Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

05 lip 2013 - 23:39:51

Witajcie Kochane!

Mam do Was pytanie, gdzie w Trójmieście mogę kupić lakiery hybrydowe?
Może któraś z Was wie, bardzo byłabym wdzięczna za informację! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-05 23:40 przez madosia.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

05 lip 2013 - 23:54:09

na all jest ich od groma:)

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

06 lip 2013 - 00:02:19

wiem, tylko wolałabym je kupić że tak powiem "od ręki" :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

10 lip 2013 - 11:39:28

Tak od ręki to nie wiem, ale w necie to np. tutaj: http://jessicacosmetics.com.pl/
Nie są może najtańsze, ale za to jakość jest rewelacyjna. Moja manicurzystka tylko ich używa.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

28 paź 2013 - 19:16:31

nie wiecie czasem czy gdzieś w Krakowie mogę kupić lakier hybrydowy w normalnym sklepie, a nie przez neta?

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

28 paź 2013 - 19:31:00

wiem, że na allegro jest tego pełno, ale miałam jednak nadzieje, że znajde stacjonarny sklep w Krk

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

28 paź 2013 - 19:33:23

na allegro jest badziew a nie hybrydy. najlepiej iść do profesjonalnego sklep zaopatrującego salony kosmetyczne i kupić porządną hybrydę.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

14 mar 2014 - 09:08:28

Hej, podbijam temat, bo może się już coś zmieniło. Interesuje mnie zakup lakierów hybrydowych w Krakowie, wie ktoś gdzie można kupić ? Wiem, że są na allegro, ale kupiłam już kilka i niestety te kolory odbiegają w rzeczywistości od tych na ekranie ( co jest normalne wiem ) i chciałabym wybrać taki, którego będę pewna w 100 % :)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

17 mar 2014 - 16:26:23

Zamawiasz po prostu z sieci - http://sklep.new-nails.com/
Tak najtaniej i znajdujesz marki, które raczej średnio są dostępne na mieście, a to właśnie te najbardziej wartościowe.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

17 mar 2014 - 18:31:37

Penda - dziękuję Ci za radę, ale tak jak napisałam zakupiłam już kilka w sieci i niestety rozczarowały mnie rzeczywiste kolory, ponieważ niektóre diametralnie rózniły się od tych na ekranie. Wiem, jakie jest ryzyko bo każdy ekran i parametry inne. Chce w stacjonarnym sklepie kupić żebym mogła sobie otworzyć i zobaczyć jaki kolor jest w rzeczywistości.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

03 lis 2014 - 16:42:20

Etam, bez przesady. Sama kupuję lakiery hybrydowe właśnie z sieci, za każdym razem właśnie od new nails, a efekt jest super. Wiadomo, że za pierwszym razem nie ma pewności, ale raczej da się trafić - tak to wygląda moim zdaniem. A same hybrydowe uwielbiam ;-)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

26 lis 2014 - 16:52:47

Odżywka new nails, do tego oliwka i powinno być ok. Nie twierdzę, że paznokcie od razu muszą powrócić do normalności, ale po czasie zobaczysz różnicę. A rzeczywiście na lakierach hybrydowych cały czas wszystko powinno być ok.

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

27 maj 2015 - 21:12:37

ja kupowałam na sevonia.pl - wygodnie przez neta bo nie trzeba ganiać po mieście!

lakier hybrydowy - gdzie kupić ?

10 kwi 2018 - 15:12:49

Posiadam duzo nowych kolorów różne kolekcje chiodo każda znajdzie kolor dla siebie.Zapraszam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lakiery Sally Hansen z PEPCO