Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 21:53:27

Cytat
Zuosnica
Cytat
straciatella1992
Teraz sprawdziłam i to nie jest ta 8 w 1. To jest eveline nail therapy efekt jak z salonu. Tylko tyle na niej pisze.
Ta firma to jakiś żart, trzecia ta sama odżywka pod inną nazwą. Wklejam skład Eveline 8w1, porównaj z tym z opakowania Twojej "jak z salonu"

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Zgadza się co do jednego składnika ..

Wywaliłam od razu do kosza. Znalazłam w domowej apteczce maść od dermatologa, Triderm z antybiotykiem. Posmarowałam, mam nadzieję że jak będę ją stosowała jakiś czas to choroba się cofnie, bo wygląda to tragicznie

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 21:55:59

Pójdź jutro do apteki i kup olejek z drzewa herbacianego, kosztuje niecałe 10zł, jak nie w aptece to w sklepie zielarskim będzie na pewno. Wcieraj w skórki i białe półksiężyce, powinno pomóc. Jeśli w ciągu tygodnia nic się nie poprawi to musisz pójść do dermatologa...

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 21:57:33

Cytat
Zuosnica
Pójdź jutro do apteki i kup olejek z drzewa herbacianego, kosztuje niecałe 10zł, jak nie w aptece to w sklepie zielarskim będzie na pewno. Wcieraj w skórki i białe półksiężyce, powinno pomóc. Jeśli w ciągu tygodnia nic się nie poprawi to musisz pójść do dermatologa...

I tak się wybieram w innej sprawie więc o tym też wspomnę lekarzowi.
Olejek jutro pójdę zakupić. Dzięki wielkie za ostrzeżenie, bo sama bym nie wiedziala co to za choroba i od czego jest.

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 21:57:50

Jezeli chcesz odbudowac plytke i utwardzic to napisz do mnie , bo mam sprawdzone multiwitaminy na wlosy skore i paznokcie i mam na prawde etraz twarde , a nosilam tipsy chyba przez 3 lata

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 21:59:39

straciatella1992, spoko, mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie;)

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:00:30

Cytat
kulaleon
Jezeli chcesz odbudowac plytke i utwardzic to napisz do mnie , bo mam sprawdzone multiwitaminy na wlosy skore i paznokcie i mam na prawde etraz twarde , a nosilam tipsy chyba przez 3 lata

Jak na razie to chcę się pozbyć tych zniszczeń ktore spowodowała odżywka, później dopiero pomyślę o twardości i długości paznokci

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:00:44

tez kiedys zrobilam taka glupote i nalozylam 2 warstwy tej odzywki.. ;) pieklo niemilosiernie. musisz nakladac jedna, tak jak jest napisane w ulotce...

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:04:39

Wiem ze chcesz najpierw je "naprawic" ale te tabletki sa naprawde jak najbardziej dla Cb bo tez pomoga ci sie pozbyc tych zniszczen

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:05:51

Cytat
kulaleon
Wiem ze chcesz najpierw je "naprawic" ale te tabletki sa naprawde jak najbardziej dla Cb bo tez pomoga ci sie pozbyc tych zniszczen

No to napisz na priv co to za tabletki, gdzie kupić i ile kosztują :)

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:06:30

Cytat
k0lorowa
tez kiedys zrobilam taka glupote i nalozylam 2 warstwy tej odzywki.. ;) pieklo niemilosiernie. musisz nakladac jedna, tak jak jest napisane w ulotce...

ja tam zawsze nakładałam 2 warstwy i nic mi nie było, a stosowałam długo tą odżywkę

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:09:22

Cytat
marta_iwa
Cytat
k0lorowa
tez kiedys zrobilam taka glupote i nalozylam 2 warstwy tej odzywki.. ;) pieklo niemilosiernie. musisz nakladac jedna, tak jak jest napisane w ulotce...

ja tam zawsze nakładałam 2 warstwy i nic mi nie było, a stosowałam długo tą odżywkę

To pewnie zależy od indywidualnych reakcji skóry, ktoś może być uczulony a ktoś nie, może masz mocniejsze paznokcie, moje zawsze były słabiutkie, chociaż są dość długie i mają ładną powierzchnię. A tu się okazuje że od środka są poniszczone strasznie. Jednak lepiej uważać z takimi odżywkami, będę miała nauczkę

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:10:59

Ja za to nie rozumiem logiki "naprawić to co odżywka zniszczyła" - to Ty raczej znacząco osłabiłaś płytkę i nie stosowałaś się do zaleceń. Ale jest już po ptokach, ratuj co się da.

Ja używam 8w1, paznokcie mi nie odpadły po niej, mimo że mam je słabe i łamliwe. Odżywka nie zdziałała cudów, ale trochę poprawiła ich stan.

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:12:48

Niestety ta słynna odżywka jednym służy innym nie, ma w sobie jakiś składnik na który niektórzy są uczuleni.

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Okropny ból paznokci

26 cze 2013 - 22:14:48

Zawsze stosowałam z avonu i było dobrze. A to moja mama kupiła odżywkę eveline, bo w biedronce wystawili cały regał tych kosmetyków. Nie wiem co mnie podkusiło żeby jej użyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze ulubione kolory lakierów do paznokci;)