Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

jak malować paznokcie? pomocy!

17 lip 2015 - 11:54:52

Też myślę, że to wina lakieru - ja ostatnio używam [Moderacja - reklama] bo są dość gęste i bardzo trwałe, a na stronie są trochę tańsze niż w sklepach ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-17 15:42 przez moderator.

jak malować paznokcie? pomocy!

19 lip 2015 - 21:58:43

hmm w sumie racja, sama formuła lakieru też jest istotna. wiadomo że dużo łatwiej jest rozprowadzić taki który nie jest gęstą papką :) zawsze też można dotrzeć takim produktem do wszystkich zakamarków i dokładnie pomalować płytkę

jak malować paznokcie? pomocy!

01 sie 2015 - 12:16:28

Też je kupuje :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

jak malować paznokcie? pomocy!

08 paź 2015 - 10:29:04

najgorzej lewą ręką ;/

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

jak malować paznokcie? pomocy!

12 paź 2015 - 14:51:23

Po prostu to kwestia dobrego lakieru i wprawy- musisz usiasc na spokojnie i pocwiczyc. Jak maluje na szybkiego to tez mam krzywo i brzydko. No i zaopatrz sie w dobry lakier i top coat- zeby lakier dlugo sie trzymal :) Ja mam taki zestawik z Golden rose Prodigy- lakier z top coatem- wytrzymaly i ma sliczne kolory!

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

jak malować paznokcie? pomocy!

04 lis 2015 - 20:30:48

Maluj często paznokcie i nabierzesz wprawy! Potem już nawet malowanie lewą ręką nie będzie takie straszne, serio :)Ale ważny jest też dobry lakier, który łatwo się rozprowadza. Wypróbuj te z <moderacja>. Mają grube pędzelki, więc będzie się dobrze malować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lis 2015 - 10:47:26

na pewno przed pomalowaniem trzeba odpowiednio przygotowac paznokcie czyli umyć, natłuscić obciąć i spiłować. jka masz krzywe pazurki, to nie dziw się, że nie wychodzi tobie malowanie. :d

jak malować paznokcie? pomocy!

13 lis 2015 - 14:35:04

Macie może jakiś sposób na malowanie paznokci lewą ręka? jk maluje prawą to wychodzi mi bardzo dobrze ale lewą cwicze od jakiegoś czasu i nic mi nie wychodzi :/

jak malować paznokcie? pomocy!

11 sty 2016 - 19:38:28

Cytat
Aneczka1414
polecam lakiery z AVONU
chyba żartujesz? :D Właśnie lakiery z avonu są tragiczne ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

19 sty 2016 - 15:52:15

Ćwicz cały czas, używaj odżywek do paznokci i pamiętaj o pielęgnacji, ponieważ na zdrowych i zadbanych paznokciach o wiele łatwiej malować i efekt końcowy jest dużo przyjemniejszy dla oka :).

jak malować paznokcie? pomocy!

23 sty 2016 - 16:11:52

Red Lipstick Monster nagrała ciekawy filmik dotyczący malowania paznokci. Obejrzyj, może rozjaśni Ci to nieco sytuację.

jak malować paznokcie? pomocy!

29 sty 2016 - 12:18:47

musisz zwrócić uwagę by nie zalewać skórek, zostawiać zawsze minimalny odstęp i najlepiej na 3 razy najpierw środek potem brzegi no i brzeg ;)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

31 sty 2016 - 15:32:22

wszystko zależy od lakierów, których uzywasz. Probowałas np z opi gelcolorami malować paznokcie? Teraz zamówiłam z kolekcji hello kitty sobie nowe kolorki. Moze spróbuj - wtedy się przekonasz

jak malować paznokcie? pomocy!

24 mar 2016 - 21:25:25

Osobiście uwielbiam 'babrać' sobie coś na paznokciach :D Najważniejsze, tak jak dziewczyny piszą, to dobry lakier. Ja osobiście uwielbiam i preferuję lakiery z golden rose. Co do zalanych skórek, proponuję rozwiązanie w postaci latexu/gumy ochronnej. Nakłada się go naokoło płytki paznokcia (gęsta konsystencja- w buteleczce i z pędzelkiem jak lakier) czeka aż wyschnie.. malujesz paznokcie..i ściągasz ;) tadaaam :)) przydaje się również gdy ktoś korzysta ze stempelków :) Polecam!

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 3/5

jak malować paznokcie? pomocy!

23 cze 2016 - 16:37:15

Polecam lakiery miss sporty (około 6zł) mają super konsystencję , łatwo się malują i są świetnie na-pigmentowane przez co wystarczą dwie warstwy.
Co ważne polecam mieć więcej czasu żeby warstwy wyschły - nie ma nic gorszego jak malować przed wyjściem wtedy zawsze nam się coś przyklei :)
Polecam hybrydy!! :D - spokój na długi czas.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Manicure hybrydowy-problem