Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Rewelacyjne okna

48 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:25:20

Czesc, przegladajac internet natknełam sie na wzorki na pazury ,ktore robia sie na wodzie
oto link

jestem ciekawa czy ktoras to stosowala? akurat na tym filmiku mi sie ten wzor nie podoba ogólnie troche jest napaćkane ,ale niektóre Panie lubią taki styl a co wy o tym? Ja chyba dziś spróbuje i zobacze jak to działa;)

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:27:32

Ja robiłam i mi nic nie wyszło! Muszę spróbować niedługo kolejny raz i mam nadzieję, że tym razem się uda. : D

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:28:37

tak myslalam moze to musza byc żelowane paznokcie lub takie na ,ktorych jest tips?

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:29:45

Był o tym wątek i dziewczyny się wypowiadały, że trzeba trochę potrenować żeby wyszło, nie takie proste jak filmik na to wskazuje.

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:30:43

szukałam takiego wątku musiałam go pominąć

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:31:22

nie, to jest bez różnicy czy jest paznokieć z tipsem, czy bez :).
żeby wyszedł taki wzorek to trzeba mieć nowe lakiery ( lakier nie może się `ciągnąć`).

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:33:06

Cytat
martuuu31
żeby wyszedł taki wzorek to trzeba mieć nowe lakiery ( lakier nie może się `ciągnąć`).
Tak właśnie myślałam, że to może być wina lakierów, bo mi się po prostu glut zrobił, a nie wzorek, haha. : D

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:35:24

Mi nawet wychodziło ale miałam wtedy krótkie paznokcie i efekt był średni niedługo muszę znowu spróbować bo teraz mam dłuższe paznokcie:)

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:36:49

i też za duzo tego lakieru na lakier nie może byc naładowane, bo wtedy jak się paznokcia włoży w ten lakier to nam spłynie :). i nie będzie pożądanego efektu.

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:38:05

Ja robiłam i za pierwszym razem mi świetnie wyszło :) Ten filmik jest akurat kiepski, bo dziewczyna strasznie zasłania ręką... Wystarczy poszukań na youtubie pod hasłem "water marble". Tu jest np fajny, dziewczyna robi tą metodą kwiatek na paznokciach :)


wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:40:29

trzeba popróbować kilka razy i zacznie wychodzić :)

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:41:25

Widziałam już kiedyś podobny filmik, chyba nawet był już taki wątek na tym forum, ale nie próbowałam robić takiego wzorku.

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:51:31

ja wlasnie próbowałam robić ,ale chyba mam lipne lakiery bo to z rossmanna za 8zl powiem szczerze,ze nie bardzo mi wychodzilo i chyba nie chce wiecej probowac bo to jest duzo zabawy przy tym a ja z czasem wole wykorzystac go na co innego;)

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 20:53:35

Próbowałam w wakacje, ale nic mi z tego nie wyszło. :<

wzorki na paznokcie na wodzie

19 sty 2013 - 21:02:17

Zrobilabym ale faktycznie,zbyt duzo czasu,i pewnie jak z galaxy nie pasowaloby mi do garderoby hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hybrydy