Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Swoich dzieci nie mam, ale kiedyś spędzałam dużo czasu chociażby z dzieciakami sąsiadów. Mała nie raz truła, że też chce pomalować paznokcie jak jej mama. No i co w tym złego? Krzywda się dziecku dzieje? Nie przesadzajcie. Pomaluje te pazury, nacieszy się i zmyje.
Już chyba lepiej, żeby użyła takiego lakieru, stworzonego specjalnie dla dzieci.
Bez przesady z różnymi mazidłami, ale raz na jakiś czas - czemu nie.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
paulyne

Bez przesady z różnymi mazidłami, ale raz na jakiś czas - czemu nie.
Popieram. Wolę żeby dziecko zrobiło to przy mnie,albo zgodnie z umową tylko w domu na weekend, niż robiło po kryjomu. Szybko się znudzi i przejdzie.

Cytat
ewica65
Zwróćcie uwagę, że jak mamusia pomaluje córeczce pazurki to w tym momencie są razem, gadają o czymś ze sobą, okazuja sobie zainteresowanie. To naprawdę bardzo ważne w wychowaniu dziecka.
Wszystkie oburzone dziewczyny zapraszam do dyskusji jak będą się musiały uporać z nudą własnego dziecka, kiedy wszystkie ale to już doprawdy wszystkie zabawy zostały odrzucone jako nudne, a dzieciak wczepiony pazurami w nogi jojczy nie wiadomo o co.
A tak swoją drogą to przypomina mi się moja bratowa jak to ona jeszcze nie będąc mamusią krytykowała wszystkie inne mamusie, że sadzają swoje dzieci przed telewizorem. Głupie gadanie trwało do momentu kiedy sama musiała opanować drące się dwuletnie dziecię, a w domu była kupa normalnych rzeczy do zrobienia (mamusiom nie muszę tłumaczyć co). Telewizor okazał się zbawieniem.
Wracając do tematu: nie widzę w tym żadnego przestępstwa. Dzidzia może nawet siedzieć obok i sama sobie pazurki malować.
Cytat
paulyne
Swoich dzieci nie mam, ale kiedyś spędzałam dużo czasu chociażby z dzieciakami sąsiadów. Mała nie raz truła, że też chce pomalować paznokcie jak jej mama. No i co w tym złego? Krzywda się dziecku dzieje? Nie przesadzajcie. Pomaluje te pazury, nacieszy się i zmyje.
Już chyba lepiej, żeby użyła takiego lakieru, stworzonego specjalnie dla dzieci.
Bez przesady z różnymi mazidłami, ale raz na jakiś czas - czemu nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 18:18 przez k0lorowa.

kurde nie wiem moze sie nie znam ale mysle ze to juz przesada :) moja corka ma 5 lat i chce sie malowac ale kupilam jej cienie do powiek takie delikatne, pomadke nivea i mgielke zapachową owocową. na paznokcie przyjdzie czas

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

czarnapantera666 a co to za cienie? za dwa tyg ide do znajomych na urodziny 7 latki i wlasnie mloda zazyczyla sobie kosmetyki i nie bardzo wiem co wybrac :D

na jakiej mamowej grupie na fb polecano te cienie https://www.notino.pl/essence/the-rose-edition-paleta-cieni-do-powiek/ nie sa drogie maja dobry sklad i takie wzielam na probe, nie sa jakies tluste fajnie maluja i mloda zachwycona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwane pedzelki