Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

14 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:46:19

co sądzicie o tej odżywce do paznokci ???
co sądzicie o tej odżywce do paznokci ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 10:46 przez pralina21.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:49:48

Właśnie stosuję, pierwszy tydzień i na moje oko już widać różnicę, w wyglądzie i twardości paznokci. Mam wiele koleżanek zadowolonych z tego produktu, ale wiem też, że dużo dziewczyn miało problemy z paznokciami po tej odżywce i jeżeli paznokcie zaczną źle reagować to trzeba natychmiast przerwać kurację ;)

Póki co ja osobiście jestem na tak :)

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:50:52

ja ją używałam i nie stwierdziłam zadnej radykalnej poprawy..moze na moje paznokcie nie działa:(

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:52:27

Cytat
kaaaami
Właśnie stosuję, pierwszy tydzień i na moje oko już widać różnicę, w wyglądzie i twardości paznokci. Mam wiele koleżanek zadowolonych z tego produktu, ale wiem też, że dużo dziewczyn miało problemy z paznokciami po tej odżywce i jeżeli paznokcie zaczną źle reagować to trzeba natychmiast przerwać kurację ;)

Póki co ja osobiście jestem na tak :)
tez ja własnie zaczynam stosować i chciałam zasięgnąć rady by moje paznokcie nie wygadały gorzej niż teraz
Cytat
pralina21
Cytat
kaaaami
Właśnie stosuję, pierwszy tydzień i na moje oko już widać różnicę, w wyglądzie i twardości paznokci. Mam wiele koleżanek zadowolonych z tego produktu, ale wiem też, że dużo dziewczyn miało problemy z paznokciami po tej odżywce i jeżeli paznokcie zaczną źle reagować to trzeba natychmiast przerwać kurację ;)

Póki co ja osobiście jestem na tak :)
tez ja własnie zaczynam stosować i chciałam zasięgnąć rady by moje paznokcie nie wygadały gorzej niż teraz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 10:53 przez pralina21.

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:54:13

Ja też używałam, właśnie dzisiaj skończyło mi się pierwsze opakowanie, paznokcie może są twardsze, ale poza tym nic innego, no i oczywiście pięknie wyglądają po pomalowaniu ta odżywką :) ogólnie polecam

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:57:04

miałam kruche,łamliwe i rozdwajajace sie paznokcie ktorych nie dało sie zapuścic i wystarczy ze raz nałożyłam ta odzywke a paznokcie staly sie twarde i dzis moge cieszyc sie długimi paznokietkami:D POLECAM W 100%!!

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 10:58:38

ja stosuje już chyba rok, paznokcie mam tylko fajne po pomalowaniu, a gdy je zmyje nadal są miękkie, porozdwajane, odżywkę traktuję jako baze ochronną nic poza tym , bo nie daje efektów samo jej stosowanie przez jakiś okres czasu ,muszę używać ciągle

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:01:55

rowniez polecam!zawsze mialam krotkie, rozdwajajace sie paznokcie,a teraz?sa dlugie i nie rozdwajaja się. Odzywki uzywam juz pol roku i jestem mega zadowolona!:)

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:04:21

A jaka jest jej cena ?

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:06:08

był już o tym wątek, wystarczy poszukać.

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:06:17

Jak się używa to działa, jak się odstawi to znów pojawiają się problemy. Ja ją stosuję jako bazę pod lakier, albo po prostu, paznokcie bardzo ładnie po niej wyglądają. Po dłuższym stosowaniu rzeczywiście przestały się rozdwajać i są jakby twardsze.

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:06:40

Cytat
ankak1987
A jaka jest jej cena ?

kolo dychy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 11:11 przez collorsky.

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:13:06

ważne jest, żeby pomiędzy tygodniowymi 'sesjami' robić sobie przerwy, bo paznokcie się po prostu przyzwyczają i będzie jeszcze gorzej, ponieważ Fomaldehyde zawarty w odżywce jest silną trucizną.

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:20:20

No ja niestety nie mogę jej polecić. Owszem paznokcie były twardsze, natomiast dalej się rozdwajały. A do tego zaczęły mi się robić po niej przebarwienia. Więc ją odstawiłam. Teraz zakupiłam sobie inna i jak dla mnie super.
Ale to kwestia indywidualna, na każdego będzie działać inaczej. Ja po przeczytaniu i oglądnięciu zdjęć dziewczyn, którym ta odżywka zniszczyła paznokcie, byłam ostrożna w stosowaniu. Dlatego jak tylko pojawiły mi się zmiany to ją odstawiałam.

Eveline 8w1 paznokcie

02 sie 2013 - 11:25:18

W składzie ma mega szkodliwe świństwa, ale nakładam ją pod lakier
(2-3 warstwy) raz na tydzień. Efekty są duże, mam długie i nie łamiące się paznokcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piłowanie paznokcie