Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

jak malować paznokcie? pomocy!

28 cze 2016 - 11:41:35

ja przed pomalowaniem odtłuszczam płytkę paznokcia, spirytusem albo zmywaczem do paznokci

jak malować paznokcie? pomocy!

17 sie 2016 - 12:46:21

Ćwiczyć przede wszystkim! :) Ja miałam ten sam problem a teraz byle jakim lakierem i maluję równo. Ale praca skłania mnie do malowania co 2-3 dni. Dodatkowo bez topu nie wyobrażam sobie zycia. Przyspiesza wysychanie, utwardza całość i pięknie nabłyszcza :)

jak malować paznokcie? pomocy!

17 sie 2016 - 20:29:21

Dobry lakier + ćwiczenie robią cuda :) Najlepiej jakiś wąski pędzelek i lakier odpowiedniej konsystencji.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

26 sie 2016 - 12:43:30

Najlepiej robić hybrydy i utwardzać lampą UV, bardzo ładnie wygląda efekt syrenki, myślę że warto wypróbować.

jak malować paznokcie? pomocy!

11 wrz 2016 - 12:40:21

Cytat
Jus_tyn_ka
ja przed pomalowaniem odtłuszczam płytkę paznokcia, spirytusem albo zmywaczem do paznokci
To jest podstawa żeby lakier dłużej się trzymał.Ja też tak robię.Najlepiej oprzeć dłonie na stole,to łatwiej malować równo.Pierwszą warstwę nakładam dokładnie a drugą w miarę szybko,żeby górna warstwa nie roztopiła pierwszej,bo wtedy robią się smugi i nierówności.No i nabieram więcej lakieru na pędzelek,łatwiej jest usunąć nadmiar niż dobierać drugi raz.Lepsze w dobrym kryciu są perłowe.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

21 wrz 2016 - 19:51:43

Moje colorgele z opi rozprowadzają się równomiernie, a utrzymują nawet 3 tygodnie na płytce. Niektóre lakiery mnie uczulały, a teraz odkąd stosuje te kolorki, to moje problemy zniknęły.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

jak malować paznokcie? pomocy!

03 paź 2016 - 07:18:18

Zrób sobie po prostu szkolenie zawodowe w Beauty lux, to naprawdę wystarczy do osiągnięcia celów - nawet zawodowo. Jeśli zajęcia poprowadzi ktoś z pojęciem, to powinno się udać szybko totalnie sytuację odmienić - nic nie dzieje się natychmiast, ale to najlepsza droga.

jak malować paznokcie? pomocy!

03 paź 2016 - 14:32:10

Ja polecam zajrzeć na moją stronę ;) Piszę o wszystkim związanym z paznokciami :)
Zapraszam do lektury ;) <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 15:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

jak malować paznokcie? pomocy!

20 lis 2016 - 18:10:16

Ja również uważam, że dobre szkolenie to podstawa. Indigo Nails ma ciekaw kursy stylizacji paznokci. Ja bym zaczęła od podstaw - kurs techniczny manicure na przykład - <moderacja>. Myślę, że takie szkolenie pomoże Ci poprawić swoją technikę malowania paznokci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 15:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

02 sty 2017 - 10:39:50

Wydaje mi się, że to faktycznie kwestia ćwiczeń, skupienia, obserwowania. Też jak maluję na szybko, to mam smugi. Poza tym dobry lakier. Uwielbiam czerwone lakiery i tutaj znalazłam listę godnych polecania <moderacja> Nie wszystkie są na moją kieszeń, ale już za około 30 zł można kupić sławne lakiery Essie, które u mnie wyglądają genialnie i długo się trzymają. A no i w sieci jest mnóstwo filmików, które mogą pomóc ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 15:16 przez moderator.

jak malować paznokcie? pomocy!

16 sty 2017 - 17:17:26

Trzeba dawać jak najcieńsze warstwy lakierów, by się one nie zlewały. Prócz tego robić to z wielką dokładnością, ponieważ nie trzeba dużo, by popełnić jakiś błąd. Zawsze można użyć również lakieru bezbarwnego, aby nadać połysk oraz utwardzenie koloru. W najlepszym wypadku polecam robić paznokcie hybrydowe! :)

jak malować paznokcie? pomocy!

20 lut 2017 - 12:48:32

kup sobie jakieś papierki do pazurków

jak malować paznokcie? pomocy!

07 kwi 2017 - 15:23:44

Ja też raczej nie bardzo radzę sobie z malowaniem paznokci. :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

26 maj 2017 - 21:35:27

przede wszystkim trzeba kupić dobry lakier :)

jak malować paznokcie? pomocy!

22 paź 2017 - 08:58:30

zalezy jakie sie ma paznokcie. Moja mama np. ma taka plytke ze zawsze wychodza jej nierownosci. Ja mam gladka i pomalowanie to dla mnie pikuś. Po prostu nabierasz troche na pędzelek i jedziesz. Nie ma w tym zadnej filozofii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ratunek dla paznokci po zdjęci żelu...