Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam czy któraś z was kupowała dla swojej pociechy ten lakier?






Opis:




Lakier do paznokci dla dzieci

Lollipop - czerwony

Lakiery do paznokci Snails Kids są:

- stworzone specjalnie dla dzieci,

- zmywają się mydłem i gąbką,

- aromatyzowane,

- wyprodukowane w 100% w Europie.


Lakiery Snails stworzone są specjalnie dla dzieci.

Nie zawierają wielu szkodliwych substancji, często spotykanych w lakierach produkowanych z myślą o dorosłych czy nawet młodzieży. Są bezoparowe.


Lakiery zmywają się mydłem i gąbką.

Ich bazę stanowi woda. W przeciwieństwie do innych lakierów, nie wymagają stosowania zmywaczy do paznokci, dzięki czemu wyeliminowano kontakt dzieci z substancjami zawartymi w zmywaczach. Do zmycia lakieru wystarczy woda z mydłem oraz gąbka.


Lakiery Snails Kids są aromatyzowane.

Delikatne aromaty uprzyjemnią każde malowanie paznokci.


Lakiery Snails są produkowane we Francji!

To produkt w 100% europejski. Również opakowania - bezołowiowe buteleczki pochodzą z Europy (produkt włoski). Spełniają one wszystkie restrykcyjne wymagania dotyczące produkcji i sprzedaży kosmetyków we Francji i innych krajach europejskich. O wysokiej jakości produktów Snails może świadczyć fakt, iż z powodzeniem wystawiane były na targach Professional beauty 2012 w Londynie oraz Beautyworld Middle East 2012 w Dubaju.

Lakiery Snails Kids spełniają kryteria określone dla produktów wegańskich (nie zawierają żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego).


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):


Czy dziecko może samo malować sobie paznokcie lakierami Snails?

Tak. W towarzystwie i pod opieką osoby dorosłej. Lakiery te są spieralne z wszelkich powierzchni i tkanin.


Czym lakiery Snails różnią się od lakierów dla dorosłych?

Lakiery te zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o dzieciach, co oznacza, że ograniczono do minimum lub wyeliminowano składniki typowe dla produktów dla dorosłych. Te których użyto, zastosowano w ilościach uwzględniających stosowanie przez dzieci.


Czym lakiery Snails różnią się od innych lakierów do paznokci?

Lakiery Snails są w 100% rozpuszczalne w wodzie. Nie wymagają stosowania zmywaczy do paznokci (a więc kontaktu z substancjami chemicznymi zawartymi w zmywaczach). Dodatkowo,lakiery te są spieralne z wszelkich powierzchni i tkanin, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci.


Jaka jest trwałość lakierów Snails?

24 do 36 miesięcy od otwarcia.


Czy lakiery Snails są przyjazne dla środowiska?

Tak. W szczególności: nie są testowane na zwierzętach, ani nie zawierają substancji pochodzenia odzwierzęcego; są wykonane na bazie wody i w 100% rozpuszczalne w wodzie; buteleczki są bezołowiowe i podlegają recyklingowi.


Stosowanie:
Dokładnie umyj i wysusz ręce.
Nałóż 1-2 warstwy lakieru, z zachowaniem przerwy ok. 3 minut pomiędzy kolejnymi warstwami. Jeżeli chcesz, aby lakier wystarczył na dłużej, na pomalowany paznokieć nałóż Top Coat - bezbarwną warstwę wierzchnią.
Aby zmyć lakier umyj dziecku ręce mydłem i gąbką.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 10:59 przez paulinka__k.

Dziwne to.. Po co dziecku lakiery do paznokci?o.O

Cytat
ecri16
Dziwne to.. Po co dziecku lakiery do paznokci?o.O

O fajnie, że coś takiego wymyślili, chyba będe musiała córeczce kupić, bo mi żyć nie daje gdy ja sobie pomaluje paznokcie a jej nie :D

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

wszystko ładnie, pięknie tylko po co....

Cytat
ecri16
Dziwne to.. Po co dziecku lakiery do paznokci?o.O


jak to po co, zeby nie chodzilo jak wiesniak z niepomalowanymi



;)

Z tej firmy nie próbowałam. Testowałam (na własnych paznokciach) lakiery dla dzieci z FM Group i faktycznie zmywają się pod wodą np. podczas mycia rąk. Takie lakiery są produkowane na bazie barwnika spożywczego bodajże więc są nieszkodliwe:)

