Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 10:56:23

Cześć dziewczyny.! Mam straszny problem z panokciami i skórkami... od x lat obgryzam skórki i paznokcie,chciałam zeby ten nawyz znikł ale nie mam żadnego sposobu zeby sie tego oduczyć... a sama silna wola nie wystarczy... pomóżcie mi i doradzcie co zrobić.

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 10:57:36

wystarczy w aptece specjalny lakier kupić.

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:00:06

ja kiedys mialam ten sam problem i kupilam sobie lakier w aptece Gorzki Paluszek sie nazywa:) przeszlo mi powiem Ci, że ostatnio miałam taka fazę na obgryzanie ale zmotywowałam się i teraz znowu mam długie paznokcie tylko juz nie takie mocne jak kiedys musze je malowac lakierem chociaz bezbarwnym zeby mi sie nie lamaly ;/

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:01:23

Ja nie obgryZam w tej chwili ale robilam to za dziecinstwa :D ale ostatnio zalozylam aparat na zeby i jak w pysk strzelil ne da sie obgryzac teraz :D

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:03:07

polecam odzywkę eveline diamentową,robi cuda z paznokciami :) (dostepna w rossmanie za ok 12zl)

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:05:12

Kup w aptece preparat do smarowania paznokci, powinno Ci to pomóc :)

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:05:12

chciałabym mieć ładne zadbane dłonie ale przez ten głupi nawyk nie udaje mi sie do tego doprowadzić... spróbuje z tym gorzkim lakierem może coś to pomorze:) a jakiś domowy sposób znacie.?:)

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:06:33

Ja obgryzalam w dziecinstwie, ale zybko mi przeszlo. Najlepsza metoda jest lakier gorzki ktory mozna kupic w aptece, lub po prostu tipsy;)

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:06:58

Cytat
julittaa84
polecam odzywkę eveline diamentową,robi cuda z paznokciami :) (dostepna w rossmanie za ok 12zl)
dokładnie, ja również polecam, dzięki tej odżywce przestałam obgryzać paznokcie, bardzo wzmacnia płytkę i szybko widać efekty, paznokcie są tak ładne że aż szkoda obgryzać ;) i co ważne bardzo szybko rosną.

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:23:27

ale oprócz paznokci ja jeszcze obgryzam skórki wokół nich i to wygląda jeszcze gorzej ponieważ robią mi sie strupy... wiele osób mi z tego powodu dokucza i słysze nie miłe komentarze od znajomych jak i od osób mi bliskich np.mojego chłopaka... :(

zweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:26:45

nasmaruj octem;p obrzydzi sie smak i zapach i nie ebdziesz obgryzac;p

Straszne paznokcie...:/

07 lis 2012 - 11:40:44

Wydaje mi się, że ten lakier mało komu pomaga... Ja bym na Twoim miejscu zrobiła tipsy. Nie będziesz miała wtedy możliwości obgryzania i może jak już je ściągniesz to nawyk zniknie. Wtedy zaczniesz sobie używać odżywki (Eveline 8 w 1 polecam), a paznokcie będą długie i twarde.

Straszne paznokcie...:/

08 lis 2012 - 10:03:20

Moim zdaniem przede wszystkim to musisz nastawić się psychicznie, że koniec z obgryzaniem i paznokci i skórek. A pomagać sobie możesz tak, jak radzą dziewczyny - gorzkimi lakierami, octem, czy innymi specyfikami. Moim zdaniem najbardziej mobilizująco działa chęć posiadania pięknych, długich paznokci i zadbanych dłoni. Polecam również odżywkę diamentową z eveline - wzmocni i odbuduje Twoje paznokcie.

Straszne paznokcie...:/

05 gru 2012 - 14:37:07

Obgryzanie... łe.. nie wiem jak można... ale jednak można.
Dbajcie o paznokcie. Sama wiem ile walczyłam przy pomocy odżywki new nails o ich normalny wygląd. Udało się, ale nie jest powiedziane, że wam się uda. Po prostu starajcie się nie doprowadzić swoje paznokcie do takiego stanu!

Straszne paznokcie...:/

05 gru 2012 - 14:39:33

Cytat
julittaa84
polecam odzywkę eveline diamentową,robi cuda z paznokciami :) (dostepna w rossmanie za ok 12zl)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak malować paznokcie? pomocy!