Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 09:50:48

Co wiecie kobietki zajmujące się stylizacją paznokci na temat wpływu antykoncepcji na trwałość tipsów lub żelu położonego na naturalnych paznokciach? Wyczytałam w necie, że mogą się wówczas nie trzymać. Czy miałyście przypadki że tipsy odpadły bez konkretnego powodu? Mi się zdażyło to raz z tipsami i 2 razy z żelem na naturalnej płytce. Jakie mogą być tego przyczyny? Dodam, że tipsy były przyklejone idealnie, nie były zapowietrzone. Proszę o pomoc, piszcie jakie macie swoje uwagi?

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 09:52:50

1 słyszę

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:07:39

Ja wiem że tak może być. Najczęściej jak kobieta zachodzi w ciążę, znam kilka takich przypadków ze najpierw nosiła pół życia żel a jak zaszła w ciążę to tylko akryl się trzymał- wina hormonów. Tak jak włosy tak paznokcie się zmieniają poprzez hormony. Nie masz się co martwić jeśli się tak dzieje. Czasem po leczeniu długotrwałym antybiotykami i chemioterapii też się tak dzieje.

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:10:19

o kurde co ty czytasz , az mi slabo co maja tibsy do antykoncepcji he .pozdrao:D

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:11:02

1 slysze, nosze tipsy i biore tabletki anty... nigdy mi jeszcze nie odpadly

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:11:56

bzdura

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:14:46

dla mnie to tez bzdura....
jednak moja siostra jak zaszła w ciąze to codziennie musi robić po 2,-3 paznokcie,bo jej sie nie trzymają........

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:15:25

wymysły........

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:26:11

Cytat
gato30
dla mnie to tez bzdura....
jednak moja siostra jak zaszła w ciąze to codziennie musi robić po 2,-3 paznokcie,bo jej sie nie trzymają........

Jednak jest w tym trochę racji o czym mówię. Może siostra niech spróbuje innej masy bo codziennie kilka paznokci to denerwujące pewnie musi być.

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:28:38

a ja stawiam na naturalność!!!!i nigdy sztuczny pazur nie odpadnie mi w nieoczekiwany sposób....

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 10:30:27

mojej kolezance w ogole sie nie trzymałay jak byla w ciazy. pewnie tez przez jakiestam wahania i zmiany hrmonalne.

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 17:23:19

Cytat
kacheta
Ja wiem że tak może być. Najczęściej jak kobieta zachodzi w ciążę, znam kilka takich przypadków ze najpierw nosiła pół życia żel a jak zaszła w ciążę to tylko akryl się trzymał- wina hormonów. Tak jak włosy tak paznokcie się zmieniają poprzez hormony. Nie masz się co martwić jeśli się tak dzieje. Czasem po leczeniu długotrwałym antybiotykami i chemioterapii też się tak dzieje.

Napewno masz rację, a podpowiedz mi, czy do żelowania naturalnej płytki używasz jakiegoś "specjalnego żelu" czy stosujesz taki sam jak do robienia na tipsach?

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 20:30:16

Ja ogólnie nie kleję tipsów, ale użyłabym do tipsa takich samch. Ja pracuję na żelach bass cosmetics i to wszelakich czasem jednofazowy łączę z innymi. I ogólnie wolę akryl bo uwazam że do akrylu można przyzwyczaić płutkę przez to że primer jest kwasowy:-)

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:38:35

dziękuję,
osobiście też wolę akryle i sama takie noszę, ale nie wszystkie klientki chcą akryl, wiekszość żel. Położyłam sam żel jednofazowy na płytkę naturalną bez tipsów i po kilku dniach odszedł z 3 paznokci. Szukam przyczyny? Podobno do naturalnej płytki należy używać silikonowego żelu? Co o tym sądzisz?

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:44:19

Gdzie kupujesz swoje żele? możesz napisać ? Ja mogę kupić w hurtowni La Femme i Sunflower innych nie ma. I łączysz z żelami innych firm czy łączysz jednofazowy z dwufazowym ale tej samej firmy? bo nie zrozmumiałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na jaki kolor pomalowac pazkoncie?