz sie uda zapuscic to szkoda ich obgryzc. załóż sobie żelowe pazury, są mocne, nie obbgryziesz. kosmetyczki sie nie wstydz, bo zareczam, ze do nich chodzą ludzie z dużo większymi problemami niz Twój;)

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:48:36

moja siostra miała straszne paznokcie całe życie je obgryzała i jej pomogła odżywka eveline.
idź do kosmetyczki myślisz, że nie chodzą tam baby z grzybem czy innym syfem? Prawda jest taka że multum ludzi obgryza paznokcie i myślę, że kosmetyczki stan twoich paznokci nie zdziwi ;p

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:50:22

Tylko i wyłącznie żel na pazurki, wiele dziewczyn właśnie w ten sposób oduczyłam obgryzania tak samo jak i siebie :) kosmetyczka widziała gorsze rzeczy uwierz

Poradźcie coś, błagam!

29 paź 2013 - 19:51:01

a ja bym radziła psychologa - takie odruchy mają podłoże nerwowe. Ja też obgryzałam, oduczyłam się jak tata mi obiecał 10zł za każdego zapuszczonego paznokcia ale tylko pod warunkiem, że zapuszczę wszystkie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sesja zdjęciowa.