Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

Wytłumaczcie mi co to są te paznokcie, bo ja nie wiem na ten temat nic;/ Mogą być jakieś zdjęcia;)

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

niestety nie

Cytat
Hoshi
żartujesz?
tez tak mysle

wpisz w google od tego sa ;)

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

dlaczego ma żartować ?. są przeciez jeszcze na tym świecie ludzie którzy nigdy nie słyszeli o tipsach. a może słyszeli ale nie interesuje ich to. a lepiej przyznac się , ze nie wiem niz walić głupa ze sie wie

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

to coś jak tipsy czy jak??

Cytat
inka170594
dlaczego ma żartować ?. są przeciez jeszcze na tym świecie ludzie którzy nigdy nie słyszeli o tipsach. a może słyszeli ale nie interesuje ich to. a lepiej przyznac się , ze nie wiem niz walić głupa ze sie wie

zgadzam sie :] ja mam 24 lata a jak nieraz slysze o czyms czego nie slyszalam to sie dziwie ze to tak sie nazywa:P

Cytat
inka170594
dlaczego ma żartować ?. są przeciez jeszcze na tym świecie ludzie którzy nigdy nie słyszeli o tipsach. a może słyszeli ale nie interesuje ich to. a lepiej przyznac się , ze nie wiem niz walić głupa ze sie wie

no własnie nie wszystkie kobiety muszą to nosić wiec może nie wiedziec!

Cytat
meegan07
Wytłumaczcie mi co to są te paznokcie, bo ja nie wiem na ten temat nic;/ Mogą być jakieś zdjęcia;)

polecam google. pl :]

Cytat
meegan07
to coś jak tipsy czy jak??
to są tipsy :P tylko jest pare rodzai tipsów;)) sa akrylowe, zelowe, szklane itp ;)) zalezy jak robione sa;)

tipsy żelowe czyli tipsa uprzednio przyklejonego na paznokciu i opiłowanego pokrywa sie żelem i utwardza w lampie uv

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

ja wiem co to tipsy ale te zelowe czy cos to mam male pojecie o tym;)

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

no widzicie , ja np. nie wiedziałam , że sa tipsy szklane ;p

czemu ma żartować? Bo google mogła zapytać... Zreszta było mnóstwo tematów o paznokciach. I nie trzeba takie paznokcie nosic by wiedziec co to jest...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akryle, żele kielce