Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

23 minut temu

dieta organizacja

38 minut temu

przestrzeganie diety

55 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:46:08

ja tez ostatnio miała mtaki przypadek, robię od niedawna tipsy ale robiłam juz wielu osobom i ostatnio moja klientka przyszła do mnie z reklamacją bo jej wszystkie tipsy zaczęły odpadac. Do tej pory nie wiem co się stało, mi osobiście raz się zdażyło zgubic tipsa.

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:49:15

Cytat
justka6
1 słyszę
ja tez

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:52:34

1 słysze :|

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 23:47:00

Cytat
1307gosia
Gdzie kupujesz swoje żele? możesz napisać ? Ja mogę kupić w hurtowni La Femme i Sunflower innych nie ma. I łączysz z żelami innych firm czy łączysz jednofazowy z dwufazowym ale tej samej firmy? bo nie zrozmumiałam

Łączę jednej firmy, zresztą ostatnio sami wymieszali dla mnie fajny kolor:-) Łączę jednofazowy z dwufazowym. Zele bass cosmetics i akryl to dla mnie jedne z najlepszych prodktów polskich. Można je łączyć dowolnie. Zobacz stroną bass cosmetics gdzie w Twoim mieście jest dystybutor albo zadzwoń do centrali do Gdyni zamów i czekaj na listonosza:-)

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 23:52:45

Cytat
kacheta
Cytat
gato30
dla mnie to tez bzdura....
jednak moja siostra jak zaszła w ciąze to codziennie musi robić po 2,-3 paznokcie,bo jej sie nie trzymają........

Jednak jest w tym trochę racji o czym mówię. Może siostra niech spróbuje innej masy bo codziennie kilka paznokci to denerwujące pewnie musi być.
powiem jej -dzięki !!!
spróbować zawsze warto.........

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 00:01:14

Pierwsze słyszę. Biorę hormony od prawie 8miu lat i robię sobie i żele i akryle. Zawsze dobrze się trzymają. Jeśli coś jest nie tak to tylko z prawą dłonią. Cóż nadal po tylu latach nie mogę lewej ręki wyćwiczyć. A co do ciąży tu działają inne hormony niż przy antykoncepcji ale nie jestem pewna czy to ma jakiś wpływ więc w tym wypadku się nie wypowiadam.

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 00:05:16

Cytat
1307gosia
dziękuję,
osobiście też wolę akryle i sama takie noszę, ale nie wszystkie klientki chcą akryl, wiekszość żel. Położyłam sam żel jednofazowy na płytkę naturalną bez tipsów i po kilku dniach odszedł z 3 paznokci. Szukam przyczyny? Podobno do naturalnej płytki należy używać silikonowego żelu? Co o tym sądzisz?

A ile warstw żelu dałaś? Nie sądzę żeby silikonowy był lepszy... Może ta lientka miała tłustą płytkę?

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 00:05:48

Cytat
1307gosia
dziękuję,
osobiście też wolę akryle i sama takie noszę, ale nie wszystkie klientki chcą akryl, wiekszość żel. Położyłam sam żel jednofazowy na płytkę naturalną bez tipsów i po kilku dniach odszedł z 3 paznokci. Szukam przyczyny? Podobno do naturalnej płytki należy używać silikonowego żelu? Co o tym sądzisz?
Ja robię żele bo fakt klientki wolą żele. Pracuje na jednofazowych i nie mam takich problemów. Jeśli chodzi o naturalną płytkę bez tipsa to musi być idealnie zdrowa by się dobrze trzymały. Właśnie robię test na swoich paznokciach. Położyłam żel bez tipsa i już 4ry dni i nic złego się nie dzieje



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 00:07 przez valentine.

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 22:05:50

Jak płytka jest tłusta to żel się nie będzie trzymał, to na oko można ocenić najczęsciej wtedy się też pocą dłonie. A do akrylu takie paznokcie będzie można doprowadzić.

Hormony a tipsy

31 lip 2009 - 00:49:48

Cytat
kacheta
Jak płytka jest tłusta to żel się nie będzie trzymał, to na oko można ocenić najczęsciej wtedy się też pocą dłonie. A do akrylu takie paznokcie będzie można doprowadzić.
Bardzo pomogły mi Twoje spostrzeżenia, dziękuję

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na jaki kolor pomalowac pazkoncie?