Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

05 lip 2013 - 23:39:51

Witajcie Kochane!

Mam do Was pytanie, gdzie w Trójmieście mogę kupić lakiery hybrydowe?
Może któraś z Was wie, bardzo byłabym wdzięczna za informację! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-05 23:40 przez madosia.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

05 lip 2013 - 23:54:09

na all jest ich od groma:)

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

06 lip 2013 - 00:02:19

wiem, tylko wolałabym je kupić że tak powiem "od ręki" :)

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

10 lip 2013 - 11:39:28

Tak od ręki to nie wiem, ale w necie to np. tutaj: http://jessicacosmetics.com.pl/
Nie są może najtańsze, ale za to jakość jest rewelacyjna. Moja manicurzystka tylko ich używa.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

28 paź 2013 - 19:16:31

nie wiecie czasem czy gdzieś w Krakowie mogę kupić lakier hybrydowy w normalnym sklepie, a nie przez neta?

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

28 paź 2013 - 19:31:00

wiem, że na allegro jest tego pełno, ale miałam jednak nadzieje, że znajde stacjonarny sklep w Krk

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

28 paź 2013 - 19:33:23

na allegro jest badziew a nie hybrydy. najlepiej iść do profesjonalnego sklep zaopatrującego salony kosmetyczne i kupić porządną hybrydę.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

14 mar 2014 - 09:08:28

Hej, podbijam temat, bo może się już coś zmieniło. Interesuje mnie zakup lakierów hybrydowych w Krakowie, wie ktoś gdzie można kupić ? Wiem, że są na allegro, ale kupiłam już kilka i niestety te kolory odbiegają w rzeczywistości od tych na ekranie ( co jest normalne wiem ) i chciałabym wybrać taki, którego będę pewna w 100 % :)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

17 mar 2014 - 16:26:23

Zamawiasz po prostu z sieci - http://sklep.new-nails.com/
Tak najtaniej i znajdujesz marki, które raczej średnio są dostępne na mieście, a to właśnie te najbardziej wartościowe.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

17 mar 2014 - 18:31:37

Penda - dziękuję Ci za radę, ale tak jak napisałam zakupiłam już kilka w sieci i niestety rozczarowały mnie rzeczywiste kolory, ponieważ niektóre diametralnie rózniły się od tych na ekranie. Wiem, jakie jest ryzyko bo każdy ekran i parametry inne. Chce w stacjonarnym sklepie kupić żebym mogła sobie otworzyć i zobaczyć jaki kolor jest w rzeczywistości.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

03 lis 2014 - 16:42:20

Etam, bez przesady. Sama kupuję lakiery hybrydowe właśnie z sieci, za każdym razem właśnie od new nails, a efekt jest super. Wiadomo, że za pierwszym razem nie ma pewności, ale raczej da się trafić - tak to wygląda moim zdaniem. A same hybrydowe uwielbiam ;-)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

26 lis 2014 - 16:52:47

Odżywka new nails, do tego oliwka i powinno być ok. Nie twierdzę, że paznokcie od razu muszą powrócić do normalności, ale po czasie zobaczysz różnicę. A rzeczywiście na lakierach hybrydowych cały czas wszystko powinno być ok.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

27 maj 2015 - 21:12:37

ja kupowałam na sevonia.pl - wygodnie przez neta bo nie trzeba ganiać po mieście!

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

10 kwi 2018 - 15:12:49

Posiadam duzo nowych kolorów różne kolekcje chiodo każda znajdzie kolor dla siebie.Zapraszam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lakiery Sally Hansen z PEPCO