Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak malować paznokcie? pomocy!

15 lis 2017 - 09:48:29

50% wprawy i 50% dobry lakier= murowany, a raczej malowany sukces :D

jak malować paznokcie? pomocy!

30 mar 2018 - 01:02:45

A ja robię sobie hybrydy, tzn nie ja ale moim zdaniem tak jest najszybciej a i efekt długo się utrzymuje.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

jak malować paznokcie? pomocy!

03 kwi 2018 - 15:33:15

A ja hybryd nie lubię, strasznie niszczą mi paznokcie. No i mam tak małą płytkę, że w ogóle się nie opłaca, odrastają po dwóch tygodniach ;) Ale dobry lakier to podstawa, zgadzam się. A co sądzicie o lakierach nawierzchniowych? Warto je stosować, czy to pic na wodę?

jak malować paznokcie? pomocy!

04 kwi 2018 - 13:57:18

czytam Wasze komentarze i zastanawiam się jak to jest naprawdę bo wiele z was pisze, że hybdrydy niszcza im paznokcie. A u mnie mam wrażenie że jest na odwrót. Mam od zawsze słabe paznokcie a odkąd robię u kosmetyczki hybrydy paznokcie są jakieś takie jakby mocniejsze. Myślę, że tu dużo zależy od tego kto robi te hybrydy i jakimi lakierami. Raz spróbowałam sama- lakierami których używa kosmetyczka i faktycznie było słabo po zdjęciu..

jak malować paznokcie? pomocy!

04 kwi 2018 - 15:09:17

Cytat
aniacichowiec
czytam Wasze komentarze i zastanawiam się jak to jest naprawdę bo wiele z was pisze, że hybdrydy niszcza im paznokcie. A u mnie mam wrażenie że jest na odwrót. Mam od zawsze słabe paznokcie a odkąd robię u kosmetyczki hybrydy paznokcie są jakieś takie jakby mocniejsze. Myślę, że tu dużo zależy od tego kto robi te hybrydy i jakimi lakierami. Raz spróbowałam sama- lakierami których używa kosmetyczka i faktycznie było słabo po zdjęciu..
robiłam hybrydy pod rząd zniszczona mam płytkę.
Kosmetyczka za każdym razem za mocno ściera płytkę juz mam dosyć.
Na dodatek przez to odrastają słabe i rozdwajają sie płytki .
Postanowiłam nie robić hybrydów tylko kupować dobre lakiery żelowe.
A hybrydę jedynie sobie wykonam na jakąś specjalną okazję bo szkoda mi paznokci naprawdę.

jak malować paznokcie? pomocy!

04 kwi 2018 - 19:51:15

@banach ja właśnie robiąc samodzielnie chyba za mocno starłam a ona jakoś tak delikatnie to robi że efekt super a i paznokcie PO bardzo w porządku

jak malować paznokcie? pomocy!

30 kwi 2018 - 12:53:04

podstawa to dobry lakier

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lut 2019 - 14:24:40

A tak z ciekawości... Jakie lakiery mają najlepsze pędzelki waszym zdaniem? :) Ja lubię te z GR

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lut 2019 - 19:56:59

idź na manicure-pedicure z malowaniem

jak malować paznokcie? pomocy!

27 mar 2019 - 12:16:55

uczyć się! malować na swoich, prosić koleżanki, by użyczyły swoich, są też takie sztuczne dłonie, jakkolwiek źle to brzmi :D na których można ćwiczyć :)

jak malować paznokcie? pomocy!

28 mar 2019 - 09:36:16

Ja nie miałam cierpliwości i jednak chodzę do kosmetyczki ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

03 kwi 2019 - 11:45:14

Ja nigdy nie lubiłam malować paznokci, bo lakier zasychał zanim zdążyłam go porządnie rozprowadzić i po kilku użyciach robił się gęsty, że w ogóle trudno było cokolwiek z nim zrobić. Przerzuciłam się na hybrydy i jest dużo łatwiej. Nie wiem jak inne lakiery, ale ja od początku używam semilaca i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo - potrzebowałam trochę czasu żeby to ogarnąć, ale oglądałam tutoriale na YT semilac i teraz już całkiem ładnie mi to wychodzi :) Ćwiczę też na moich przyjaciółkach, bo trochę co innego robić sobie a co innego komuś. Ale naprawdę teraz już tylko hybrydy i spokój na 3 tygodnie, a nie malowanie do 2-3 dni ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

22 paź 2019 - 22:44:24

Pod tym względem fajne są hybrydy bo nie trzeba się śpieszyć i martwić że zastygnie i można poprawiać do woli ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

29 paź 2019 - 23:00:57

Dla początkujących fajny jest też extend 5w1 od Semilac.

jak malować paznokcie? pomocy!

26 sie 2020 - 00:29:38

Moim sprawdzonym sposobem jest zaczęcie malowania paznokci od lewej ręki :P Kiedyś siostra powiedziała mi, że to pomaga i rzeczywiście sprawdza się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?