Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybryda na paznokciach

27 paź 2013 - 23:14:09

Hej dziewczyny mam pytanie do tych które tego używały lub mają o tym pojęcie.
Wiecie jaka jest różnica między lakierami CND Shellac a Shellac BLUESKY czy tylko w cenie cy są to dwie inne firmy i jakość będzie inna? :)

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 07:00:52

Witam wszystkie koleżanki. Mam ogromny problem,gdyż przy paznokciach hybrydowych ostatnia warstwa czyli top cout nie błyszczy się w ogóle jak w innych przypadkach. Pracuje na firmie perfect lady. Z początku wydawało mi się wszystko ok,ale z czasem nie jest. Po prostu się wściekam jak wyjmuje spod lampy przemywam clenerem i matowe są ;/ próbowałam juz dać więcej i mniej tej ostatniej warstwy i dłużej w lampie przytrzymać a standard to 120s. Czy jest możliwość,że to żarówki w lampie ją już stare i nie dają oczekiwanego efektu ?

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 07:04:35

mi lakiery hybrydowe w ogóle nie trzymały się płytki paznokcia:)

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 07:12:02

zgadzam sie z moja przedmowczynia. robie paznokcie od 8 lat ...
i hybrydowe sa naj mmnie trwalsze ze wszystkich a tak samo ingrruja w plytke paznokcia , do tego efekt to ok 2 tygodnie ale tylko wtedy jak nie robi sie w domu przy garach za wiele. roznica miedzy nimi w fazie koncowej nie jest wielka ,jedynie w cenie mozna zobaczyc wieksza roznice
do m89 zmien top cout
czasem tak bywa ze zachodzi dziwna reakcja i nie chce sie nablyszczac . mialam taki problem z paznokciami arylowymi i pewnym jednym top cout . czesciej uzywam tak zwanego szkła w plynie , nie mam z nim problemu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 07:12 przez annakska2.

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 07:19:59

cnd shellac to oryginał z tego co mi wiadomo, dlatego jest droższy, bluesky to podróba chyba, ale pisza, że skład również wolny od rakotwórczych składników jak w przypadku cnd.
Jesli chodzi o jakość i wytrzymałość po lakierowaniu dam Ci znać, sama kupiłam dla porównania, używałam cnd ale strasznie drogi, teraz kupiłam jeden kolor bluesky zobaczymy co bedzie :)
a tak poza tym, wie któraś gdzie takie lakiery można dostać w sklepach stacjonarnych? w rossmanie nie ma...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 07:20 przez atomowa.

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 07:22:04

włąśnie zdecydowałam się na ten rodzaj ponieważ myję gary sprzątam pracuję przy pakowaniu chciałam aby lakier nie odpryskał mi i trochę się potrzymał i co? nie wytrzymał nawet 2 dni a płatami mogłam ściągać miejscami lakier,za to zmatowiłam blokiem swoje paznokcie pomalowałam 2 warstwy zwykłego lakieru i nie mogłam uwierzyć trzymał się 6 dni i dopiero zaczął odpryskiwać

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 07:39:36

Cytat
m89_
Witam wszystkie koleżanki. Mam ogromny problem,gdyż przy paznokciach hybrydowych ostatnia warstwa czyli top cout nie błyszczy się w ogóle jak w innych przypadkach. Pracuje na firmie perfect lady. Z początku wydawało mi się wszystko ok,ale z czasem nie jest. Po prostu się wściekam jak wyjmuje spod lampy przemywam clenerem i matowe są ;/ próbowałam juz dać więcej i mniej tej ostatniej warstwy i dłużej w lampie przytrzymać a standard to 120s. Czy jest możliwość,że to żarówki w lampie ją już stare i nie dają oczekiwanego efektu ?


zmień firmę :)
polecam lakiery hybrydowe z sun flower

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 12:33:51

Cytat
atomowa
cnd shellac to oryginał z tego co mi wiadomo, dlatego jest droższy, bluesky to podróba chyba, ale pisza, że skład również wolny od rakotwórczych składników jak w przypadku cnd.


Właśnie się zastanawiam bo wiem, że do cnd nie trzeba zmatowić płytki tylko odtłuścić a do tego bluesky nie wiem :)

Hybryda na paznokciach

28 paź 2013 - 12:39:18

Cytat
edekzkrainykredek2
włąśnie zdecydowałam się na ten rodzaj ponieważ myję gary sprzątam pracuję przy pakowaniu chciałam aby lakier nie odpryskał mi i trochę się potrzymał i co? nie wytrzymał nawet 2 dni a płatami mogłam ściągać miejscami lakier,za to zmatowiłam blokiem swoje paznokcie pomalowałam 2 warstwy zwykłego lakieru i nie mogłam uwierzyć trzymał się 6 dni i dopiero zaczął odpryskiwać

bo to wlasnie jest dla siedzacych przed kompem a to co pociskaja nam w salonach to marketing sprzedaz nie zawsze prawdziwy
ja nie lubie jak przychodza do mnie moje klientki rozżalone wiec zawsze stawiam sprawe jasno jesli uwazam ze jest cos zlym pomyslem ostrzegam i doradzam cos innego czesto tanszego jak akrylowe pazury ale trwalszego . a dobrze zciagniety akryl czy zel niepowinien powodowac wiekszych uszkodzen paznokcia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 12:44 przez annakska2.

Hybryda na paznokciach

29 paź 2013 - 17:45:20

zrobiłam sobie pazurki lakierem z bluesky, konsystencja podobna do cnd, kolor powiedziałabym ładniejszy (odcien), dam znać za kilka dni jak sie bedzie trzymał, aha, baze i top mam z cnd bluesky tylko kolor

Hybryda na paznokciach

29 paź 2013 - 17:50:41

Jak lakier odpryska, to wina nieumiejętnego zamknięcia brzegu paznokcia.

Hybryda na paznokciach

02 lis 2013 - 14:43:57

Cytat
atomowa
zrobiłam sobie pazurki lakierem z bluesky, konsystencja podobna do cnd, kolor powiedziałabym ładniejszy (odcien), dam znać za kilka dni jak sie bedzie trzymał, aha, baze i top mam z cnd bluesky tylko kolor


no właśnie a baza i top z cnd to ten większy wydatek niż sam lakier :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poradźcie coś, błagam!