Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

3 minuty temu

sprawdzony stomatolog

7 minut temu

sklep detailingowy

31 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry manicure w Warszawie

05 kwi 2017 - 13:58:36

Ja od niedawna robię sobie sam manicure i powiem wam ze całkiem nieźle mi to wychodzi :), cały sprzęt nie był drogi a teraz mogę w każdej chwili zrobić sobie wzor paznokci na jakie mam ochote :) do tego wszystkie akcesoria jak i lakiery można dokupować w ilosciach jakie potrzebujecie na przykład tutaj <moderacja-spam> choć sklepów jest na prawdę duzo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-18 09:18 przez moderator.

Dobry manicure w Warszawie

29 lip 2017 - 11:00:27

Ja chodzę do salonu urody na Duracza na bielanach. Salon nazywa się Przyjaciółka Przyjaciółki. Manicure wykonany bardzo profesjonalnie :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry manicure w Warszawie

22 sie 2017 - 07:29:18

Zrób sobie sama szkolenie w <moderacja> - nauczysz się tak zawodu, a przynajmniej nie stracisz czasu. Przecież na spokojnie manicure możesz sobie robić sama - kwestia nauki i zdobycia odpowiedniej jakości kosmetyków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:44 przez moderator.

Dobry manicure w Warszawie

18 wrz 2017 - 00:03:58

Jeśli paznokcie to tylko w salonie Gnatyshyn na al. KEN! Przy okazji możecie oddać się w ręce włosowych specjalistów - uwielbiam to miejsce, przychodzę tam co parę tygodni.

Dobry manicure w Warszawie

18 wrz 2017 - 07:34:32

samemu sie nauczyć to dobre jest .
Ja ostatnio widzę że duzo jest teraz punktów z Wietnamu .
Nawet chłopaki ładnie robią paznokcie i o wiele tańsze .

Dobry manicure w Warszawie

10 sty 2018 - 16:43:21

Ja polecam dziewczyny z salonu Przyjaciolka Przyjaciolki. Atmosfera super i zabieg wykonany perfekcyjnie :)

Dobry manicure w Warszawie

10 sty 2018 - 18:22:18

salon" mani mani" tam robią cudeńka maja tez stronke na facebooku

Dobry manicure w Warszawie

20 sty 2018 - 17:42:49

ja robię sobie sama ekspresowymi hybrydami OluschaKiss, mam zrobione paznokcie w 20 minut!

Dobry manicure w Warszawie

17 gru 2020 - 14:23:07

Ja chodzę do https://wellmetime.com a teraz nawet nie tyle chodzę co korzystam z opcji i zamawiam u nich zrobienie paznokci u mnie w domu. Bardzo przydatna możliwość

Dobry manicure w Warszawie

13 kwi 2021 - 09:18:40

Ja chodzę do salonu Gantyshyn na Ursynowie przy Pasażu Ursynowskim 9. Świetna obsługa tam jest a i ceny maja bardo rozsądne.

Dobry manicure w Warszawie

08 sty 2022 - 20:11:53

Jeśli szukasz naprawdę spoko miejsca, to polecam Ci sprawdzić tą apkę wpadaj.pl możesz sobie porównać wszystkie salony kosmetyczne w Warszawie, a przede wszystkim masz od razu opinie klientek, wiec masz pewność do kogo idziesz. Polecam :)

Cytat
hanulka88
Jeśli szukasz naprawdę spoko miejsca, to polecam Ci sprawdzić tą apkę wpadaj.pl możesz sobie porównać wszystkie salony kosmetyczne w Warszawie, a przede wszystkim masz od razu opinie klientek, wiec masz pewność do kogo idziesz. Polecam :)
Manicure Warszawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-08 20:33 przez hanulka88.

Dobry manicure w Warszawie

02 cze 2022 - 17:21:24

A ja polecam salon na Ursynowie adres znajdziecie tu strona internetowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudrowa sukienka