Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, dziewczyny jakie znacie sprawdzone sposoby na suche skórki wkoło paznokci?? Może znacie jakieś dobre preparaty ?

podpinam się!
od zawsze mam ten problem, mimo używania kremów do rąk

Ja polecam olejek z Inglota, ewentualnie krem do skórek z Avonu- taki w białej tubce:)

podbijam.
kremy nawilżające pomagają mi na chwilę w okresie zimowym.
nawet neutrogena.. chociaż z początku myślałam, że będzie ok.
Ale teraz znowu to samo..

ja polecam olejek do skórek Sensique :) mi bardzo pomaga

Zawsze miałam ten okropny problem! Jeju ilu ja kremów próbowałam i nic, a te wszystkie preparaty dawały jeszcze gorsze efekty :/ Ale wiecie co ostatnio "odkryłam"? :p któregoś razu całkiem przypadkiem postanowiłam zamiast kremu do rąk użyć na noc oliwki dla dzieci, po prostu posmarowałam nią sobie ręce jak zazwyczaj robię to kremem i muszę wam powiedzieć, że to jest w końcu tani i naprawdę skuteczny efekt na suche skórki wokół paznokci :) z jakieś 5min potrwa zanim oliwka się trochę wchłonie, ale na drugi dzień wstaję z łapkami mięciutkimi niczym pupcia niemowlaczka i w dodatku bez żadnej suchej skórki ;p i powiem wam, że stosując ten "super sposób" codziennie, z czasem można zauważyć, że nawet po umyciu rąk te skórki nie wyglądają już na takie suche, a raczej wyglądają prawie jakby w ogóle nie było z nimi problemu, wiadomo nie ma co się spodziewać, że już nigdy nie ujrzę suchej skórki, ale jestem baaaaardzo zadowolona, mówię wam :) w dodatku paznokcie zrobiły się o wiele twardsze, a dodam, że jestem maniaczką malowania paznokci i robię to bez przerwy ;p używam tej oliwki w sumie prawie codziennie (o ile nie zapomnę) na noc, w ramach zwykłego kremu i robię tak już mniej więcej od dwóch tygodni, no i efekty są widoczne, na skórkach, paznokciach no i skórze dłoni ogólnie :) polecam, w sumie co nawilży bardziej niż oliwka dla dzieci :p :)
a jeżeli dodatkowo ktoś bawi się w odsuwanie czy też wycinanie skórek to oliwka doskonale działa na wszelkie podrażnienia, naprawdę spróbujcie bo warto :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 12:29 przez eska__90.

Cytat
eska__90
Zawsze miałam ten okropny problem! Jeju ilu ja kremów próbowałam i nic, a te wszystkie preparaty dawały jeszcze gorsze efekty :/ Ale wiecie co ostatnio "odkryłam"? :p któregoś razu całkiem przypadkiem postanowiłam zamiast kremu do rąk użyć na noc oliwki dla dzieci, po prostu posmarowałam nią sobie ręce jak zazwyczaj robię to kremem i muszę wam powiedzieć, że to jest w końcu tani i naprawdę skuteczny efekt na suche skórki wokół paznokci :) z jakieś 5min potrwa zanim oliwka się trochę wchłonie, ale na drugi dzień wstaję z łapkami mięciutkimi niczym pupcia niemowlaczka i w dodatku bez żadnej suchej skórki ;p i powiem wam, że stosując ten "super sposób" codziennie, z czasem można zauważyć, że nawet po umyciu rąk te skórki nie wyglądają już na takie suche, a raczej wyglądają prawie jakby w ogóle nie było z nimi problemu, wiadomo nie ma co się spodziewać, że już nigdy nie ujrzę suchej skórki, ale jestem baaaaardzo zadowolona, mówię wam :) w dodatku paznokcie zrobiły się o wiele twardsze, a dodam, że jestem maniaczką malowania paznokci i robię to bez przerwy ;p używam tej oliwki w sumie prawie codziennie (o ile nie zapomnę) na noc, w ramach zwykłego kremu i robię tak już mniej więcej od dwóch tygodni, no i efekty są widoczne, na skórkach, paznokciach no i skórze dłoni ogólnie :) polecam, w sumie co nawilży bardziej niż oliwka dla dzieci :p :)

tez bardziej wierze w oliwke niz drogie pseudokosmetyki na skorki

Oliwka bio z silcare. Moja ulubiona. melonowa,ale są jeszcze jakieś inne.

ja rowniez mialam ten problem:) kupilam olejek rycynowy w aptece to koszt kolo 2zł. nakladam go codziennie wieczorem na rzesy i smaruje wokol paznokci. u mnie działa, polecam:)

zawsze jak kupowałam jakiś krem to po użyciu cieszyłam się, że super fajnie nawilża i cuda świata ogólnie ;p z tym, że po pewnym czasie używania ten super efekt jakoś nagle przestawał być już tak widoczny, próbowałam nawet olejku rycynowego (bo niby wzmacnia paznokcie) ale raz, że on w ogóle nie wchłania się w skórę a dwa, że i efekty nie były nieziemskie. Serio warto spróbować z tą oliwką, butelka kosztuje do 15zł a używa się tego naprawdę bardzo mało, a i przeważnie w każdym domu taka oliwka już jest, więc co szkodzi spróbować, zamiast wydawać znowu kasę na super ekstra kremy, może po oliwce same też zobaczycie duże efekty :) przyznam, że sama byłam zaskoczona takim jej działaniem, ale cóż na te najlepsze rozwiązania trafia się właśnie przez przypadek :p :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 12:38 przez eska__90.

ja używam olejku z natury ale nie widzę większej poprawy ;/

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

OLIWKA Z MUSZELKAMI New Nails - nie próbowałaś tego? Moje skórki zyskały właśnie w ten sposób odpowiednie nawilżenie, są odżywione, podobnie zresztą jak paznokcie. Ogólnie całość wygląda o niebo lepiej - z efektu jestem strasznie zadowolona i mam nadzieję, że zdołam go utrzymać. Niżej macie screen produktu:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opi czy się opłaca ?