Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

28 gru 2012 - 19:29:30

Cześć, niedawno przeprowadziłam się do Krakowa, możecie polecić mi jakiś sprawdzony i profesjonalny salon manicure?

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

02 sty 2013 - 12:57:17

Ja zawsze chodzę do salonu Artnail przy ul. Zwierzynieckiej 25. Naprawdę świetne miejsce, dobra lokalizacja, profesjonalana obsluga i ogromny wybór lakierów. Polecam :)

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

04 sty 2013 - 12:40:09

ja też chodzę do Artnail :D i jestem zadowolona, bardzo dobra obsługa, miła atmosfera. paznokcie wyglądają pięknie i zdrowo, nigdy nie muszę długo czekać i cena nie jest wygórowana, warto tak zaglądnąć :D

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

09 sty 2013 - 22:59:50

Też ostatnio tam byłam z ciekawości i naprawdę świetne miejsce. Możesz zobaczyć ich stronę na FB, mają tam mnóstwo ciekawych stylizacji i super zdjęć.

facebook.com/salonartnail

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

18 sty 2013 - 12:01:12

Dzięki dziewczyny, sprawdziłam Artnail i naprawdę jest super, myślę, że zostanę ich wierną klientką :)

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

01 lis 2013 - 22:37:19

Na maniucure zawsze chodze do salonu Black Pearl przy ul Szlak, nigdy nie pojde do zadnego innego, ten jest najlepszy! :):)

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

01 lis 2013 - 22:41:36

POLECAM ROWNIEZ NA ZWIERZYNIECKIEJ!:)

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

01 lis 2013 - 22:42:10

A w Rzeszowie gdzie jest fajne miejsce?

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

12 lis 2013 - 22:56:33

Ja też chodzę tylko do Black Pearl, kosmetyczna na prawde zna się na rzeczy, paznokcie wyglądają ślicznie no i manicure jest bardzo trwały :)

Najlepszy salon manicure w Krakowie?

19 sty 2022 - 22:28:24

Najlepiej będzie jak sprawdzisz opinie prawdziwych klientek, które rzeczywiscie były u danej kosmetyczki :)
możesz to sprawdzić na przykład na takim serwisie:
manicure kraków

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak lepiej?