Cytat
ecri16
Dziwne to.. Po co dziecku lakiery do paznokci?o.O

eee tam,
jak by mi się trafił gdzieś na zakupach za przestepna cene to pewnie bym dla zabawy kupiła córce. Mimo że ma 3,5 latek to jak widzi jak ja maluje paznokcie to ona też chce:) I zazwyczaj jej maluje swoim oczywiście na różowo hehe zdarza się to raz na jakiś czas, częściej w wakacje. Nie mam nic przeciwko by mała dziewczynka poczuła się wyróżniona przez mamę;)) fakt maluję jej rzadko i nie wydaję mi się że zwykly lakier a później zmywacz jest w takim stopniu, małym stopniu jakiś szkodliwy dla niej. Sama będąc dzieckiem prosiłam mamę o pomalowanie paznokci;)

oo jakie słodkie:D dobrze, ze wymyslili;-) dziewcynka tez ma prawo ładnie wyglądać;)

moja mała chciała raz w wakacje to jej żółtym, szybkoschnącym pomalowałam... nie spodobało się, zmyłyśmy i mam spokój:) jak nie byłam mamą było to dla mnie niedopomyślenia hehe ale teraz widzę ze chce robić to co mama, wiadomo w granicach rozsądku:) będe musiała się rozejrzeć za tymi dla dzieci:)

Kosmetyki dla dzieci tego typu to według mnie przegięcie... Potem do podstawówki będą chodzić w pełnym makijażu. Czasami mam wrażenie że matki takich dzieci mają w głowach mniej rozumu od swoich pociech.

Po co ;)? Pozwól dziecku być dzieckiem.

Cytat
benjaminblumchen
Kosmetyki dla dzieci tego typu to według mnie przegięcie... Potem do podstawówki będą chodzić w pełnym makijażu. Czasami mam wrażenie że matki takich dzieci mają w głowach mniej rozumu od swoich pociech.

domyślam się że nie masz dzieci? bo pytanie było co uważasz na temat lakieru a nie mam malujących dzieciom paznokcie, więc proszę czytaj ze zrozumieniem:) Nie tobie koleżanko oceniać nikogo bo póki dziecko jest zadbane, kochane, rodzice dbają o jego edukację i schludny wygląd w przedszkolu czy szkole to uwazam ze wszystko jest w porzadku:) a to czy dziecko (PO SZKOLE) zakłada glany czy maluję paznokcie to indywidualna sprawa jego i rodziców:) oja siostra tez tak zabraniała i jej cora w wieku 3 lat wstała nad ranem pomalowała sobie lakierem ręcę, usta i powieki i wtedy był dramat (siostry wina ze na dole stało)... moje dziecko w wieku prawie 5 lat ma swój balsam, krem do buzi, pomadkę, dezodorant (to akurat prezent), piekna szczotkę i pelno akcesori do włosów wszystko kupowane z atestami dla dzieci:) i oczywiście bez znaczenia jest ze cudownie liczy, poznaje literki (bo chce), ma pelno książek ktore mi "czyta" opowiadajac co widzi na obrazku... Przecież jej mama to "samo zło" które maluję dziecku paznokcie:) sorry za off top:) pozdrawiam:)

Cytat
PastwaLosu
Cytat
benjaminblumchen
Kosmetyki dla dzieci tego typu to według mnie przegięcie... Potem do podstawówki będą chodzić w pełnym makijażu. Czasami mam wrażenie że matki takich dzieci mają w głowach mniej rozumu od swoich pociech.

domyślam się że nie masz dzieci? bo pytanie było co uważasz na temat lakieru a nie mam malujących dzieciom paznokcie, więc proszę czytaj ze zrozumieniem:) Nie tobie koleżanko oceniać nikogo bo póki dziecko jest zadbane, kochane, rodzice dbają o jego edukację i schludny wygląd w przedszkolu czy szkole to uwazam ze wszystko jest w porzadku:) a to czy dziecko (PO SZKOLE) zakłada glany czy maluję paznokcie to indywidualna sprawa jego i rodziców:) oja siostra tez tak zabraniała i jej cora w wieku 3 lat wstała nad ranem pomalowała sobie lakierem ręcę, usta i powieki i wtedy był dramat (siostry wina ze na dole stało)... moje dziecko w wieku prawie 5 lat ma swój balsam, krem do buzi, pomadkę, dezodorant (to akurat prezent), piekna szczotkę i pelno akcesori do włosów wszystko kupowane z atestami dla dzieci:) i oczywiście bez znaczenia jest ze cudownie liczy, poznaje literki (bo chce), ma pelno książek ktore mi "czyta" opowiadajac co widzi na obrazku... Przecież jej mama to "samo zło" które maluję dziecku paznokcie:) sorry za off top:) pozdrawiam:)

No to gratuluję, że twoje dziecko ma gamę kosmetyków. W wieku 10 lat będzie wyglądać jak 15. Nie wiem po co wyliczasz że czyta, liczy itd. bo przecież nie tego dotyczy watek - czytaj ze zrozumieniem i nie neguj sama swoich wypowiedzi:) Nie zakładaj wątku skoro nie umiesz przyjmować krytyki. Przepraszam,że nie piszę tylko "och" i "ach" i nie utwierdzam cię w tym, że kosmetyki dla dzieci są super tylko dlatego że Ty tak uważasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 11:41 przez benjaminblumchen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwane pedzelki