Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak malować paznokcie? pomocy!

15 lis 2017 - 09:48:29

50% wprawy i 50% dobry lakier= murowany, a raczej malowany sukces :D

jak malować paznokcie? pomocy!

30 mar 2018 - 01:02:45

A ja robię sobie hybrydy, tzn nie ja ale moim zdaniem tak jest najszybciej a i efekt długo się utrzymuje.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

jak malować paznokcie? pomocy!

03 kwi 2018 - 15:33:15

A ja hybryd nie lubię, strasznie niszczą mi paznokcie. No i mam tak małą płytkę, że w ogóle się nie opłaca, odrastają po dwóch tygodniach ;) Ale dobry lakier to podstawa, zgadzam się. A co sądzicie o lakierach nawierzchniowych? Warto je stosować, czy to pic na wodę?

jak malować paznokcie? pomocy!

04 kwi 2018 - 13:57:18

czytam Wasze komentarze i zastanawiam się jak to jest naprawdę bo wiele z was pisze, że hybdrydy niszcza im paznokcie. A u mnie mam wrażenie że jest na odwrót. Mam od zawsze słabe paznokcie a odkąd robię u kosmetyczki hybrydy paznokcie są jakieś takie jakby mocniejsze. Myślę, że tu dużo zależy od tego kto robi te hybrydy i jakimi lakierami. Raz spróbowałam sama- lakierami których używa kosmetyczka i faktycznie było słabo po zdjęciu..

jak malować paznokcie? pomocy!

04 kwi 2018 - 15:09:17

Cytat
aniacichowiec
czytam Wasze komentarze i zastanawiam się jak to jest naprawdę bo wiele z was pisze, że hybdrydy niszcza im paznokcie. A u mnie mam wrażenie że jest na odwrót. Mam od zawsze słabe paznokcie a odkąd robię u kosmetyczki hybrydy paznokcie są jakieś takie jakby mocniejsze. Myślę, że tu dużo zależy od tego kto robi te hybrydy i jakimi lakierami. Raz spróbowałam sama- lakierami których używa kosmetyczka i faktycznie było słabo po zdjęciu..
robiłam hybrydy pod rząd zniszczona mam płytkę.
Kosmetyczka za każdym razem za mocno ściera płytkę juz mam dosyć.
Na dodatek przez to odrastają słabe i rozdwajają sie płytki .
Postanowiłam nie robić hybrydów tylko kupować dobre lakiery żelowe.
A hybrydę jedynie sobie wykonam na jakąś specjalną okazję bo szkoda mi paznokci naprawdę.

jak malować paznokcie? pomocy!

04 kwi 2018 - 19:51:15

@banach ja właśnie robiąc samodzielnie chyba za mocno starłam a ona jakoś tak delikatnie to robi że efekt super a i paznokcie PO bardzo w porządku

jak malować paznokcie? pomocy!

30 kwi 2018 - 12:53:04

podstawa to dobry lakier

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lut 2019 - 14:24:40

A tak z ciekawości... Jakie lakiery mają najlepsze pędzelki waszym zdaniem? :) Ja lubię te z GR

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lut 2019 - 19:56:59

idź na manicure-pedicure z malowaniem

jak malować paznokcie? pomocy!

27 mar 2019 - 12:16:55

uczyć się! malować na swoich, prosić koleżanki, by użyczyły swoich, są też takie sztuczne dłonie, jakkolwiek źle to brzmi :D na których można ćwiczyć :)

jak malować paznokcie? pomocy!

28 mar 2019 - 09:36:16

Ja nie miałam cierpliwości i jednak chodzę do kosmetyczki ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

03 kwi 2019 - 11:45:14

Ja nigdy nie lubiłam malować paznokci, bo lakier zasychał zanim zdążyłam go porządnie rozprowadzić i po kilku użyciach robił się gęsty, że w ogóle trudno było cokolwiek z nim zrobić. Przerzuciłam się na hybrydy i jest dużo łatwiej. Nie wiem jak inne lakiery, ale ja od początku używam semilaca i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo - potrzebowałam trochę czasu żeby to ogarnąć, ale oglądałam tutoriale na YT semilac i teraz już całkiem ładnie mi to wychodzi :) Ćwiczę też na moich przyjaciółkach, bo trochę co innego robić sobie a co innego komuś. Ale naprawdę teraz już tylko hybrydy i spokój na 3 tygodnie, a nie malowanie do 2-3 dni ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

22 paź 2019 - 22:44:24

Pod tym względem fajne są hybrydy bo nie trzeba się śpieszyć i martwić że zastygnie i można poprawiać do woli ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

29 paź 2019 - 23:00:57

Dla początkujących fajny jest też extend 5w1 od Semilac.

jak malować paznokcie? pomocy!

26 sie 2020 - 00:29:38

Moim sprawdzonym sposobem jest zaczęcie malowania paznokci od lewej ręki :P Kiedyś siostra powiedziała mi, że to pomaga i rzeczywiście sprawdza się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?