Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no jak zwykle znalazło się kilka życzliwych osóbek które zamiast pomóc wytłumaczyć wyjaśnić to patrzą na taką dzieczynę jak na kogoś z epoki kamienia łupanego. Nie wiemy ile ona ma lat a moze jest młoda nastolatką i serialnie nie ma zielonego pojęcia o TIPSACH

A WIĘC MOJA DROGA :) :

paznokcie akrylowe to tipsy tyle że jest to taki proszek który się nakłada na paznokcie piłuje ładnie i on wysycha i robi się twardy (mniej wiecej o to chodzi)

paznokcie żelowe to tez tipsy tylko ze najpierw swojego pazurka delikatnie piłujesz zeby był matowy potem do połowy paznokcia swojego przyklejasz plastikowe specjalne tipsy następnie nakładasz żel w który mozna wtopic rozne ozdoby i pod lampe tam sie ytwardza te żel i to tak w skrócie :)

a jak nie bardzo to widzisz to wejdz w google wpisz paznokcie zelowe akrylowe i ci wyskoczy masaaaa stron :P

Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

No ja mam 15 lat i nie siedzę w modzie i urodzie. Nie potrzebne mi to, wolę się sportem zająć:) A po za tym to nie lubię sztucznych paznokci i chciałam się tylko dowiedzie co to jest:)

Cytat
88issska88
Cytat
meegan07
Wytłumaczcie mi co to są te paznokcie, bo ja nie wiem na ten temat nic;/ Mogą być jakieś zdjęcia;)

polecam google. pl :]


również polecam GOOGLE :) tam nawet będziesz miała fotki :D

Oj nie przesadzajcie, nie każdy wie, co to są paznokcie akrylowe czy żelowe ;)

Akryl- to proszek, który w połączeniu z liquidem (płynem) tworzy masę. Są 3 "rodzaje" paznokci akrylowych.
1- tips naklejony na połowę paznokcia, opracowany, na to nałożony akryl, wypiłowany i gotowe.
2- paznokieć na formie, pod naturalnego paznokcia podkładasz szablon i przedłużasz na nim paznokieć, piłujesz i gotowe.
3- naturalny paznokieć pokryty akrylem.
Żel- to masa, którą utwardza się w lampie UV. Również 3 "rodzaje".
1- tips przyklejony na połowę paznokcia, opracowany, nakładamy żel, utwardzamy w lampie, opracowujemy i gotowe.
2- jw akryl.
3- jw akryl.

Różnica polega na tym, że żel to "płynna konsystencja", którą trzeba utwardzić w świetle UV, a akryl to "suchy" proszek, który trzeba połączyć z liquidem ;).

Mam nadzieję, że jakoś prosto to wytłumaczyłam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akryle, żele kielce