Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

27 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:46:08

ja tez ostatnio miała mtaki przypadek, robię od niedawna tipsy ale robiłam juz wielu osobom i ostatnio moja klientka przyszła do mnie z reklamacją bo jej wszystkie tipsy zaczęły odpadac. Do tej pory nie wiem co się stało, mi osobiście raz się zdażyło zgubic tipsa.

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:49:15

Cytat
justka6
1 słyszę
ja tez

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 22:52:34

1 słysze :|

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 23:47:00

Cytat
1307gosia
Gdzie kupujesz swoje żele? możesz napisać ? Ja mogę kupić w hurtowni La Femme i Sunflower innych nie ma. I łączysz z żelami innych firm czy łączysz jednofazowy z dwufazowym ale tej samej firmy? bo nie zrozmumiałam

Łączę jednej firmy, zresztą ostatnio sami wymieszali dla mnie fajny kolor:-) Łączę jednofazowy z dwufazowym. Zele bass cosmetics i akryl to dla mnie jedne z najlepszych prodktów polskich. Można je łączyć dowolnie. Zobacz stroną bass cosmetics gdzie w Twoim mieście jest dystybutor albo zadzwoń do centrali do Gdyni zamów i czekaj na listonosza:-)

Hormony a tipsy

29 lip 2009 - 23:52:45

Cytat
kacheta
Cytat
gato30
dla mnie to tez bzdura....
jednak moja siostra jak zaszła w ciąze to codziennie musi robić po 2,-3 paznokcie,bo jej sie nie trzymają........

Jednak jest w tym trochę racji o czym mówię. Może siostra niech spróbuje innej masy bo codziennie kilka paznokci to denerwujące pewnie musi być.
powiem jej -dzięki !!!
spróbować zawsze warto.........

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 00:01:14

Pierwsze słyszę. Biorę hormony od prawie 8miu lat i robię sobie i żele i akryle. Zawsze dobrze się trzymają. Jeśli coś jest nie tak to tylko z prawą dłonią. Cóż nadal po tylu latach nie mogę lewej ręki wyćwiczyć. A co do ciąży tu działają inne hormony niż przy antykoncepcji ale nie jestem pewna czy to ma jakiś wpływ więc w tym wypadku się nie wypowiadam.

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 00:05:16

Cytat
1307gosia
dziękuję,
osobiście też wolę akryle i sama takie noszę, ale nie wszystkie klientki chcą akryl, wiekszość żel. Położyłam sam żel jednofazowy na płytkę naturalną bez tipsów i po kilku dniach odszedł z 3 paznokci. Szukam przyczyny? Podobno do naturalnej płytki należy używać silikonowego żelu? Co o tym sądzisz?

A ile warstw żelu dałaś? Nie sądzę żeby silikonowy był lepszy... Może ta lientka miała tłustą płytkę?

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 00:05:48

Cytat
1307gosia
dziękuję,
osobiście też wolę akryle i sama takie noszę, ale nie wszystkie klientki chcą akryl, wiekszość żel. Położyłam sam żel jednofazowy na płytkę naturalną bez tipsów i po kilku dniach odszedł z 3 paznokci. Szukam przyczyny? Podobno do naturalnej płytki należy używać silikonowego żelu? Co o tym sądzisz?
Ja robię żele bo fakt klientki wolą żele. Pracuje na jednofazowych i nie mam takich problemów. Jeśli chodzi o naturalną płytkę bez tipsa to musi być idealnie zdrowa by się dobrze trzymały. Właśnie robię test na swoich paznokciach. Położyłam żel bez tipsa i już 4ry dni i nic złego się nie dzieje



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 00:07 przez valentine.

Hormony a tipsy

30 lip 2009 - 22:05:50

Jak płytka jest tłusta to żel się nie będzie trzymał, to na oko można ocenić najczęsciej wtedy się też pocą dłonie. A do akrylu takie paznokcie będzie można doprowadzić.

Hormony a tipsy

31 lip 2009 - 00:49:48

Cytat
kacheta
Jak płytka jest tłusta to żel się nie będzie trzymał, to na oko można ocenić najczęsciej wtedy się też pocą dłonie. A do akrylu takie paznokcie będzie można doprowadzić.
Bardzo pomogły mi Twoje spostrzeżenia, dziękuję

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na jaki kolor pomalowac pazkoncie?