Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

6 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry manicure w Warszawie

15 gru 2012 - 21:11:57

Hej dziewczyny, najpierw chciałam Was spytać czy polecacie jakiś salon w Warszawie, najlepiej w tej części Bielany-Śródmieście-Ochota-Mokotów, ale potem pomyślałam, że w sumie to może lepiej iść do jakiejś dziewczyny, która to robi i dać jej zarobić, a nie salonowi, który często gęsto dosyć mnie irytuje :p

Zajmuje się może któraś z Was tym, albo znacie taką szafiarkę?

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry manicure w Warszawie

04 lut 2014 - 13:18:24

Ja polecam VELURE na Rembielińskiej. W lutym wykonują go już za 99 zł. Znajdź ich na fejsie, tam znajdziesz więcej info.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry manicure w Warszawie

19 lut 2014 - 08:36:14

w Wawie nie znam ale pod Wawą tak :) koleżanka jeździ do Tuan Day SPA - mają OPI i inne dobre lakiery więc warto bo nie odpryskują jak te tanie :) tutaj masz ich stronke <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:18 przez moderator.

Dobry manicure w Warszawie

14 sie 2014 - 13:53:59

Ja polecam p.Agnieszkę ze Studia Pantera ale to jest na Ursynowie a dokładnie na Natolinie.Mani i pedi troszkę robi dłużej niż w innych salonach ale jest tak dokładna i staranna ze zawsze wychodzę od Niej(pozdrawiam p.Agnieszko jak pani to przeczyta:D ) zadowolona.Spróbujcie kobitki a już nie będziecie nigdy szukać manikiurzystki:)tu macie namiar moderacja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-29 12:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry manicure w Warszawie

25 wrz 2014 - 15:15:28

Od dłuższego czasu chodzę na manicure i pedicure do Extravaganzy i zawsze jestem zadowolona z efektów.Cena bardzo fajna,panie tam pracujące bardzo miłe i zawsze potrafią zrobić to z moimi paznokciami,o co poproszę.

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry manicure w Warszawie

06 paź 2014 - 06:31:50

Ja obecnie chodzę tutaj:
http://manhattan-nails.pl/ - z polecenia koleżanki. Wykonuję tam manicure hybrydowy. Kiedyś robiłam żel ale jednak przerzuciłam się na malowanie ponieważ jest równie wytrzymałe i wygląda to mega naturalnie. Pracuję w biurze obsługi klienta tak więc muszę dbać o dłonie ponieważ klienci jednak patrzą się na nie :)
Zebrałam jak do rej pory wiele pochwał - czyli wykonane jest to na pewno bardzo profesjonalnie.
Pozdrawiam !

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry manicure w Warszawie

06 maj 2015 - 15:26:37

ja chodzę regularnie do instytutu urody, do pani oli i jestem bardzo zadowolona - zarówno z jakości wykonania jak i z samej kosmetyczki bo zawsze jest miła, uśmiechnięta i można porozmawiać :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry manicure w Warszawie

11 maj 2015 - 07:31:52

Szkolenia to masz w Beauty Lux, zawodowe trwa ponad 100 godzin, ponad 2 tygodnie nauki - dużo pracy, ale tak zdecydowanie łatwiej jest opanować ten zawód, niż np. przez studia czy samodzielną naukę.

Dobry manicure w Warszawie

02 mar 2016 - 11:30:52

Bardzo polecam salon Lalunia na Bielanach. Chodze do Pani Agaty i jestem zachwycona jej umiejętnosciami. Poza tym salon ma bardzo duzo pozytywnych opinii na facebooku wiec napewno jest warty polecenia.

Dobry manicure w Warszawie

22 mar 2016 - 16:34:16

ja natomiast polecę dziewczynę (Mokotów - Stegny), u której robię swoje paznokcie - hybrydy.
pracuje na Semilac, bo uważa, że jest bardzo dobry, nie odpryskuje itp. Ceny bardzo okazyjne ;) Ja i moja córka do niej chodzimy - jest super. Niekiedy ciężko z wolnym terminem, ale zawsze znajdzie jakąś lukę :) Polecam i do obejrzenia: https://www.facebook.com/Lapromesa-537229653105684/?fref=ts

Dobry manicure w Warszawie

15 kwi 2016 - 23:01:15

mam z polecenia salon na Mokotowie http://bishojo.com.pl/ i regularnie przychodzę na hybrydę. Przerzuciłam się na nią z wygody, bo zwykły lakier nie wytrzymuje mojej pracy biurowej i szybko odpryskuje, a akurat przywiązuję wagę do wypielęgnowanych dłoni. Jeśli mieszkacie na Mokotowie to polecam ten salon.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 23:02 przez spice_wanila.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry manicure w Warszawie

14 cze 2016 - 09:31:26

Ja mogę polecić Magdę - robi cuda! Można zobaczyć na jaj FB - można umnowic sie z nia w salonie na Bródnie jak i na telefon o ile ma wolne terminy :)

Dobry manicure w Warszawie

23 cze 2016 - 13:24:48

Dobry i niedrogi manicure można wykupić w Samui-SPA (Hotel Novotel Airport). Polecam :))

Dobry manicure w Warszawie

08 lip 2016 - 19:16:31

Mogę z czystym sumieniem potwierdzić opinię wyżej - zawsze na hybrydy wracam do Samui Spa w Novotelu - właśnie na pograniczu Ochoty i Mokotowa. Pracuje tam super pani Natalia, która jest mega profesjonalna. Do tego wychodzi dość tanio, a na pewno taniej, niż gdybym miała sama sobie kupić te wszystkie kolory, jakie mi tutaj położono na paznokcie ;) Uwielbiam zmiany i szalone połączenia kolorystyczne, więc zdecydowanie polecam ten salon!

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry manicure w Warszawie

28 lis 2016 - 13:18:54

Jeśli któraś z was mieszka w okolicy miasteczka Wilanów, to polecam DriMED Beauty. Byłam tam ostatnio i jestem zachwycona oczko to nowy salon, ale warto dać im szansę, bo pazurki wyglądają po wizycie wspaniale. Ogólnie z centrum też jest super dojazd, bo wystarczy pojechać 522 do przystanku Oś Królewska i jak się wejdzie w uliczkę między Pepco a Cafe Nero i naprzeciwko biedronki jest salon :)

Jeśli któraś z was mieszka w okolicy miasteczka Wilanów, to polecam DriMED Beauty. Byłam tam ostatnio i jestem zachwycona oczko to nowy salon, ale warto dać im szansę, bo pazurki wyglądają po wizycie wspaniale. Ogólnie z centrum też jest super dojazd, bo wystarczy pojechać 522 do przystanku Oś Królewska i jak się wejdzie w uliczkę między Pepco a Cafe Nero i naprzeciwko biedronki jest salon :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-28 13:19 przez Anusiek02.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem TIPSY