Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:23:48

Parę dni temu zauważyłam na swoich paznokciach czarne paseczki. Wcześniej używałam odżywki "Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci". Zastanawiam się, czy może być to spowodowane właśnie tym produktem - wystarczą dwie warstwy zamiast jednej, żeby doprowadzić do łez z powodu bólu całych palców, więc może po prostu za długo jej używałam? Na pewno się nie uderzyłam, codziennie kiedy się budzę, widzę nowe paseczki na różnych paznokciach. Czytałam coś o pękaniu naczyń krwionośnych pod paznokciem, jak i o czerniaku... zna się któraś z Was na tym?
zamykam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 13:57 przez camelblue.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:35:00

Z tego co mi wiadomo to tą odżywkę powinno się stosowac po 1 warstwie dziennie i tak przez pięć dni. Może skoro mówisz że przy więcej niż 1 warstwie bolą cię całe palce, to ma to coś wspólnego z uczuleniem? Na twoim miejscu zmieniłabym odżywkę do paznokci i zobaczyła czy coś się zmieni :)

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:39:15

poczytaj na wizażu o tej odżywce oraz o 8w1 tej samej firmy, tam Ci się oczy otworzą... :<

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:39:33

hmmm.. udaj się do dermatologa może? ja mam białe plamki,ale z tym co Ty masz na paznokciach się jeszcze nie spotkałam.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:42:13

Cytat
ja-ska
hmmm.. udaj się do dermatologa może? ja mam białe plamki,ale z tym co Ty masz na paznokciach się jeszcze nie spotkałam.

Białe plamki to zazwyczaj wina braku cynku w organiźmie i wapnia :) spróbuj zmienić coś w swojej diecie.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:45:02

jednym ta odżywka służy, innym nie - ma ona w sobie składnik na który wiele osób ma uczulenie i stąd problemy z paznokciami

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 11:54:55

ja po odzywce 8 w 1 miałam straszne paznokcie koszmar po prostu tez mialam takie "paseczki" to moze byc od tej pseudo odzywki

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:07:50

radzę iść do dermatologa bo jeszcze się okaże, że masz grzybice paznokci (wystarczy mieć osłabiony organizm i złapać to paskudztwo), ale oczywiście mam nadzieję,że to nic poważnego. :) lepiej się upewnić.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:09:11

Tą odżywkę albo się kocha albo nienawidzi,wszystko zależy od paznokci :/
mnie też bolały palce po nałożeniu więc z niej zrezygnowałam ... jeśli masz taki problem to jedynie dermatolog może coś na to poradzić.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:09:24

Ja mialam takie po odzywce eveline 8w1

zweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 3/5

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:13:19

może jakas choroba

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:13:43

też tak miałam po eveline 8 w 1 po jakimś czasie znikło:)

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:19:40

Dziwne, stosowałam ją przed długi czas i palce w ogóle mnie nie bolały, żadne kreski się nie pojawiły.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:23:26

Dlatego się kladzie jedną warstwę dziennie. Ta odżywka jest bardzo mocna. Poczytaj, ona zawiera w sobie jakiś bardzo silny składnik, który może uczulać niektórych ludzi, może właśnie należysz do tego grona.

Czarne paski pod paznokciami

18 mar 2013 - 12:28:42

Tylko raz zdarzyło mi się nałożyć dwie warstwy jednego dnia, potem używałam już normalnie, jedną każdego dnia. Paznokcie po nałożeniu odżywki wyglądają jeszcze ładniej, niż kiedy pomaluje się je bezbarwnym lakierem. Nie używam już tej odżywki, a wciąż pojawiają się nowe czarne kreski...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suche skórki wkoło paznokcia ?? Pomocy