Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

50 minut temu

Monitoring domu

58 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

klej z tubki = zelowe panzokcie

21 paź 2013 - 17:56:57

znalazlam taki obrazek w internecie

zastanawiam sie czy jest to prawda ?

przeciez on moze zniszczyc paznokcie

prosze o porady



klej z tubki = zelowe panzokcie

21 paź 2013 - 18:06:11

Ja bym w życiu sobie kleju jakiegokolwiek na paznokcie nie nałożyła. Nawet jakby to miało gwarantować efekt pięknego maniciure.
Tak samo uważam o hydbrydzie i akrylu-dziadostwo do potęgi entej. Sąsiadka z córką zrobiły najpierw akryl, potem hybrydę i wszystko było piękne, póki po ściągnięciu na stałe tych "doczepów-nalepów" zobaczyły pazurki w opłakanym stanie. W porównaniu z moimi naturalnymi paznokciami, ich są cienkie i kruche, papierowe. I bolą... Naprawdę odradzam każdemu wszelkie ingerujące w płytkę zabiegi na paznokciach.

klej z tubki = zelowe panzokcie

21 paź 2013 - 18:09:24

Ale co z tym klejem trzeba zrobić?Nałożyć na paznokcie i potem je pomalować lakierem?Dzięki temu ma się lakier lepiej trzymać?

klej z tubki = zelowe panzokcie

21 paź 2013 - 18:13:30

u nie lepiej kupic utwardzacz albo z essence kiedys byl taki lakier, nie wiem jak teraz, dajacy efekt zelowych paznokci

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

klej z tubki = zelowe panzokcie

21 paź 2013 - 18:14:17

Cytat
dootii
Ale co z tym klejem trzeba zrobić?Nałożyć na paznokcie i potem je pomalować lakierem?Dzięki temu ma się lakier lepiej trzymać?

Nie chce myśleć jak będą wyglądać paznokcie jak jednak troszke lakier odpryśnie;/ a zmywacz raczej sobie z tym nie poradzi..feee

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

klej z tubki = zelowe panzokcie

21 paź 2013 - 18:14:52

jeżeli robić coś na pazurkach to tylko u osób z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem
klej zdecydowanie odradzam ... jakiś chory pomysł to jest

askasu to był błąd osoby wykonującej za bardzo została spiłowana płytka...
dlatego trzeba uważać w czyje ręce oddaje się swoje pazurki

ja sama odradzam klienta żel i akryl bo nie da się tego zrobić nie niszcząc płytki (no chyba że koniecznie ktoś chce przedłużyć)
natomiast polecam manicure hybrydowy
dobrze wykonany praktycznie nie niszczy płytki a mamy spokój na 2-3 tygodnie, a nawet miesiąc jeśli wolno nam rosną pazurki

sama robię średnio co 2 tygodnie i paznokcie mam w dobrym stanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje paznokcie