Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:26:31

Chcę założyć sobie paznokcie na stopy i teraz pytanie żele czy hybrydy ? Co polecacie ?

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 3/5

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:28:09

ja osobiscie polecam zele;) nigdy sie nie zawiodlam

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:28:33

podbijam z ciekawości bo pierwsze raz słysze o stopach :D ( tak wiem jestem zacofana ) :)

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:36:43

Nikt więcej?

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:41:43

Hybrydy, mimo że wyglądają pięknie bardzo niszczą płytkę paznokci. Nie bez powodu można nałożyć jedynie dwa kolory z rzędu po czym przez miesiąc przerwy nie wolno stosować niczego poza dobrymi odżywkami. Żel również niszczy paznokcie, dlatego ja polecałabym pozostać przy naturalnych ;)

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:42:20

Ja mam hybrydy już 3 tydzień na stopach właśnie i się super trzymają, nic nie odpryskuje (a wiele razy gdzieś przywaliłam lub mi ktoś wózkiem w sklepie po stopie przejechał). Wiadomo paznokcie skrócić musiałam a hybryda i tak się trzyma.

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:43:38

żel

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:45:08

Cytat
beaatqa
Hybrydy, mimo że wyglądają pięknie bardzo niszczą płytkę paznokci. Nie bez powodu można nałożyć jedynie dwa kolory z rzędu po czym przez miesiąc przerwy nie wolno stosować niczego poza dobrymi odżywkami. Żel również niszczy paznokcie, dlatego ja polecałabym pozostać przy naturalnych ;)
mam na paznokciach hybryde od ponad pół roku bez przerwy. pani która mi je robi ma od ponad roku i nic się nie dzieje. Pierwsze słyszę coś takiego.
Kilka dni temu zrobiłam żel, bo kolor mi się spodobał ;) Wydaje mi się że hybryda jest lepsza bo bardziej "zabezpiecza" moje długie pazury przed złamianiem. Jeśli chodzi o stopy to raczej bez różnicy co położysz . Naprawde polecam - mega wygoda

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:45:53

Polecam zel, dla mnie niezastapiony:)

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:50:19

a czy hybrydą można zrobić french?

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:51:07

hybrydy

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:52:46

Cytat
fushigi
a czy hybrydą można zrobić french?
z tego co wiem to nie. chyba że wzielabyś delikatna hybrydę, jakąś cielistą i ew na to zwykłym lakierem malowanie

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:54:36

Osobiście nie przeprowadzam takich eksperymentów na swoich paznokciach, o konsekwencjach dowiedziałam się od koleżanek i Pań pracujących w branży. Zarówno żele i lakiery hybrydowe łączą się z paznokciem dzięki kwasom zawartym w produkcie, płytka staje się cieńsza, łamliwa itp. napewno wiele zależy od podłoża i jakości preparatów, ale po co ryzykować?

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:56:30

polecam hybrydy :)

Żele czy hybrydy ?

10 cze 2013 - 13:58:49

Cytat
sarciaaaa2
Cytat
fushigi
a czy hybrydą można zrobić french?
z tego co wiem to nie. chyba że wzielabyś delikatna hybrydę, jakąś cielistą i ew na to zwykłym lakierem malowanie

jasne ze mozna, sama robie french hybrydami ;)

co do pytania autorki - polecam hybrydy ale cnd - shellac, nie zawieraja formaldehydu i najlepiej sie na nich pracuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie pomocy ! :(